Sex s ex?

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-adely-h/” color=”yellow”]BLOG ADÉLY H.[/button]

Téměř každá z nás se už s někým rozešla. Říkáš si, že už je to konec a dotyčného už nechceš raději nikdy vidět, nemluvit s ním. Však i takové postupy jsou po rozchodu nejlepší. Ovšem čas plyne a může se stát, že se tvůj bývalý přítel ozve a zve tě na večeři nebo kafe…

Nejprve si říkáš, že s ním nikam nepůjdeš, ale postupem času začneš uvažovat jinak, a tak kývneš. Za jeho zájmem může být mnoho důvodů, ovšem nejčastěji je to sex.

milenci
Sex s bývalým může nadělat mnoho škody

Pokud ses rozhodla, že se s ním chceš vidět, případně i skončit v posteli, musíš si ujasnit pár věcí. Proč tě chce vidět? Cítíš k němu ještě něco? Máš v tom jasno? Víš, co chceš?

Možná si říkáš, proč to tak hrotit. Pokud ti jde jen o sex, můžeš být spokojená a jít do toho. Zkus se ale vyvarovat jiskřičky, která by ti napovídala, že se možná díky tomu k sobě vrátíte. Člověk nikdy neví a opravdu se to může stát. Ve většině případů tomu ale tak není.
Mnoho bývalých partnerů spolu spí. Před tím, než do toho půjdeš, by sis měla i s ním vyjasnit, co do toho čekáte. Jinak by se mohlo stát, že to každý z vás bude vnímat jinak.

Opravdu došlo na sex

Vyspali jste se spolu. Co teď? Cítíš, že to stálo zato a chtěla by sis to zopakovat? Raději si dej pár dnů pauzu, abys věděla, co to s tebou opravdu udělá. Mnoho bývalých partnerů tím v sobě vyvolá řadu vzpomínek, staré city… I kvůli tomu bych já osobně doporučila, aby se sex s ex stal jen jednou. Pořádně si ho užít a jít dál. Ty tak získáš krásnou vzpomínku, ale zároveň se vyvaruješ problémům, které by v budoucnu mohly přijít – a to v podobě opětovného trápení se.

Jenže, nic se nedá předvídat a žádné články ani rady člověku nepomůžou. Je to hlavně na tobě, jak se rozhodneš. Mé zkušenosti ale radí, že když spát s ex přítelem, tak s tím, ke kterému už nic necítíš a nemáš chuť s ním znova být.

Slečny, pokud byste svého partnera chtěly zpět, nelezte s ním hned první večer do postele, ale začněte se nejdříve scházet: večeře, kino, procházky… A pak se uvidí.

1 Comment
  1. Nedoporučuju. akorát se pak člověk trápí ještě víc. Ja se svym bejvalým spala ještě půl roku a on ž mezitim měl jinou. Nikdy to nebudu schvalovat.

Leave a Reply

Your email address will not be published.