Hon za nedosažitelnou rozkoší

Když se mi má kamarádka nedávno svěřila, že se svým bývalým téměř nemívala orgasmus, byla jsem v šoku. Nutno dodat, že spolu byli asi pět let. Ještě víc mě však překvapila statistika – téměř deset procent žen nedosáhne orgasmu nikdy, ať se snaží, jak se snaží.

Představila jsem si, jaký by asi byl život bez toho slastného pocitu, a napadlo mě napsat pár tipů, jak můžeš pomoci svému miláčkovi přivést tě na vrchol sexuální rozkoše.

orgasmus

Uvolni se, nestyď se

Přiznejme, že dnešní doba nepřeje nedokonalostem, a proto se každá holka stresuje, jestli je pro svého partnera dostatečně přitažlivá. Právě to je obvykle důvodem, proč si sex a mazlení neužíváme tak, jak bychom mohly. Neustále kontrolujeme špíčky na břiše nebo celulitidu na zadku a myšlenky jsou často víc v posilovně než v posteli. Rada číslo jedna zní – uvolni se a soustřeď se na milování. Spousta žen si myslí, že bez alkoholu to nedokážou. Tady si ovšem dej velký pozor. Pokud to s panáky “na kuráž” přeženeš, z noci plné vášně se stane spíše noc plná silné nevolnosti.

Musíš umět sama, abys mohla učit

Žádný génius z nebe nespadl, a proto ani tvůj miláček nemůže vědět, co všechno se ti líbí a vzrušuje tě. Ano,  je na tobě, abys ho to naučila! Ze všeho nejdříve je však důležité, abys sama zjistila, jak tvá nejcitlivější místečka reagují na různé doteky. K tomuto průzkumu můžeš kromě prstů využít klidně zrcátko nebo erotické pomůcky. Masturbací žena dosáhne orgasmu nejsnadněji, takže se nestyď vyzkoušet nejrůznější techniky. Náapomocný ti bude tento článek.

Hot cowgirl

Většina dívek dosahuje orgasmu nejsnáze při poloze na koníčka. Není divu – nejenže tak můžeš sama určovat rychlost, ale i úhel a hloubku průniku. Sice chvíli trvá najít tu správnou a nejdráždivější polohu, ale výsledek za trpělivost rozhodně stojí. Když jsi nahoře, zkus se k miláčkovi přitisknout hrudníkem a pohybovat pouze pánví. Nebo se v této poloze poseďte na gauč. Pokaždé se tím změní úhel průniku, a tím pádem bude i dráždění o něco jiné.

Mytický bod G

Některé dívky a ženy jeho existenci popírají, jiné jeho objevení přisuzují převratnou změnu svého dosavadního sexuálního života. Na internetu najdeš spoustu návodů, jak bod G objevit. Stručně a jednoduše: Sedni si na pohovku a vsuň si do pochvy jeden nebo dva prsty tak, abys mohla hladit její přední stranu. Bříšky prstů bys po chvíli prozkoumávání měla narazit na hrubší nebo vrásčitou oblast. Přesně ta je tvým cílem. Teď si už jen hraj a zkoumej, výsledek na sebe nenechá dlouho čekat!

Z vlastní zkušenosti uznávám, že milování může být krásné i bez vyvrcholení. Orgasmus není všechno, ale zkoumat své tělo a sledovat jeho reakce by ses rozhodně neměla stydět.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.