Dámská jízda s vibrátorem

Kde je konec prodejním akcím, na kterých se nabízely vysavače, kuchyňské roboty a další nezbytnosti. Dnes se dámy scházejí při odpoledním koktejlu a nechávají si představit nejnovější erotické pomůcky.

Tak zvané sex toy parties se šíří světem rychlostí světla. Čím dál více kamarádek, které se pravidelně schází,Vibrátor LELO Nea pozvou i dealerku erotických hraček, aby jim nabídla ke koupi i k vyzkoušení novinky na trhu. Tyto akce jsou výhradně dámskou záležitostí a kolem panuje skoro až kouzelná atmosféra.

Vibrátor a kuličky

Máš kolem sebe kamarádky, se kterými propagujete otevřené hovory o všem včetně sexu? Pak je sex toy party ideální zábava na večer. Přímo k tobě domů přijede dealerka z vybraného sexshopu a s sebou doveze spousty erotických hraček. O každé z nich vám popovídá, jaké má funkce, jak se o ni starat a možná i napoví, v jakých situacích ji použít. Všechny produkty si můžete vyzkoušet, osahat a zjistit, který je ten nejlepší právě pro tebe. Možná to zní jako úlet a začátek trapného večera. Ale opak je pravdou.

Hurá do sexshopu

Tento model vznikl hlavně proto, že málo žen se odhodlá jít do erotického obchodu. Někdy nepomůže ani doprovod kamarádky nebo partnera. Jednoduše ženy se v takových obchodech necítí uvolněné a v pohodě. Tím pádem si ani nevybereš to, co bys možná opravdu ráda. Co se týká internetových obchodů, tam se sice eliminuje riziko studu, ale zase si produkty nemůžeš vzít do ruky. Leckdy ani fotografická dokumentace nenapoví, zda je produkt vhodný ke koupi.
Proto slaví sex toy parties obrovský úspěch po celém světě. Dealerkami jsou proškolené prodejkyně, které přesně ví, co která hračka umí a tak vám podají kompletní, důvěryhodné informace. Takovéto večírky jsou tedy nejen zábavné, erotické a zvláštní, ale zároveň poučné. Většina prodejkyň umí i poradit se základními problémy v sexu, případně doporučit zlepšení a opepření stávajícího sexuálního života. Nemusíš se stydět zeptat na cokoli, co tě zajímá.

Provize za erotiku

Sex toy parties fungují na pyramidovém systému, takže i ty se můžeš stát prodejkyní. Princip je klasický – tým prodejců vede leader a ten má určité provize. Ty, jako člen týmu máš své provize závislé na prodeji a počtu akcí. Postupně si můžeš vypracovat svůj vlastní tým. Stejný model funguje u kosmetických firem.
Nejžádanějšími produkty jsou dobře známé vibrátory a dilda, hlavně v jednoduchém, čistém designu jako má Lelo a další. V závěsu za vibrátory se drží známé venušiny kuličky, lubrikační gely s nejrůznějšími účinky nebo například BDSM pomůcky.

Takže už tě omrzela odpoledne při kávě nebo pyžamové večírky? Připrav pro své kamarádky party plnou erotiky a nových možností. Nejen, že se dozvíš mnoho nového, ale tuto akci ocení i partner, až mu ukážeš, co sis koupila.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Comments are closed