Vlasové trendy pro rok 2013

[button link=”https://slecna.info/tag/klarin-blog/” color=”green”]KLÁŘIN BLOG[/button]

KLÁŘIN BLOG – Jak už to tak bývá s novým rokem a obzvláště pak jarem/létem přicházejí nové trendy, a ty se nevyhýbají ani vlasům. Letos tomu samozřejmě není jinak. Pojď společně se mnou nahlédnout do vlasových kreací tohoto roku.

1.

Jako každý rok i letos jsou v kurzu účesy nositelné lépe i hůře. Pojď se spolu se Slečnou inspirovat a nezapomeň se podělit o svůj názor!

Učesaná/neučesaná

Tento typ „účesu“ letos vede. Je silně inspirován grunge obdobím 90. let. Zakládá si na přirozeném vzhledu vlasů, který má působit neučesaně. Vlasy stačí lehce natupírovat, prohrábnout prsty a zafixovat lakem.

Mokrý vzhled

Tento účes se drží na výsluní již druhým rokem i přesto, že nevyhovuje všem typům žen. K účesu je potřeba velké množství gelu, ať už se má jednat o rozpuštěné vlasy nebo culík.

Culíky a drdoly

2.

Na scéně se také stále drží culíky a drdoly, které jsou praktické a elegantní. Drdoly jsou sice o něco pracnější, ale letošní hitem drdolů není dokonalost, nýbrž jednoduchost a uvolněnost. U culíků je to podobně, ačkoliv zde se objevuje i přehnaně upravený vzhled.

 

Doplňky ve vlasech4.

Pokud ráda experimentuješ nebo si potrpíš na detailech, neměly by Ti ani v tomto roce chybět čelenky, šátky, turbany a květiny. Letošní móda se silně drží 60. let, kde tyto doplňky dominují.

 

Ofiny

I tento rok se nosí ofiny, ovšem trochu jinak. A to sice z dlouhých vlasů, ze spodní části, které se načešou do čela. Zní to složitě, ale není. Stačí si udělat culík, vlasy načesat dopředu a zafixovat. Účes působí neotřele, a když Tě přestane ofina bavit, jednoduše se jí zbavíš.

Barvy6.

Minulý rok se nosily barevné konce vlasů, letos celá hlava. Pastelové, ale i velmi křiklavé barvy jsou jedním z letošních hitů. Neboj se experimentovat, nic tím nemůžeš pokazit.

Který z trendů se ti nejvíc líbí, a který naopak vůbec?

Autorka: Klára

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.