Jak vybírat sexuální hračky pro muže

Existuje nepřeberné množství erotických hraček pro ženy a troufám si říct, že se o nich i hodně mluví. Ale kolik a jakých je tu pro muže?

darek-narozeniny-pro muzePřekvapivě existuje velký výběr erotických hraček pro muže. Ovšem mluví se o nich poněkud méně, což je veliká škoda. I muži si zaslouží v posteli svoji chvilku!

Říká se, že pro ideální sex by měl muž přemýšlet jako žena a žena jako muž. To v praxi znamená, že muž by se měl věnovat celému našemu tělu a žena se naopak tělem moc nezabývat, ale útočit jen na tu jedno místo. Ale protože nic neplatí bez výjimky, ani tohle pravidlo není zárukou úspěchu. I muži si zaslouží v posteli pozornost věnovanou jen jim. A i když ruce, ústa a doteky jsou super, někdy se vyplatí zapojit do sexu hračky.

Co všechno se dá použít?

Především záleží na tom, jaké sexuální téma jako pár preferujete. Například pro BDSM se dá většina doplňků a hraček použít jak pro muže, tak pro ženy. Pouta, bičíky, masky, důtky – to všechno si můžete vystřídat. Záležitostí v BDSM oblasti jen pro muže jsou pomůcky jako například „padáček“, což je natahovač varlat, na který se dá připnout libovolné závaží. Neděs se, byla bys překvapená, kolik mužů takové věci vzrušují. Na tento způsob existují nejrůznější alternativy, včetně kovových kroužků se závažím. Některé by sis mohla snadno splést s pěkným šperkem. Kromě klasických pout se dají sehnat i speciální kožená pouta na penis, která ne jen opepří sex, ale taky moc pěkně vypadají. Toliko pro představu k BDSM. Výběr je poměrně široký.

V jiných tématech sexu jsou stále velmi populární vakuové pumpy, které nahrazují viagru. Opět existuje více druhů. Některé mají kolem navíc vibrační kroužek pro větší rozkoš. Vakuové pumpy nepředstavují pouze pomoc pro muže s problémy erekce. Pro mnoho párů se staly vítaným přítelem v posteli a používají se jen tak pro zábavu a celkovou atmosféru. Měla bych podotknout, že jelikož principem pump je odsávání vzduchu v tubusu kde je penis, je třeba dávat opravdu velký pozor, abys přítele nezranila. Přeci jen se jedná o velmi citlivé partie. Přemíra odsávání může ze vzrušení snadno přejít do bolesti a celá situace rázem ztrácí sexuální podtext. Takže v tomto případě se vyplatí pročíst návod k použití.

Vibrátor pro něj?

Dalším pomocníkem pro muže jsou vibrátory. Ale protože používat na ně naše miláčky je nejen škoda, ale taky velikostně jaksi nevyhovují, je na trhu speciální nabídka. Od análních kolíčků, které si navlíkneš jako prstýnek na prst, po opravdu luxusní kousky, které kromě análu masírují také prostatu a oblast pod varlaty. Výhodou pánských vibrátorů je, že se dají s přehledem používat během sexu.

Záleží jen na vaší společné fantazii, co všechno a jak chcete používat. Ale rozhodně bychom se měly odpoutat od přežitků, že se něco podobného nehodí nebo že muži svou chvilku nepotřebují. Stejně tak, jak je baví dělat dobře nám, bude to bavit i tebe. Je to stále ještě žalostně málo prozkoumaná oblast, do které se vyplatí vydat. Váš společný sex hračky pro něj okoření, zpestří a utuží.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Comments are closed