Nejlepší kosmetika nemusí být ta nejdražší

[button link=”https://slecna.info/tag/moje-stylistka/” color=”cyan”]MOJE STYLISTKA[/button]

O make-upech jsem toho četla spoustu. Jako stylistka jsem si před pár lety také udělala vizážistický kurz a naučila se pár triků, jak pracovat se štětci, jak stínovat oči a další zajímavé rady a tipy. Pamatuji se, že jsem jednou líčila na jedné módní přehlídce. Vizážistka, která se mnou pracovala, měla kufřík plný značek Chanel a Dior. Pár mých dobrých známých používají také Estee Lauder.

Každá chceme mít krásnou pleť a make-up je jedna z věcí, která nám k tomu určitě dopomůže, pokud se zvolí ta pravá barva (musí být naprosto stejná s barvou naší pokožky). Pracovala jsem také pro značku Artdeco – německá dekorativní kosmetika, která je také známá ve vizážistických kruzích a prodává se také v České republice. Školitelka firmy navštívila Prahu, odprezentovala značku Artdeco a já se dozvěděla například to, že Artdeco se vyrábí ve stejné fabrice jako Chanel a Dior. Používají stejné ingredience a velmi podobný systém. Artdeco je ale podstatně levnější značka. A tak jsem se začala zajímat a zkoumat. U Chanelu a Dioru platíme převážně za značku, oba make-upy jsem velmi dobře znala, používala a vlastně už ten samotný fakt, že jde o drahý make-up, ve mně vyvolal pocit, že je určitě úžasný, i kdyby má pleť tak nezářila, jak se píše v reklamě. Myslela bych si to ve své hlavě už kvůli inzerátu v časopisu Elle.

Jak je možné, že neznám značku Inglot?

A tak jsem si minimálně ve své hlavě udělala pořádek v tom, že značková kosmetika není nutně ta nejlepší. To ale asi není nic nového. Tak nějak tušíme, jak reklama působí. Za pár měsíců mi volala sestra, že objevila něco neskutečného. Když mi občas zavolá s takovým nadšením, vím jistě, že jde o něco extra. A taky že ano. Objevila totiž v Polsku dekorativní značku Inglot.

Když jsem poprvé uviděla jejich stánek v obchodním centru ve městě Bielsko-Biala, málem mi spadla brada na zem. Byl to barevný ráj, všechny možné odstíny make-upů, asi 12 stínů tvářenek a na 300 druhů očních stínů, rozjasňovacích pudrů, korektory pod oči, tužky na oči, rtěnky, lesky a mnoho dalšího… Nevěděla jsem, kam dříve se mám dívat. A víte proč ještě? Protože za ten úžasný a dokonalý make-up moje sestra utratila 150 Kč a když jsem na ní make-up viděla, neměla jsem dojem, že by vůbec nějaký měla, a přitom její pleť byla naprosto dokonalá.

Všechny výrobky, které tam byly, stály podobně. Takže jsem si za 2 000 Kč nakoupila naprosto vše, co vás může napadnout, a i to, co jste si myslely, že neexistuje.  Od té doby jsem nenašla lepší make-up a lepší značku.

Inglot v Praze na Chodově – od půlky května

Na facebooku jsem se dnes dočetla, že je Inglot v prodeji také v Praze, cca od půlky května si tento zázrak můžete koupit na Chodově. Nejsem si jistá, jestli ceny budou podobné jako v Polsku. Vyhledala jsem na internetu, že některé vizážistky v Praze tento make-up používají a prodávají ho za cca 450 Kč. Je tedy lepší si pro takový poklad zajet přímo do Polska. Ale pokud nemáš cestu, i tak se vyplatí mít tento diamant doma.

Ano, mám dokonalou pleť, protože Inglot je dokonalý. Nenašla jsem žádné „vedlejší účinky“. A cena v Polsku je tak příjemná, že máš pocit, že jsi objevila Ameriku.

Autorka: Žaneta Kantorová

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.