Jak sbalit muže tvých snů

Ne nadarmo se jaru přezdívá obdobím všech zamilovaných. A jelikož je tento čas právě v plném proudu, jistě neuškodí si říct něco málo o tom, co máme každá z nás v určité míře v sobě. Někdy je však třeba své přirozenosti trochu pomoct a znát alespoň několik rad, díky kterým se tvému vysněnému muži budou podlamovat kolena pouze z tvé přítomnosti – jdeme na to!

Jako první ti řeknu, čeho by ses měla zaručeně vyvarovat. Je sice pravda, že muži se rádi podívají do našeho výstřihu nebo ocení opravdu krátkou délku sukně, ale nic se nemá přehánět. Nevypadá pěkně, když se snažíš rande-flirtovani-nedostupnazaujmout takhle výrazným a poněkud laciným způsobem. Měla by ses zaměřit na mnohem sofistikovanější metody verbální i neverbální komunikaci s mužem, jelikož právě závan tajemství působí sexy.

Mimika, gesta a tvůj výraz

Dejme tomu, že jsi vyrazila do nějakého příjemného baru. Nedaleko od tebe stojí krásný kluk a ty toužíš po tom, abyste se seznámili. V případě, že však chceš, aby udělal první krok on, musíš mu alespoň trochu pomoct a naznačit zájem. Skvělého efektu dosáhneš přímým kontaktem s jeho očima a mírným úsměvem. Pokud to nezabere napoprvé, celou akci klidně zopakuj.

Co na muže opravdu působí jsou křivky nohou. Na to se můžeš zaměřit při volbě svého outfitu a nechat je proto do určité míry odhalené. Jako další zabírá náš úsměv. Vyvaruj se hysterických reakcí a nehihněj se všemu, co ti dotyčný říká, vypadala bys hloupě. Raději se pěkně usmívej, aby poznal, že jsi šťastný a pohodový člověk. Pokud tě něco rozesměje, klidně se od srdce zasměj. Můžeš přitom hlavu mírně pootočit a odhalit tak smyslnou pokožku tvého krku, která je pro kluky rovněž velkým lákadlem. Jestliže jsi odvážná, zkus svému protějšku něco pošeptat. Nemusí to být nic zvláštního, jde spíše o to, že čím tlumeněji mluvíš, tím více tě muž poslouchá, aby pochytil všechno, co říkáš. Budeš tak pro něj pro tuto chvíli existovat jen ty a zbytek okolí odsune do pozadí, čehož se dá krásně využít.

O čem mluvit a o čem raději ne?

Jestliže zvládáš všechny výše popsané tipy, které ti pomohou muže zaujmout, bylo by škoda se nedozvědět ještě něco málo o té verbální stránce. Na prvním rande vynech podrobnosti o každém členu tvé obrovské rodiny, stejně by si je nezapamatoval. Rovněž mu nevykládej o tom, co si myslíš, že je na tobě špatného, že bys měla zhubnout nebo přibrat nebo že se špatně učíš atd. Muži mají rádi zdravě sebevědomé slečny, kterých bohužel moc není, proto se pokus ukázat, že jsi jiná. Pochlub se jednou nebo dvěma věcmi, na které jsi pyšná. Samozřejmě ne tak,aby jsi působila jako pyšná a namyšlená osobnost. V případě, že ti bude něco povídat on, předveď se jako skvělý posluchač a zkus položit i nějakou otázku na dané téma, aby viděl, že tě tato problematika zajímá.

Nezapomeň, že nikdy nemáš šanci udělat znovu první dojem, a proto si na něm dej obzvlášť záležet. Pamatuj také na známou pravdu, že muži se rádi cítí jako dobyvatelé. Nedovol tedy, aby okamžitě zjistil veškeré podrobnosti o tvém životě, naopak mu však nebraň dozvědět se z tvých úst alespoň něco. Buď veselá a zároveň svůdná a uvidíš, že ti nikdo neodolá.

A nakonec je ještě třeba dodat, že v přirozenosti je krása a seznamování není zvláštní obor z vysoké školy. Dělej vše přirozeně s nejlepším úmyslem – vyplatí se ti to třeba pozváním na druhé rande.

Máš nějaký zaručený typ, který ti v seznamování vždy pomůže? Poděl se s námi  a s ostatními čtenářkami.

Hana Smětáková

Nedokáže si představit život bez čokolády a lidí, kteří ji dokáží rozesmát. Miluje nakupování, knihy všeho druhu a kosmetiku, která zaujme svoji vůní.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.