Chci k Vánocům vibrátor. Jak to “naznačit” partnerovi?

I když jsme portál především pro slečny, přeci jen je tu jedno téma tak trošku pro muže. Jestli bys ráda dostala k Vánocům nějakou opravdu příjemnou a účinnou sexuální hračku, dej tenhle článek přečíst své polovičce.

Jak moc “tajný” pomocník by vibrátor měl být?

Shrneme si, jak vybrat vibrátor, aby plnil účel a zároveň se nám slečnám líbil. Tak ti přítel vybere to, co tebe i vás oba zaručeně potěší.

Řekni mu to na rovinu

Pokud bys pod stromečkem něco takového uvítala, musíš to nejdřív příteli říct. A čím více informací mu dodáš, tím větší je šance, že se budeš opravdu radovat.

  •  Nemluv s ním v náznacích. Řekni to přímo. Jak je známo, muži jsou vůči náznakovým informacím naprosto imunní. Takže se spolehni jen a pouze na doslovný návrh.
  • Jestli máš problém o tom mluvit, napiš dopis Ježíškovi a dej ho na místo, kde ho tvůj přítel určitě najde.
  • Musíš mu dát podrobné informace. Pokud napíšeš nebo řekneš jen „chci vibrátor“ bude zmatený a nejspíš nedostaneš, co chceš.
  • Nejlepší je, když si nějaký model předvybereš (napíšeš mu seznam “vzorových modelů”), příteli tím usnadníš práci a sobě zajistíš úspěch.
  • Dárky mají být překvapení, tak musíš přeci jen něco nechat na příteli. Například barvu nebo design.

Jaký vibrátor je pro tebe nejvhodnější?

Vibrátorů je nepřeberné množství. Nejdříve si tedy musíš ujasnit, co od něj očekáváš. Zda chceš hračku na drážděný klitorisu nebo anální vibrátor, dildo, voděodolný vibrátor, vaginální… Jde také o to, zda se chystáš vibrátor používat sama nebo při hrátkách s přítelem.

Dilda jsou nevibrační, ohebná a v nejrůznějších designech. Na hrátky a nažhavení s přítelem je to ta správná volba. Pokud bys raději vibrace, poohlédni se po nějakém větším vibrátoru, například gelovém nebo silikonovém. Dnes se vyrábějí i z imitace kůže, takže bude na dotek skoro k nerozeznání od penisu.

Anální dilda a vibrátory mají již z názvu jasný účel. Jsou menší a mají i menší průměr, aby byl zážitek příjemný. Takový vibrátor si můžete užít s přítelem společně a oboustranně.

Vibrační robertky se dále dělí na další modely, které kromě vibrací mají třeba malé perličky, dráždítka klitorisu nebo pružinky. Volit si můžeš intenzitu, rychlost a další. Zážitek tak bude naprosto dokonalý a díky více funkcím může být i pokaždé jiný.

Neopomenutelnou variantou je fakt, že mnoho žen chce mít vibrátor jen pro vlastní potřebu a uspokojení. Většinou jako náhradu za muže. A není na tom vůbec nic špatného. Že si to děláme sami je přirozené a proč k tomu nepoužít malého kamaráda. I tohle můžeš na rovinu partnerovi říct.

V obchodě se není třeba červenat

Teď už víš, jaký vibrátor bys chtěla i jak to partnerovi sdělit. A přítel je ten, kdo ho bude pořizovat. Každá prodavačka mu ochotně poradí, vysvětlí rozdíly mezi jednotlivými modely a pomůže s výběrem. Rozhodně se není za co stydět. Kupovat hračku pro ženy už dnes není tabu a už vůbec ne známkou vlastní milenecké neschopnosti!

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Comments are closed