Proč být single?

[button link=”https://slecna.info/tag/katin-blog/” color=”yellow”]KÁTIN BLOG[/button]

Být single má své nevýhody – nemáš se ke komu přitulit, procento zamilovaných či flirtovacích smsek se rapidně zmenšuje, rodinné oslavy jsou neskutečná nuda, a samozřejmě – nemáš s kým být ve vztahu na facebooku… Slečny, co jsou single, se však nemají zas tak zle!

Chybí ti tulení? Pořiď si tulivého méďu a začni randit!
Chybí ti tulení? Pořiď si tulivého méďu a začni randit!

Jaké výhody přináší život bez partnera? Našla jsem jich hned několik a věř, že i zadané holky při mnoha z nich zblednou závistí! Život single má zkrátka své veliké výhody.

Výhoda první – randíš!

Snad každá slečna, co znám, má ráda randění. Když tě dosud neznámý kluk pozve na kafe, večeři či do kina. Teprve se oťukáváte, poznáváte, máte si o čem povídat, možná nějaká ta pusa… S kamarádkami to můžeš pak donekonečna rozebírat, a není to taková nuda, jako když mluvíš stále o tom jednom klukovi.

Výhoda druhá – flirtuješ!

V obchodě, ve škole, v baru, prostě flirtovat se dá všude! Vysíláš signály, čekáš, až tě neznámý kluk pozve na panáka. Každé ráno se oblékáš, jako bys měla jít na rande, a v baru ti jde o to, aby ti to slušelo více než kamarádkám (a opravdu sluší!).

Výhoda třetí – investuješ jen do sebe!

Nemusíš mu kupovat obědy, když je v práci, občas ho zvát na pivo nebo do kina (protože je blbý, aby pořád platil on), investuješ jen do sebe a svých zájmů (ať se jedná o nákupy oblečení, gelové nehty nebo posilovnu). Každopádně na tom spíš vyděláš!

Výhoda čtvrtá – můžeš mít i “klučičí kamarády”

Je normální mít kamarády i mezi kluky, jít s nima na pivo nebo jen tak ven. Když jsi single, nemusíš se pořád bát, aby vás neviděl tvůj přítel nebo nějaký jeho kamarád a nepřišla žárlivá scéna. Navíc odpadají žárlivé scény i z tvé strany, protože nemáš na koho žárlit. A to samo o sobě vydá za celou pátou výhodu.

Být single prostě může být fajn!

Káťa

Studuje v Brně - žurnalistiku, politologii, a lehce si zahrává s právy. Ráda spí, jí, čte a nedá dopustit na dobrou knihu a dobré víno.

No Comments Yet

Comments are closed