Chci se vyspat s holkou

Možná je to čistě z tvojí fantazie, možná to bylo v nějakém porno filmu, možná o tom někdo mluvil. Výsledek je ten, že tě sem tam přepadají představy o milování s jinou slečnou. A možná, nebo skoro určitě, se u toho i červenáš. Je na takovém chtění něco špatného? Proč to nás holky napadá? A proč kluky ne? Kluky to nenapadá, jelikož jejich ego a mozek v kalhotách jim to jednoduše nedovoluje. Bojí se ponížení sami před sebou.

V prvé řadě: Není, opakuji, není rozhodně třeba se za to stydět. Podívej se kolem sebe, co lidé dělají a o co vše si říkají. Nemusíš si to zrovna psát na čelo, ale zároveň se o tom neboj mluvit, nebo si takovou touhu splnit.

Doba je neúprosná

Jak se dnes s oblibou říká: žijeme v liberální době, bez sexuálních tabu. To je sice krásná myšlenka, realita je však o něco horší. Taková doba bez tabu nám umožňuje hojně o sexu mluvit, zkoušet kdeco s kdekým, ale také na nás klade jisté nároky. Troufám si tvrdit, že každá z nás již od kluka nebo partnera slyšela, jak moc by si přál mít dvě holky. Jak děsně moc ho to vzrušuje a že je to sexy. Stejně jako jsme si do paměti neustálým opakováním vštípily, že se zuby čistí každý večer, se nám pod kůži dostalo i toto. Takže možná zrovna u tebe má fantazie holky s holkou pouze takový základ. V takovém případě, pokud tě o to žádá partner a tebe to v praxi neláká, si stůj za svým. Pokud bys to udělala jen proto, že mu chceš vyhovět, můžeš si zapříčinit psychické bloky k celému sexu.

A možná je to jinak…

Spousta z nás přijde na jinou sexuální orientaci právě ve věku do 25 let. Jestli se ale jedná o změnu orientace, takové touhy a fantazie jsou nutkavé a většinou s tím dotyčná začne velmi rychle něco dělat.

Jinak tu máme také pojem bisexualita, který je natolik otevřený a výmluvný, že do něj spadá mnoho představ. Avšak právě proto, že bisexualita je široký pojem, vynechme ho. Prostě je docela možné, že si to chceš jen vyzkoušet. Jednou, možná dvakrát a jakmile zažiješ reálno, fantazie tě opustí a vzrušovat tě budou už jen muži.

Nebo budeš i tak mít chuť někdy na ženu a někdy na muže. Je to naprosto přirozené a není nemožné to skloubit dohromady. Někteří lidé jsou jednoduše vynalézaví a potřebují pestrost i v sexuální oblasti.

Tip: Oživte svůj sexuální život třeba vibrátory na klitoris.

Líbají se dvě holky a dva kluci

Představa dvou líbajících se žen je vcelku známou scénou. Když totéž dělají dva kluci, vypadá to minimálně poněkud zvláštně. Proč jsou dvě ženy “normální” a dva muži “divní”? Existuje několik úhlů pohledu. První zní jednoduše. Protože to vídáme kolem sebe mnohem častěji, zvykly jsme si. Druhý vychází z přirozené potřeby mužů vlastnit více věcí. Když tedy mají dvě ženy a pozorují jejich vzájemnou vášeň, cítí se být více samci. Posiluje to jejich ego a mužnost. Poslední úhel pohledu je konečně o nás, dívkách. Máme od pravěku potřebu ochranitelství a zároveň něžnosti. Pokud jsou naše potřeby nenaplněné u mužů, hledáme je často u žen. Když si to sama uvědomíš a změníš, je dost možné, že tě ženy už zajímat nebudou a tvoje sny se budou týkat poněkud jiných témat.

V praxi

Touhy i fantazie by se měly naplňovat. Takže jestli bys ráda vyzkoušela, jaké to je v posteli s jinou ženou, směle do toho. Existuje internet a erotické chaty, které ti dopřejí široký výběr. Obrň se trpělivostí na „kecálky“ a zkus si nějakou slečnu najít. Jestli máš partnera, můžeš se s ním domluvit, aby u toho buď byl, nebo aby ti nechal soukromí. Na jinou ženu většinou muži nežárlí.

Čti také: Rozumíte bisexualitě? Sexuální experimenty a předsudky

Záleží na tom, jaký typ jsi. Zda ti více vyhovuje nejdříve ženu poznat na neutrální půdě, například na kafi nebo zda chceš jít raději rovnou na věc. Obecně platí, že o čem se moc přemýšlí, nedopadne dobře. Takže jsi-li si jistá, jdi do toho. Jestli tě vzrušují jen fantazie a sny, ale necítíš potřebu to zažít, nevadí. Mnoho lidí se vzruší u nejrůznějších představ, ale v reálu by je nechtěli vyzkoušet. Rozhodně se za to ale nestyď, protože na tom není nic špatného.

Jestli jsi jedna z nás, kdo už takovou zkušenost mají, napiš nám ji. Třeba pomůžeš v rozhodování jiným slečnám, které by si to rády vyzkoušely, ale bojí se. A v rámci morálních zásad přeci platí, že vyzkoušet se má vše.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.