Trvalá na řasy vydrží až tři měsíce

[button link=”https://slecna.info/tag/katin-blog/” color=”yellow”]KÁTIN BLOG[/button]

Trvalá ondulace je už spíš záležitostí našich babiček. Určitě jsi už ale slyšela o trvalé na řasy! Mám rovné řasy a každý den jsem si musela pomáhat kleštičkami, aby jakž takž držely tvar nahoru. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet trvalou na řasy, která nejen že řasy pozvedne a natočí, ale zvýrazní jejich linii a tím opticky zvětší oči.

žena s krásnými řasamiOči jsou výraznější a trochu tajemnější – jedním slovem sexy. Natočené řasy se pak buď nabarví (v salonu) nebo (jako v mém případě) stačí ráno dvakrát lehce obtáhnout řasenkou a efekt je geniální.

Jak se trvalá vlastně provádí?

Používají se malé natáčky různých velikostí dle přání a potřeb zákaznice. Ty se přilepí na horní víčko lepivým gelem (rozhodně to nezkoušej vteřinovým lepidlem). Zhruba po dvaceti minutách se aplikuje ještě neutralizátor (někdy i zklidňující a posilující olejíček) a za dalších deset minut je hotovo! Řasy se pak už jen lehce načešou a popřípadě nabarví.

Řasy a obočí rostou mnohokrát pomaleji než vlasy. Vypadnou ale zhruba po třech měsících – pak rostou nové, a ty bohužel procedurou neprošly. Takže je nejlepší chodit na trvalou jednou za čtvrt roku. Není to drahá procedura a stojí to za to!

Jediná nevýhoda, kterou jsem postřehla, je mírné pálení  očí během procedury, pro krásu se však musí něco vydržet!

Existují sady na trvalou, takže si ji můžeš udělat i doma, já to však nedoporučuji. Radši si připlať a zajdi do salonu, kde ti ji udělá vyučená a zkušená profesionálka!

Cenově se trvalá v salonech pohybuje od 200 do 500 Kč – nehledej ale jen dle ceny, špatně udělaná trvalá ti může zkazit večer, ale i zničit řasy.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.