Vítání slunečních paprsků

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-kristyny/” color=”violet”]BLOG KRISTYNY[/button]
Předsevzetí si nedávám. Nemám ráda řeči typu: od Nového roku nekouřím, od pondělí nejím sladkosti a tak dále. Ale i na mě došla řada a jedno takové předsevzetí jsem si do jarních dnů dala. To, že nebudu zanedbávat svoji kamarádku.

Pokud máš taky pocit, že ses v posledních dnech moc své kámošce nevěnovala, nyní máš jedinečnou šanci to napravit. Dohodni datum, které bude vyhovovat vám oběma, a pak už začni vymýšlet, vytvářet a chystat nezapomenutelnou akci.

Kamarádky na pikniku
Oslav jaro piknikem s kamarádkou!

Piknik v přírodě

  1. Vymysli originální pozvánku. Ano, sms je nejjednodušší způsob, jak o chystané akci kamarádce říct, ale buď kreativní a vytvoř vlastní pozvánku. Vezmi si papír a vytvoř koláž s danou tématikou, na papír lep všechny obrázky, které se ti vybaví při slově piknik. Vedle sebe najednou může být sluníčko, šunkové bagetky, zelená tráva, letní tílka, bílé víno a podobné. Čím pestřejší a barevnější, tím lepší :) Na hotovou pozvánku nezapomeň napsat datum a třeba i nějaký vtipný text například: 20.4.2012 Piknik na louce za městem, program: vítání léta, dobrůtky zajištěny.
    Vyšperkovanou pozvánku dej do obálky a pošli přítelkyni poštou. V dnešní době se dopisy už moc nepěstují, takže ji navíc připravíš vzrušení, kdo jí asi tak píše!
    Druhá možnost je vytvořit pozvánku v počítači. Do koláže zasaď vaši společnou fotku a uvidíš, jak se kamarádce rozzáří obličej, až otevře e-mail a vyskočí na ní tvoje dílko.
  2. Připrav zobání. Pozeptej se doma na piknikový koš, a pokud nemáte, postačí třeba i houbařský. Na dno dej deku a pak začni skládat. Jaké laskominy se hodí na stolování v přírodě? Na kostičky nakrájený tvrdý sýr, na kostičky nakrájená šunka, malé bagetky, olivky, oříšky, vykrájená jablíčka, sušené meruňky. K pití přibal například: domácí citronádu v termosce, džusík, ledový mátový čaj, který vás výborně osvěží. Srandu navíc si užijete, když na piknik společně ukuchtíte, co vám chutná. Taková vlastnoručně upečená bábovka… :)

Nezapomeň na: plastové kalíšky a talířky, párátka, ubrousky, vlhčené ubrousky na otření rukou.

Tip: Zkus nachystat piknik i pro svého miláčka.


Hezkou zábavu!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.