Jak skloubit dárky a sex

Jestli jste jeden z těch párů, co nemají děti a stále si užívají Štědrý večer ve dvou, je čas zamyslet se, jak toho pořádně využít. Tradice jsou tradice a nikdo neříká, že by se měly měnit nebo nedej bůh nějak znevažovat. Ale když si vše dobře naplánuješ, můžete si užít jak tradiční večer, tak večer plný erotiky. Štědrý večer má svoje kouzlo a magii, proto i konečné milování bude mít jistou dávku výjimečnosti.

“Ten dárek by sis měl rozbalit až v ložnici!”

Úspěch tkví v plánování. A aby byla spokojenost oboustranná, bude nejlepší, když budete plánovat oba společně. Musí to být fikané a originální. Nejdřív se drahé polovičce zkus zmínit, že se kromě kapra, salátu a koled může těšit i na další pokračování. Domluvte se, že si dárky budete tento rok předávat tak trochu jinak. Jak, to už záleží na vaší fantazii. Každoroční dopis Ježíškovi můžeš tento rok pojmout tak, že místo dárků napíšeš co bys ráda zažila. To samé udělá partner. Přeci jen se některé věci snadněji píší než říkají.
[check_list]

Několik tipů

  • Přítel ti může zavázat oči a dárek schovat někde na svém těle. Stejně tak to můžete udělat opačně.
  • Pokud sis pro něj tenhle rok připravila dárek například v podobě nového sexy kompletu, byla by opravdu škoda darovat ho v krabici složený. Ale na tobě a v posteli bude vypadat hned lépe. Až partner rozsvítí a uvidí tě, další dárky už si asi nestihnete dát.
  • Udělejte si erotickou bojovku v hledání dárků. Dopředu vymyslete a na kartičky napište úkoly i indicie, podle kterých bude ten druhý dárek hledat.
  • Jestli máte oba rádi BDSM hry, můžete si zkusit na Vánoce vyměnit role. Je to skvělá příležitost vyzkoušet si roli toho druhého a zjistit, jaké to vlastně je.

[/check_list]

Vánoční tradice

Sálat, kapr, stromek, koledy – to všechno by na Vánoce nemělo rozhodně chybět. Ale nemusíte se obléct do roláku a obleku, nemusíte se bavit o politice a hrát si na intelektuální večer. Nevím proč, ale většina lidí to tak dělá. A přitom právě v tento den bychom se měli chovat přirozeně. Takže jestli máte rádi sex a rádi si hrajete, co třeba servírovat štědrovečerní večeři nazí? No dobře, tak ne úplně, ale v něčem opravdu erotickém.
Co si dopředu domluvit program večera? Například, že každý ve větě musí (několikrát, to záleží na vás) použít předem daná slova. Nebo naopak se některé výrazy vyslovit nesmí, ale musí se předvést.

Dárky, které si u stromečku předáte, můžete rovnou zakomponovat do her. Třeba pokud dostaneš hodinky, můžete si hned vymyslet, jak a pro co je použít, aby opepřily večer. Jestli bys chtěla takové Vánoce zkusit, kup partnerovi dárek, o kterém už dopředu víš, že půjde dobře zakomponovat do večera. Vtipných erotických dárků je spousta!

Každý rok to nejde

Zkusit sexuální Vánoce může být pěkný zážitek klidně na celý život. Když se oba dohodnete, co a jak byste chtěli. Musíte dodržet tenkou hranici mezi výsostným postavením Vánoc a sexuálními hrami, abyste nakonec neměli pocit, že jste si Štědrý večer znevážili. Asi z toho nebude každoroční tradice. A nebo možná ano. Alespoň do doby, než budete mít rodinu, děti a budete si hrát na Ježíška zase trošku jinak.
Jednoduše, pokud trávíte Vánoce jako pár sami, proč si je neudělat ještě zábavnější a trochu erotické? Oživíte nejen svůj sexuální život, ale i rodinné album – pokud se odvážíte.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.