Účinkujú magické praktiky?

[button link=”https://slecna.info/tag/milusin-blog/” color=”blue”]MILUŠIN BLOG[/button]

MILUŠIN BLOG – Už pár rokov ma zaujíma mágia. Niektorí ju delia na bielu a čiernu, ďalší v tom nevidia rozdiel. Prečítala som a vyskúšala množstvo praktík, takže s istotou viem, že časom príde človek na to, že mágia úzko súvisí s psychikou jedinca. Ak si podvedome vsugerujem, že mi určitý rituál so sviečkami, nožom, vajcami, peniazmi a pod. pomôže, tak tomu tak bude.

magie-kouzlo
Kouzlo, náhoda nebo sugesce? Každý nechť si vybere.

Nie vďaka správnemu postupu pri plnení jednotlivých krokov daného úkonu, ale poďakovať sa môžem jedine svojej mysli, ktorá z podvedomia vyslala tie správne signály, potrebné na prerazenie určitej prekážky, získania sebavedomého vystupovania pri pohovore do zamestnania, ba i docielenia harmonického spolužitia s partnerom. Alebo žeby ozaj bolo niečo na čarovaní? Za tri roky som vyskúšala niekoľko praktík z jednej knihy od svetovo uznávaného mága, ktorého som pri jeho návšteve Slovenska aj osobne navštívila. Teraz sa s vami o svoje skúsenosti podelím.

Proti urieknutiu

Brigáda v jednom obchodnom dome mi prinášala stretnutia hlavne s nepríjemnými ľuďmi v pracovnom kolektíve. Na ľavú ruku som si preto priviazala červenú stužku proti urieknutiu. Tento jednoduchý úkon využíva množstvo ľudí a dokonca sa praktizuje aj pri novorodencoch, aby im neprišlo “z očí”. Fungovalo to. Bolo mi lepšie zvlášť po psychickej stránke a pri plnení si povinností, ma už nič nedokázalo vykoľajiť.

Proti silnému pohľadu

Keď mi začala vysoká škola, chodievala som často dopravnými prostriedkami. Na ochranu pred pohľadom mne protivnej osoby som si jemne zahryzla do špičky jazyka a v duchu si povedala: “Všetko zlé, čo je ku mne vysielané, nech sa vráti späť k svojmu majiteľovi!” Pomohlo mi to. Ale bolo mi jasné, že je tomu tak pod vplyvom vlastnej sugescie.

Na privolanie frajera

Samota mi liezla krkom, tak som si chcela privolať frajera. Vo svätojánsku noc, kedy majú rastliny najväčšiu moc, som nazbierala lipové kvety, ako to písal vo svojej knihe uznávaný mág. Zavčas rána, pred východom slnka, som si z nich uvarila čaj a tri razy zamiešala v protismere hodinových ručičiek. Tento čaj som chlípala s pohľadom upretým na juh. Samozrejme nič sa nedialo, aj keď… Partner mi do cesty vstúpil o pol roka na to a doteraz sme spolu. Neviem, či v tom má prsty mágia, alebo jednoducho je to len zhoda náhod. No jedno viem naisto- veľmi ho ľúbim.

Spoznaj nepriateľa

Bolo obdobie, keď som mala viac nežičlivcov ako priateľov. Moja túžba spoznať svojho najväčšieho nepriateľa, ma priviedla opäť ku knihe spomínaného mága. Radil, dať si na noc pod vankúš zrnko nelúpanej slnečnice a myslieť na to, ktorý človek je najväčším neprajníkom. V duchu pri usínaní som preto myslela na otázku, kto mi chce v živote najviac uškodiť? Do rána sa mi mala tvár nepriateľa ukázať vo sne, no nestalo sa tak. Žiadne odhalenie totožnosti sa nekonalo ani v tú noc, ani na tie ďalšie, kedy som magický úkon zopakovala.

Úspešný pohovor

Do topánky som si dala starú desaťkorunáčku. Po celý deň som však musela mať na pamäti, že nesmiem prekrížiť nohy. Tak mi v hlave nevírilo nič iné, len veta: Drž nohy od seba! Pri pohovore ma vybrali do užšieho kola. Bol to úspech, ale prácu mi vyfúkla útla žienka s dokonalým make upom a ladnými krivkami. Bohužiaľ.

Pri osobnom stretnutí s mágom som zistila, že je to človek, ktorý sa vie predať. Je rozumný, komunikatívny, pôsobí vyrovnane a rozvážne. Vyzná sa v ľuďoch a vždy vie pohotovo reagovať, odpovedať na otázky alebo sa odpovedi diplomaticky vyhnúť. Na poli mágie slávi úspech len kvôli nám, povahovo slabším jedincom, ktorí potrebujeme byť niekým vedení na ceste života. Preto milé slečny pracujme na svojom sebavedomí a samé sa podvedome motivujme k úspechu, ktorý určite časom pri pozitívnom myslení a vytrvalosti dosiahneme.

Autorka: Miluša

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.