Účes snadno a rychle? To je hairagami

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-katelyn/” color=”orange”]BLOG KATELYN[/button]

Hairagami. Že jsi tento pojem ještě neslyšela? V pořádku, já ještě před pár týdny také ne. Toto lehce záludné slovíčko však skrývá skvělého pomocníka při tvorbě rozličných účesů, jako např. všelijakých drdolů.


hairagamiJako drtivá většina holek i já ráda zkouším nové a nepoznané, a to i co se týče účesů. Protože matka příroda ke mně nebyla úplně štědrá, nadělila mi vlasy poměrně hezké barvy, zato ale velmi jemné. Díky tomu samy o sobě nijak výrazně nevyniknout, tudíž volím všelijaké culíky, copánky apod. Již před časem se mi velice líbil drdol, ale s mými vlasy se mi nikdy žádný pořádný nepovedl, vždy jen takový ten malý bobek.
Jednou jsem ale v jedné internetové diskuzi narazila na výraz, který mi doposud nebyl znám. Postupně jsem se dozvěděla, že hairagami je v podstatě určitý druh dvojité spony do vlasů, díky které je možné během pár chvil vytvořit bezpočet různých účesů. Velice mě to zaujalo, a tak jsem začala pátrat, kde by se tahle vychytávka dala sehnat. Kromě všelijakých zahraničních e-shopů je to u nás v ČR pouze řetězec prodejen Kik. Tomuto poznatku předcházelo dlouhé obcházení všemožných drogérií, bižuterií, kadeřnictví apod., přičemž po mém dotazu, zdali nemají hairagami, jsem občas musela čelit značně podivnému a zkoumavému pohledu prodavačky.
Každopádně veškerá tahle píle se vyplatila a mnohonásobně se mi vrátila, když mi na plese všichni můj drdol pochválili.

Výhody hairagami

[check_list]

  • Snadná dostupnost
  • Nízká cena (V Kiku za 25 Kč)
  • Časová nenáročnost
  • Rozmanitost účesů

[/check_list]

Hairagami jsou skvělou volbou pro každého, kdo chce nějakým způsobem změnit svůj účes, nebo ho nebaví ráno dřepět dvě hodiny u zrcadla a vymýšlet co a jak. Pro holky s krásnými vlasy jsou jakýmsi oživením, naopak pro ty z nás, které tolik štěstí neměly, jsou jakýmsi pomocníkem, jak být se svými vlasy opravdu spokojená. Přeju hodně štěstí!

No Comments Yet

Comments are closed