Co to znamená, když se řekne lascivní

Možná to také znáte. Čas od času objevíte tajuplnou mezeru ve své vlastní slovní zásobě. Nikdy dříve jste se s podobným slovem nesetkali, nebo jej přinejmenším účinně ignorovali, a najednou se vám začne cpát do života ze všech možných stran.

A co je nejhorší? Nedá vám spát, dokud se nepřinutíte otevřít slovník cizích slov.

lascivni

Něco podobného se nedávno přihodilo i mně. Jednoho dlouhého zimního večera si v polospánku skoro nepřítomně listuju módním časopisem a najednou bum! Prohlížím si sexy červené prádlo a přímo pod obrázkem mě to píchne přímo do oka. Slovo „lascivní“. Ležérně si to tam stojí pěkně černé na bílém. Svraštím čelo, zaostřím a čtu znova. Ano, lascivní. Ještě chvíli si prohlížím obrázek a přemýšlím, cože je na onom prádle myšleno tou lascivností. Pak ale odhodím časopis na stůl a jdu radši spát.

V této fázi si nejspíš všichni myslíme, že ono slovo můžeme s královským klidem opět vytěsnit ze své hlavy. Ale kdepak. Když už si jednou vesmír usmyslel, že je vám něco prostě souzeno, hodí vám to hned další den pod nohy. A tak jsem se se slovem „lascivní“ šťastně shledala podruhé. Tentokrát však ve formě titulku internetové stránky, což ve mně vyvolalo hořký pocit méněcennosti. Pro mě doposud neexistující slovo je dokonce názvem on-line magazínu. Co víc – zjistila jsem, že narazit na něj rozhodně není na škodu. Proto jsem se mu zde rozhodla věnovat pár slov.

Lascivně o sexu a vztazích

Vyhledáte-li si „lascivní“ ve slovníčku, zjistíte, že znamená necudný, smilný či dokonce chlípný. Pokud však svému prohlížeči přikážete nalézt adresu www.lascivni.cz, nemusíte mít strach, že se dostanete na opravdu chlípné pornografické stránky.

Lascivní.cz je začínající internetový magazín, který se nebojí hovořit otevřeně ani o tématech, na která jen tak někde nenarazíte. Dočtete se spoustu zajímavostí nejen o sexuálních hrátkách, ale objevíte zde také poutavé a poučné články z oblasti partnerských vztahů.
Zcela unikátní kategorií jsou pak recenze erotických pomůcek. Chcete-li si takovou hračku zakoupit na internetu, kupujete v podstatě zajíce v pytli. V popiscích internetových prodejců totiž nenaleznete informace, jak se ta či ona pomůcka doopravdy osvědčila. Záměrem autorů je postupně vyzkoušet nejrůznější druhy těchto pomůcek, a tím čtenářům pomoci s jejich výběrem.

Ať už chcete okořenit svůj intimní život novými sexuálními polohami, či zrovna přemýšlíte o rozchodu, na stránky Lascivní.cz se vyplatí zavítat. Ačkoliv jsou sexuální témata pro některé stále jedním velkým tabu, hovořit o intimních záležitostech, jež jsou běžnou součástí našich životů, otevřeně a bez přetvářky, rozhodně není ostudné či nevkusné. Právě naopak.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

13 Comments
  1. Díky za zajímavý tip, protože kvalitních erotických hraček není nikdy dost a ty recenze vypadají poměrně podrobně, přestože jich tam je prozatím (doufám že jen prozatím) pomálu.

    1. Tak na recenzích vcelku makaj – jen tedka maj asi 14 hraček ve skluzu viz boční apnel co aktualizují – takže jako snad jedni z mála pokračují v testechů

      1. Jo, pokračují :-) jako jediní recenzují dál – díky za tip před 3 lety

  2. Rozhodně by mě potěšilo, kdyby takovýchto tipů na stránky bylo zde více, protože třeba lascivní mě docela zaujmulo. K minulému komentáři můžu říci, že se to se sekcí recenze erotických hrátek začíná růžovět:) sice jsou tam ve větší části recenze pánských erotických hraček, ale jelikož jsem ve spojení s tamnější redaktorkou, tak prý brzo bude nálož další erotických pomůcek pro dámy:) díky Slečno

  3. Neznáte další stránky s recenzemi hraček? Moc by mi pomohly s výběrem dárku pro přítelkyni (tu pomůcku v tomto magazínu nemají).

  4. Taky bych byla ráda za další tipy ohledně sexu – lascivko už nějakou dobu znám (z jiného magazínu) a je dobré na inspiraci… U videí by ale mohli mít zvuk, abych poznala jak vibrátor zní.

  5. Vážně nemáte další tipy na podobné stránky s recenzemi hraček? Naštěstí lascivni.cz v nich pokračuje, ale vždy je lepší mít více zdrojů…

Leave a Reply

Your email address will not be published.