Erotické pomůcky okoření sex a oživí vztah

Ve vztahu, zvláště v tom dlouhodobém, může nastat v sexuální rovině jistý stereotyp. To je možná jeden z důvodů, proč lidé sahají k erotickým pomůckám jako k malému příteli, který opepří sex. Někteří je používají už od začátku vztahu, někteří i sami. Jsou erotické hračky našimi kamarády, nebo berličkou, bez které bychom si už sex neuměli užít?

Za používání erotických hraček se nemusíš stydět

Když se rozhodneme pořídit si kamaráda do postele, chodíme vybírat s partnerem nebo sami? Pravda je taková, že téma erotických hraček je v mnoha partnerských vztazích stále tabu. Málokdy si spolu partneři promluví, vymyslí, co by chtěli vyzkoušet, a pak si to společně vyberou a koupí. Na vině je především stud, že by se nám mohl přítel vysmát, ponížit nás a ublížit, že bychom se před dotyčným jednoduše ztrapnili.

Ale žijeme v době, kdy už se za něco takového opravdu nemusíme stydět. Ba naopak, rozhodně uděláš partnerovi velkou radost, jestliže mu řekneš, co bys ráda vyzkoušela. Určitě se pro to nadchne a  zajde s tebou nového kamaráda koupit.

A nemusíš se rozhodně omezovat jen na vibrátory, Venušiny kuličky a klasické hračky, které známe už staletí. Na trhu je tolik originálních možností, co si můžeš vyzkoušet. Dostupné jsou na internetu i krátké recenze zákazníků na nejlepší erotické pomůcky, takže si můžeš porovnat názory s ostatními, případně se na základě toho rozhodnout, který výrobek zvolit. Fantazii se meze nekladou.

Důležité nezanedbávat ve vztahu podobné debaty a brát ohled jak na partnerova přání, tak i na ta svoje. Postupem času si oblíbíte některé erotické favority a zjistíte, jak a kde je nejlépe využít.

Hračky by měly být zpestřením, ne nutností

Erotické pomůcky jsou rozhodně dobrým doplňkem do postele. Měli bychom ale mít na paměti, že pokud jsme ve vztahu, je milování cosi intimního, co bychom měli zachovat ve své podstatě. Pro rovnováhu ve vztahu je tedy důležité umět si dosyta užít a uspokojit se vzájemně i jen z těla a dotyků toho druhého.

Zkus si s přítelem vyhradit třeba jen jeden večer v měsíci, kdy se budete věnovat jen a pouze sami sobě, bez použití čehokoli jiného než vlastního těla. Ber to jako malé cvičení a zároveň test, jestli si stále ještě dokážete oba dva užít jen sami ze sebe. Někdy se totiž partneři do erotických pomůcek nadchnou natolik, že zapomenou, jak krásný a přirozený je “klasický” sex. Pokud tento malý test zvládáte, je vše v pořádku a můžeš si s čistým svědomím užívat s kamarády do postele dál.

Protože vše je třeba dělat s mírou. Tedy i erotické pomůcky mají mít své místo v posteli a stejně tak by měly mít své místo někde ve skříni nebo v šuplíku. Musí to jít skvěle s nimi i bez nich, aby byl sexuální život v rovnováze.

Jak říct partnerovi, že chci erotickou hračku

Rozhodla ses, že chceš hračku do postele, ale ještě nevíš, jak to přítelovi říct? Zde je několik tipů:

  • Nejdůležitější je načasování: pokud se přítele zeptáš hned mezi dveřmi, kdy přijde unavený z práce, asi nebude nejlépe naladěn a už vůbec ne na stejnou vlnu. Vyber tedy čas, kdy je doma klid a nálada.
  • Upřímnost a otevřenost: buď k němu upřímná. Rozhodla ses, tak mu řekni vše otevřeně. Chtěla by sis koupit připínací penis a zkusit si obrátit role v posteli? Musíš mu to říct na rovinu. Jinak nastolíš zmatek a riziko, že se buď urazí nebo co hůř, vůbec tě nepochopí.
  • Ukaž, že máš zájem: jestli jsi ve správný čas, systematicky a upřímně řekla, co bys chtěla, přichází nejvhodnější chvíle na to optat se, co by rád pro změnu on. Třeba má také nějaké skryté přání a díky tvé otevřenosti ti ho teď sdělí. Vyhovět si musíte oba.
  • Posledním krokem je termín: oba už víte, co byste si chtěli pořídit, prozradili jste si svá tajná přání a asi to chtělo i kus odvahy. Abyste to dotáhli do konce, určete si datum, kdy navštívíte sexshop. Jinak by se mohlo stát, že přání vyšumí do ztracena a podruhé bude ještě těžší se k tomu vracet.

Tip: Vkusné, originální a praktické hračky si můžeš vybírat například na www.ruzovyslon.cz, kde najdeš přehledně rozdělené kategorie a v každé nepřeberné množství hraček pro tebe, pro partnera nebo pro vás oba. Tento internetový obchod má desetiletou praxi v prodeji, takže je jedním z nejprofesionálnějších obchodů, kde si můžeš vybírat. Mimo produktů zde najdeš i zajímavé články a rady odborníků.

Hodně štěstí s výběrem a ještě více zábavy v posteli.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.