Děláte si to samy?

Jsi v partnerském vztahu, který funguje a jste oba šťastní. I když spolu spíte pravidelně, často a rádi, někdy si trochu rozkoše přeci jen dopřáváte sami. A tím myslím nejen my holky, ale samozřejmě i naši partneři. Měli bychom o tom lhát? Jak často si soukromou rozkoš dopřáváme a čím? Neustále je co zlepšovat a erotický průmysl na naši rozkoš nezapomíná. Podívej se, co nového je na trhu.

Sex je super, zábavný, vášnivý a milujeme ho. Přesto si to někdy uděláme samy. Je to naprosto v pořádku a nemusíme se za to stydět. Sexuální uspokojení, tedy orgasmy, nám dopomáhají k lepší psychické pohodě a klidu. Když jsme po orgasmu, najednou je svět barevnější a celý den lepší. No a když není po ruce přítel, vystačíme si samy. Je to takový orgasmus pro dobrou náladu. Stejně tak to mají i muži. Dělají si to sami jen tak, z nudy, ze sportu, z návyku, ze stresu… Není v tom nic osobního a není to rozhodně důkaz, že by nás měli o to méně radši. Je to jen pro uvolnění. A zda bychom si to měli vzájemně říkat? Proč ne, vždyť když na tom není nic špatného, nemusíme to před protějškem skrývat. Ba naopak, pokud partnerovi pošleš SMS nebo šeptem sdělíš, co jsi udělala, nažhaví ho to. Pro muže je to vzrušující zjištění a nadávat určitě nebudou.
Než abys trvala pouze na partnerském sexu, který se dříve či později zvrhne do stereotypu, raději si občas užívejte oba i sami.

Stará láska nerezaví

Vibrátory jsou klasika. Každá ho určitě doma máme a možná ho známe déle než přítele. Proč bychom ho tedy měly opouštět? Nemůžeme ho zradit, byl tu dřív. No a když už ho máme, proč si to s ním někdy neudělat? Je to zaručený recept na skvělý orgasmus a vystačíme si samy. Můžeme ale sem tam našeho gelového přítele obměnit, neustále vycházejí lepší a krásnější modely, které stojí za vyzkoušení. Na stránkách věnovaných pouze a jen vibrátorům najdeš prakticky všechny existující modely a možná budeš překvapená, jaká je to věda i jaké všechny druhy existují.

Vibrátory pro muže – umělé vagíny

Stejně tak jako máme plnohodnotnou náhradu my holky, jsou umělé vagíny náhradou pro kluky. A jestli spolu ve vztahu mluvíte o všem, můžeš to brát jako inspiraci pro originální dárek na Vánoce. Umělým vagínám se říká Fleshlight a výběr je opravdu široký. Můžeš to brát jako malou záruku věrnosti, pokud trávíte delší čas od sebe.

A jestli jsi opravdu hračička je tu ještě jeden typ. Děláš si to ráda i sama a chceš dokonalou náhradu? Kupte si s přítelem sadu Cloneboy dildo. Můžeš si tak udělat naprosto věrný silikonový odlitek penisu svého partnera, a kdykoli si dopřeješ chvilku pro sebe, bude u toho vlastně i on. Nebo alespoň ta hlavní část.

Jak často si vystačíme samy?

Slečna pro tebe udělala malý průzkum a zjistila, jak často si to my holky děláme sami. Všem jsem položila stejnou otázku a tady jsou odpovědi:

Lenka (23 let)
„Já osobně jsem teď sama bez přítele, takže si to určitě dělám častěji. Ale i když jsem partnera měla, minimálně dvakrát do týdne jsem si na sebe udělala čas. Myslím, že o tom věděl, ale nikdy jsme se na to téma nebavili.“

Aneta (18 let)
„No, v podstatě pravidelně si to dělám. Přítele mám, ale orgasmus jen se sebou je jiný a nechci se ho vzdát pro partnerství. Přítel o tom ví a taky si to dělá někdy sám. Nevidíme v tom žádný problém.“

Monika (25 let)
„S přítelem jsem už šest let. Dřív jsem si to dělávala sama docela často, třeba každý den. Ale nedávno jsme to zkusili stejně, ale s přítelem u toho, a baví mě to víc. Sama jsem si to už dlouho nedopřála a nemám ani zájem. Vím, že partner si to občas udělá sám, ale nevadí mi to.“

Hanka (17 let)
„Já nevím. Přítele mám teď krátce, jsem zamilovaná a šťastná. Ale protože mě moje soukromé orgasmy baví, nechci se jich vzdávat. Přítelovi to ale fakt neříkám.“

Chtěla jsem pro úplnost zjistit, jestli vede vibrátor, sprcha nebo prsty, ale z těchto odpovědí byste asi moc moudré nebyly. Slečny si přeci jen chtěly zachovat nějaké soukromí. Jestli jsi odvážnější, napiš do komentářů svůj nejoblíbenější způsob!

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.