Zatočte s nudou v posteli. Jak na sex s šátkem?

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-jitky-l/” color=”red”]BLOG JITKY L.[/button]

Aby nebylo milování v posteli pro váš vztah stereotypem, přináší ti Slečna tipy a rady, jak můžeš svůj milostný život okořenit některým ze svých šátků. I s obyčejným šátkem můžeš dělat velké zázraky.

I pouhý šátek ti stačí k tomu, abys dovedla svého miláčka k velké slasti. Neboj se experimentovat a odvázat se. Při používání šátku se můžeš s partnerem vystřídat, aby sis to užila i ty.
Při těchto postelových hrátkách můžeš vystřídat šátky z různých materiálů i různých barev. Co ti však může Slečna zaručit, je to, že ať už zvolíš jakýkoliv šátek, a pak si jej jen tak vezmeš do společnosti, miláček si na vaši žhavou noc zaručeně vzpomene, když jej na tobě uvidí.

Objev jeho erotogenní zóny

Zavaž svému miláčkovi oči šátkem a překvapuj ho pokaždé na jiné části jeho těla. Líbej ho na bradavkách, lízej na vnitřní straně stehen nebo si pohraj s jeho zadečkem. Pro tvého partnera to bude vzrušující, protože nebude vědět, na jakém místě ho překvapíš příště. Můžete spolu takto objevit nové erotogenní zóny.

Hra na policistku

Připoutej svého partnera posteli. Upevnit mu můžeš nejen ruce, ale i nohy. Přiveď ho k slasti tím, že si budeš hrát s jeho přirozením. Takto hrát si můžete těsně před milováním. Příště může připoutat on tebe a role si můžete vyměnit.

Hra na slepou bábu

Tentokrát zaváže přítel oči tobě. Přejdi rovnou do pokleku, nahmatej genitálie a pusť se do orálního sexu. Hrát si na slepou bábu můžete opět před milováním.

Tip: Zahal si ňadra šátkem a zbytek těla ponechej odkryté. Vzbudíš v něm chtíč a bude se ti dobývat i pod zakrytou část těla.

Smyslná masáž

Po milování zavaž milému oči a dopřej mu smyslnou masáž, při které se můžete připravit na druhé kolo. Přiměj ho, aby namasíroval i on tebe.

Mokré osvěžení

Namoč šátek do teplé vody a pak jím pomalými krouživými pohyby oblažuj jeho nahé tělo. Nechej se přitom od něj laskat, naberete tak oba dech na další kolo.

Hra na kočku a myš

Vlož svému milému saténový šátek do rukou, stáhni si kalhotky a nech se dráždit přejížděním jemné tkaniny po celém tvém těle.

Hrátky s ledem

Do šátku zabal několik kostek ledu a dopřej miláčkovi zchlazení. Dráždi ho šátkem po celém těle. Takové hrátky si však ponechejte až po milování.

Tip: Nezapomeň se se svým milým při hrátkách s šátkem střídat. Vystřídat můžeš také různé barvy šátků.

Jitka Libigerová

Narodila se ve znamení Kozohora jednoho lednového dne roku 1989. Miluje český jazyk, literaturu, knihy, med, Tři oříšky pro Popelku, květiny, ananas, jógu, tenis, děti a pohádky. Ve volném čase se kromě psaní věnuje také sportu. Závodně se snaží o in-line bruslení a běh, rekreačně hraje tenis, jezdí na kole, plave a cvičí jógu. Blízká je jí také turistika, fotografování, zájem o interiér a pečení. Jednou by se chtěla stát spisovatelkou.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.