Jsou mladí Češi sexuální dobrodruzi? (soutěž)

Sex na jednu noc, nevěra či nechráněný pohlavní styk. Jaký postoj k nim zastávají mladí Češi a Češky a kdo z nich se v sexu dokáže více odvázat? Se zajímavými výsledky nedávno přišel výzkum iniciovaný výrobcem kondomů Pepino.

Český výrobce kondomů Pepino provedl ve spolupráci se společností GTS ALIVE, vydavatelem mezinárodních studentských průkazů ISIC, výzkum zaměřený na zmapování sexuálního chování mladých Čechů a Češek ve věku osmnáct až třicet let. V internetovém průzkumu v režii společnosti Digital Survey se mohli mladí lidé vyjádřit k otázkám týkajících se partnerské nevěry, používání ochrany při sexu, věku prvního pohlavního styku a dalším.

pepino
Výsledky mimo jiné ukazují, že mladí muži se častěji oddávají nezávaznému sexuálnímu styku na jednu noc, zatímco ženy jsou v postoji k jednorázovým sexuálním radovánkám konzervativnější a příliš je nevyhledávají. Více jak čtvrtina mužů, přesně sedmadvacet procent, se ve výzkumu otevřeně přiznala, že vyhledává sexuální dobrodružství, například příležitosti k sexuálnímu styku na jednu noc. Z celkového počtu žen se k sexu na jednu noc staví pozitivně dvanáct procent z nich.

Kdo je větší nevěrník?

Lze však jen těžko usuzovat na to, že jsou muži promiskuitnější než ženy. Výsledky osobních preferencí totiž nehovoří nic o tom, jak jsou v této aktivitě – tedy vyhledávání příležitostí k nezávaznému pohlavnímu styku – úspěšní. Dle otázky zkoumající průměrný počet sexuálních partnerů lze předpokládat, že ačkoliv více jak čtvrtina mužů v průzkumu uvedla, že vyhledává sexuální dobrodružství, jen malý podíl z nich měl v dosavadním průběhu života více než pět sexuálních partnerů.

Dvaašedesát procent mužů uvedlo, že za svůj dosavadní život měli pouze jednoho sexuálního partnera. Pouze šest procent respondentů respondentů má za sebou sexuální zkušenost s více než pěti partnery. U žen jsou to pouze dokonce jen dvě ze sta. Každá dvacátá žena a každý dvacátý muž ve věku mezi osmnácti a třiceti lety pak neměli zatím žádného sexuálního partnera.

jahodachocolatedotted

SOUTĚŽ!

Kondomy jsou naprosto nezbytná letní výbava. Odpověz na jednoduchou otázku a možná ti od nás domů dorazí jeden ze tří balíčků Pepino, každý v hodnotě 500 korun s několika druhy kondomů, lubrikačním gelem, vibračním kroužkem pro ještě větší rozkoš, těhotenským testem a hračkou Pepino Spider.

[gravityform id=1]

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

2 Comments
  1. Výsledky mimo jiné ukazují, že mladí muži se častěji oddávají nezávaznému sexuálnímu styku na jednu noc, zatímco ženy jsou v postoji k jednorázovým sexuálním radovánkám konzervativnější a příliš je nevyhledávají.
    A tak s kým to ti chlapi dělají? :D

  2. Taky nad tím vždycky přemýšlím :-D asi je mezi ženskýma několik takových, které s přehledem zvládají obskakovat všechny ty nadržené chlapy za všechny světice (znám i takové…) :-D

Leave a Reply

Your email address will not be published.