Inspirace pro tebe: proměna čtenářky

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-hanky-z/” color=”green”]BLOG HANKY Z.[/button]

Rozhodla jsem se ověřit si své schopnosti jako stylistka, a to přímo na proměně vzhledu. Jak to dopadlo? Podívej se a zhodnoť sama!

Lucka, má první oběť, je ještě poměrně mladá na to, aby se líčila například do školy, ale já se přesto rozhodla vyzkoušet trošku výraznější líčení. Na proměnu přišla Lucie v brýlích (které zbytečně maskují, jaký má krásný tvar očí) a šedé mikině, která jí svou nevýrazností řadí do kategorie „šedá myška“.

Lucka je poměrně světlý typ s celkem hezkou pletí, které k dokonalosti stačilo zamaskovat pár nepřátel většiny náctiletých, tedy pupínků a samozřejmě pudr, aby se pleť neleskla. Pořádně jsem se vyřádila především na očích: zjistila jsem, že moje modelka má krásný mandlový tvar očí jako kočka. Proto jsem se rozhodla je vhodně zvýraznit především  shora (světle zelenou barvou, z vnějšího koutku s jemnými akcenty tmavšího odstínu a do vnitřního koutku kapku žluté) a dole jsem linku jen naznačila. Zbytek byla hračka – rty doplnil bezbarvý lesk a vlasy jsem pouze rozpustila a trochu rozcuchala.

Stylová proměna čtenářky

Fotky nejsou vůbec nijak vyretušované a myslím, že přesto to na nich Lucce moc sluší. Navíc – splnil se jí sen vypadat (alespoň na chvíli) starší:-)

Budu moc ráda, pokud mi dole pod článkem řeknete, jak se vám proměna líbí, nebo co byste udělaly jinak.

Hanka Z.

Miluje sladkosti, letní vzduch po ránu, salsu, moderní tanec a nesnese se s hloupostí a nevychovaností.

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.