Když ON tě chce, ale TY ho NE

laskaNe vždy se my holky trápíme kvůli nedostatku lásky. Ta se nám někdy nabízí až příliš, aniž bychom o ni zrovna stály. Ne že by vadilo, že nám někdo projevuje svou přízeň, ale v některých případech to pořádně komplikuje situaci. Neobtížnější je onoho horlivce odmítnou, aniž bys mu zlomila srdce.

…KDYŽ JE TO TVŮJ KAMARÁD

Snad nejzapeklitější situace nastává, když zjistíš, že po tobě touží tvůj super kámoš. O tom by mohla vyprávět i čtrnáctiletá Danka:
S Michalem jsme se znali prakticky od školky. Naše mamky jsou kamarádky, takže jsme se dřív vídali hodně často. Ve školce jsme byli nerozlučná dvojka a já jsem byla přesvědčená, že si ho určitě jednou vezmu. Jenomže jak už to chodí, na základce jsme byli zařazeni každý do jiné třídy a tak jsme se vídali jen občas. V sedmé třídě jsem se ale začala bavit s novou partou, se kterými chodil ven i Michal. Začali jsme se zase bavit a můžu říct, že se z nás stali nejlepší kamarádi. Občas se mi zdálo, že mi tak trochu nadbíhá, ale neřešila jsem to. Vyrostl z něj krásný kluk, to musím uznat, ale já jsem byla zamilovaná do někoho jiného. Jednou jsme spolu zůstali sami na školním hřišti. Vyznal mi tam lásku a chtěl mě políbit. Odmítla jsem se slovy, že ho mám ráda, ale spíš jako kamaráda. Od té doby se ke mně chová chladně a já mám výčitky, že jsem ho radši neměla odmítat, aby se netrápil.”

CO TEORETICKY MŮŽEŠ UDĚLAT:
1) Začneš s ním z milosrdenství chodit, abys ho jako kamaráda neztratila.
2) Odmítneš ho, přičemž ti hrozí, že ho ztratíš.

NÁŠ NÁZOR:
Když odmítneš jakéhokoliv kluka, zasáhneš tím jeho chlapské ego. Je pravděpodobné, že bude zklamaný a začne se k tobě chovat tak, aby jsi měla výčitky, že jsi mu ublížila. Je ale dost pravděpodobné, že se nad to dřív nebo později povznese a bude to mezi vámi zase dobré. Jednou se stejně zamiluje do jiné a všechno ho přejde (i když jsou i extrémní případy, to se musí uznat – ale těch je snad jen zlomek).
Když se zaměříme na opačný případ – začneš s ním chodit, aby jsi ho neztratila. Jestli nemáš nikoho jiného, líbí se ti a máš ho ráda, je možné, že vztah mezi vámi bude možný. Ovšem většinou to bývá úplně jinak. Nemůžeš spoléhat na to, že s ním z dobré vůle budeš týden chodit, pak se s ním rozejdeš a on bude spokojený. Nebude. Věř, že pravda zabolí, ale lež může ranit!
Uvědom si také, že budeš-li s někým chodit ne z vlastní vůle, nikdy to nebude rovnocenný vztah a ty v něm nebudeš šťastná. A tu dobu, kterou ztratí onen nešťastník s tebou (tedy s holkou, která ho upřímně nemiluje), mohl strávit jiným způsobem. Třeba hledáním té pravé!

…KDYŽ TĚ OBTĚŽUJE

Jeden by se až divil, čeho jsou někteří zamilovaní kvůli lásce schopni. A bohužel teď není řeč o snášení modrého z nebe. Tento případ ti svým krátkým příběhem jistě osvětlí sedmnáctiletá Groovy:
Loni v létě jsem se na brigádě seznámila s docela fajn klukem. Byl asi o sedm let starší než já a pracoval tam jako elektrikář. Dost jsme si rozuměli, chodívali jsme spolu na svačinu, kecali jsme o všem možném. Vyměnili jsme si i telefonní čísla, ale ani mě nenapadlo, že by mezi námi něco mohlo být. Navíc jsem měla kluka! Pár dní po brigádě se mi ozval – napsal mi sms, že mu chybím, ale nepřišlo mi na tom nic špatného a nepřikládala jsem tomu velkou váhu. Od té doby mi však neustále psal smsky, které se pomalu ale jistě stávaly milostnými vyznáními. Pak jsem mu teda řekla, že si nemyslím, že by mezi námi mohlo být něco víc – zdál se mi pro mě moc starý. Sice se bránil, že mu přece o nic nejde, ale já si myslela své. Naštěstí byl na nějaký čas pokoj. Brzy na to to ale začalo nanovo – tentokrát mi už nepsal smsky, ale přímo mi volal. Nebrala jsem to, ale jednou jsem to přeci jen zvedla a asi hodinu jsme prokecali. Zdál se mi úplně v pohodě, kecali jsme o normálních věcech a nakonec jsem mu dokonce prozradila, že o víkendu s kámoši vyrážím na místní diskotéku (samozřejmě jsem předpokládala, že to stejně zapomene). V sobotu jsem do klubu skutečně dorazila – ruku v ruce s mým klukem. Asi po hodině jsem ho uviděla u baru, když jsem zrovna sama šla ze záchodu. Ihned se mi připletl do cesty a chtěl mě na něco pozvat, ale já jsem odmítla s tím, že se musím vrátit za kámoši. Chytil mě za paži a nechtěl mě pustit. Začala jsem se bát, že mi něco provede, ale naštěstí se blízko nás objevil můj kluk, který mě už hledal. ON mě pustil a pak s s mým drahým dlouho něco vyříkávali. Pár dní potom mi pak posílal smsky, že jsem ku*** a jiné ne zrovna lichotivé výrazy. Ale aspoň jsem už měla pokoj!

CO TEORETICKY MŮŽEŠ DĚLAT
1) Nechat si od operátora zablokovat jeho číslo, aby ti nemohl psát ani volat, nebo si pořídit úplně novou SIMku s jiným číslem.
2) Zjistit, kde bydlí a poslat na něj tátu/kluka/kamaráda.

NÁŠ NÁZOR:
Změna čísla (nebo blokování jeho hovorů) je výborné řešení – ale jen v tom případě, že nebydlíte kousek od sebe a často se jen tak nepotkáváte. Tak by to stejně nemělo smysl, jelikož by si tě stejně mohl snadno najít. Nedá se spoléhat na to, že ho to přejde a umoudří se. Pokud s tím vším nepřestane, jakmile ho o to vysloveně požádáš, je to už v podstatě obtěžování.
Není nutné, abys kvůli každému zamilovanému klukovi obtěžovala strážce zákona, ale v každém případě by o tom měl někdo vědět! Svěř se kamarádům, rodičům nebo třeba svému klukovi. Nebudeš v tom sama a budeš mít případnou pomoc nablízku.
Groovy udělala jednu velkou chybu – naletěla na vlídná slova člověka, o kterém věděla, že to s ní namyslí vůbec vážně. A navíc mu skoro nevědomky podala informaci, kde ji může vyhledat. Vlastně může být ráda, že to dopadlo, jak to dopadlo.
Co z toho všeho vyplývá? Především by sis měla dávat velký pozor, komu dáváš své telefonní číslo. Jasně, někdy to zezačátku vypadá nevinně – přesto je možná lepší mu nejprve dát svou e-mailovou adresu nebo icq.

…KDYŽ JSI UŽ ZADANÁ

Ano i to se někdy stává – jsi dlouho zamilovaná do nějakého kluka a on je jak skála. Jakmile se ale konečně zamiluješ do jiného a začneš s ním chodit, ten předchozí najednou začne žárlit. Jak to vyřešila patnáctiletá Blondie?
S Petrem jsem se znala už dlouho a asi stejně dlouho jsem také snila, že by mezi námi mohlo být i něco víc. Petr byl ale vyhlášený tím, že často střídá holky, a mně si tak jako tak zrovna dvakrát nevšímal. Jednoho dne jsem se prostě smířila s tím, že pravděpodobně nejsem jeho typ a když jsem na koupališti jednoho dne potkala Lukyho, definitivně jsem se od Petra odmilomala. Luky je úžasný kluk, milý, upřímný a všímavý. Chodili jsme spolu už skoro dva měsíce a náš vztah byl den ode dne lepší. V tom se mi ale znovu připletl do cesty Petr a na jedné party u mé nej kámošky, kde Luky nebyl, mi začal vyprávět, jak moc mě chce, že už mě dlouho miluje a že už nechce žádnou jinou holku. První jsem byla jako v sedmém nebi, jenže pak jsem si vzpomněla, jak moc miluju svýho Lukáška a jak moc jsem se dřív trápila kvůli Petrovi. Odmítla jsem ho proto a on mi začal nadávat, co si o sobě myslím, že jsem blbá namyšlená kráva, že si s ním jen pohrávám. Utekla jsem domů a od té domy jsem s ním nepromluvila ani slovu. Jsem moc ráda, že jsem si někým takovým nenechala zkazit tak krásný vztah!”

CO TEORETICKY MŮŽEŠ DĚLAT
1) Vybrat si jednoho z nich.
2) Vykašlat se na oba.

NÁŠ NÁZOR:
V první řadě by ses v podobném případu měla zamyslet nad tím, jaký je tvůj současný vztah a v čem by mohl být jiný s tím druhým klukem. Ničit si pěkný vztah jen kvůli klukovi, který se ti líbí fyzicky, ale neznáš dobře jeho povahu (navíc, když o něm třeba víš, že je děvkař nebo s žádnou dlouho nevydrží) jeho hloupost!
Je ale taky možné, že přestože už s někým chodíš, konečně potkáš toho pravého. Rozhodně vždy neplatí, že vztah má vždy přednost. Záleží jen a pouze na tvých vnitřních pocitech – jednoduše následuj hlas svého srdce. Dobré je dát si chvíli na rozmyšlenou, rozhodně nejednej zbrkle a neuváženě. Takových rozhodnutí bys mohla hořce litovat!
A může se stát i to nejhorší – že se o tebe začnou přetahovat, začnou být hrubí a přestaneš je zajímat ty, ale spíš který z nich získá kořist. Bude tedy lepší, když se za takovýchto okolností vykašleš na oba – jistě někde čeká někdo, kdo si tě bude doopravdy vážit!

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

23 Comments
 1. Měla jsem fakt dobrého kamaráda.Psali jsme si smsky každý den, hned nekolikrat stejně tak
  i na icq. Chodili jsme spolu ven, měli sme stejné názory na moc věcí… Měla jsem ho hodně
  moc ráda… Ale stalo se to, že se do mne zamiloval. A začal být pěkně otravný, když jsem
  byla venku, začal mne kontrolovat, na společné akci s kámošema se ode mne nehnul – prostě stal
  se z něj hrozný otrava:( Jednou mu jeho kámoš (bejvalej spolužák ze základky a muj kamoš taky
  ale kratkou dobu) řekl, že se do mne zamiloval.Byl strašne naštvaný, agresivní, no proste
  šel z něj strach:( Já jsem začala chodit s timto kamošem. Ten kámoš, kterého jsem měla jako
  bratra se přestal se mnou bavit a taky s nim:( ……….. Teď je to už sice lepší než
  předtim, ale jedno vím určitě – stratila jsem skvělého kámoše. Když se vidíme řekneme si jen
  “ahoj” a to je vše:( Moc mne to mrzí ale srdci se nedá přikázat, koho máš milovat.
  A ten kluk, se kterým jsem začala chodit? Tak s nim jsem už 4 měsíce a je to stále lepší a
  lepší:))
  papa;)

 2. Stalo se to před třemi roky. Mamce volala babička, že mám jednomu klukovi jít ukázat štěňátko, které jsem před dvěma týdny dostala. Já jsem protestovla, protože jsem si myslela, že to bude akorát malý kluk. Ale zmýlila jsme se. Když jsem tam přišla, seděl tam nádherný skoro dospělý kluk, prostě, jak se říká…kluk mých snů. Začali jsme se spolu bavit a pak jsme babičce pomohli s něčím na zahradě. Michal, tedy tak se jmenoval, mě začal provokovat. Začali jsme spolu chodit na procházky a měli jsme se dost rádi, jenže byl tady jeden háček…mně bylo dvanáct let a jemu skoro osmnáct a tak si dokážete představit, že v mém věku asi nemohlo jít o vážný vztah. Ale i přes to jsme se měli moc rádi. Takhle to probíhalo celé letní prázdniny až do té doby, než skončily. Pak už jsme se skoro vůbec neviděli a on si dokonce našel i jinou holčinu. Naštvalo mě to, ale co jsme mohla dělat. Do jeho života jsme mu nemohla kecat. Ale stále jsem na něj myslela a milovala ho. Teď po dvou už skoro třech letech jsme se zase potkali. Teda my jsme se potkávali i dřív, ale až teď jsme se zase začali bavit. Já jsem mu to všechno řekla, že ho pořád ještě miluji ale také nenávidím, za to, co mi udělal, že se mi po prázdninách už ani jednou neozval a že se mi vytratil ze života a co víc, ještě mi na icq napsal, že ho prý stejně nikdy nedostanu. Bylo to od něj hnusné, ale co minulost je minulost. Jenže teď jsme se sním zase začala bavit v domnění, že už je to vše v pohodě. Jenže došlo na téma my a minulost a začalo to. Napsal mi, že já jsem mu tu lásku nijak neprojevovala..ale co by taky chtěl, když mi bylo dvanáct, abych sním spal? No není to blbost?…no tohle už nechme být, chtěla bych říct ještě něco jiného. On byl a je strašně nádhernej kluk, ale zdá se mi, že hodně lidi využívá a lže jim. jenže tady je problém ten, že moje srdce je na dvě půlky, jedna mi říká, jaký je to hulvát a že ho nenávidím a ta druhá půlka mě k němu strašně přitahuje. Kdyby jste ho viděli, tak by jste věděli o čem mluvím. prostě nevím co mám dělat a ještě ke všemu už mám kluka, který my pomohl se vyhrabat z toho zklamání, ve kterým jsem byla dva roky, mám svého přítele strašně ráda, ale taky mě to táhne k Michalovi a to docela hodně…Co mám dělat?

 3. Já jsem měla kamaráda, ze začátku když jsme se poznali, se mnou chtěl chodit(alespoň to tvrdil), ale než sme si to stihli nějak vyřikat našel si jinou. přestal si se mnou úplně psát…ale asi po 2 měsících se mi zase ozval, všechno mi řek, že si našel jinou a nevěděl jak mi to říct…a to se z nás pak stali celkem i kamarádi…já měla kluka, on holku všechno bylo fajn. pak sme se ale oba rozešli a jeho to začalo táhnout ke mě. Já jsem zrovna ale nikoho nechtěla. Pak se mi to rozleželo a dokonce jsem ho začala milovat. a než jsem mu to řekla, tak si ze mě vystřelil takovým způsobem, že všechny city k němu zmizely, i ty přátelské. Kamarádka mu pak i napsala, že jsem ho milovala a že si to takhle zkazil…nechtěla jsem se s nim vůbec bavit, ale nakonec jsme si zase psali…jednoho dne mi napsal, že mě miluje a že chce být se mnou…to jsem ale měla jiného kluka…takže zase nic…dohodli jsme se na tom že budem jen kamarádi, že on to nějak zvládne, ale pak mě začal vytáčet tim jak se mi vyhýbal, nechtěl jít ven, kašlal na mě, tak jsem mu to napsala, že jestli se mnou nechce mít nic společného, nemusí…a tak jsme se dohodli, že si už nikdy nenapíšem, nebudem se bavit a budem dělat že se neznáme…ale on je moc fajn a teď mě to mrzí že sem ztratila tak super kamaráda…teď se akorát občas pozdravíme…

 4. Moje kámoška má problém. Jeden spolužák jí pořád píše SMSky a posílá psaníčka ať se s ním sejde, ale ona nechce.Už několikrát mu řekla ať ji nechá být, ale on si nedá říct.Je zoufalá a neví, co má dělat (začal posílat i dárečky).
  Pls poraďte

  1. jako na většinu kluků pomůže když zjistí že má zájem o někoho jiného…..takže ať ho ignoruje a chodí do klubů a nejlépe ať si najde kluka, pak by měl dát pokoj :)

 5. Je mi 15 a s mým nejlepším kamarádem se znám přes 9 let . Všimla jsem si , že se snaží lichotit ostatním holkám ze třídy , a tak jsem se ho jako nejlepší kamarádka zeptala , která se mu nejvíc líbí , nebo se kterou by chtěl chodit . Řekl , že mám hádat . Snažila jsem se , jenomže pak už zbývaly jenom tři holky a mě začalo docházet , že bych to mohla být já … Když už i jemu došlo , že tuším , začal mi posílat milostné smsky a psát zamilovaná psaníčka . Snažila jsem se mu vysvětlit , že s ním nemůžu chodit , že je to můj nejlepší kamarád , ale on to úplně ignoroval … (Když jsem mu řekla , že to nepujde , odpověděl , že to nevadí , že si o tom promluvíme zítra …) Příde mi , jako by se mi snažil vnutit , nebo jako by mě přemlouval k tomu , abych s nim začala chodit … úplně ignoruje moje odmítání .
  Nejhorší je to o hodině . Úplně mě hypnotizuje a připitomněle se na mě směje , a to můžu sedět třeba na opačném konci třídy , nemůžu se kvůli tomu vůbec soustředit ( třeba při zkoušení ) .
  Vždycky , když ho odmítnu , tváří se jako bych mu bodla kudlu do zad , ale asi po pěti minutách se oklepe a začne znovu . Nedávno mi napsal , že mi dokáže , jak jsem úžasná , že to nevzdá … a něco vymyslí , abych si to rozmyslela .
  Vím , že to zní divně , ale je jako maniak .
  A to nejlepší nakonec … Když jsem se s tím svěřila rodičům , byly na jeho straně . Pořád mi ho vnucují se slovy ( on je ale tak chytrej kluk a jak je pozornej… dej mu šanci…) . Vůbec nevím co mám dělat …. Trvá to už dva týdny .. :(

 6. Chodila jsem s klukem kterého sem neměla nikdy moc ráda no dobře chodili jsme spolu 14 dní,ano není to moc a pak se spousta lidí na mě dívá jako na nějakou d****……ten kluk se mi moc líbil mám pocit že jenom kvůli tomu jsem s ním chodila,ale strašně mi to vadí jak mě každý pomlouvá…co mám těm lidem říkat když mi začnou nadávat do d**** ?? ‘(((

 7. Já chosím s klukem ale vůbec ho nemám ráda a ani se mi nelíbí!Ale když s nim chodit přestanu tak mě celá třída bude nenávidět a nevydržím to!!!!!Prosím poradte mi :(!

 8. (Strašně Miluji mého kamaráda) Když sem sním šla jednou ze škole tak sme si povídaly jáké se nám líbí jméno(nwm jak sme se k tomu dostali) on řekl Šárka ne proto že se mu líbí jen to jméno ale že miluje holku jménem Šárka(no tak sem si řekla “no nic nemám šanci”) ale potom mě napsal na FB jestli bych sním chodila řekla jsem “klidně” a potom sme šli ven celou tu dobu se mě snažil dát pusu ale já ještě nebyla připravená(právě sem se rozešla s klukem) tet toho lituji on už nemá zájem i má kamarádka se ho pokouší přemluvit:D a chci poradit mám se dál snažit nebo ho mám jít? Prosím poradte mi :)
  ( jo a se Šárkou už mohl chodit ale proto že chodil s její nej kámoškou tak se na nej nastvala a proto s ním nechodila )

 9. na facebuku mi jeden den muj kamos napsal ze se mu libim ale on se mi moc nelibi a chce se mnou chodit co mam delat? :)

 10. Aneta F: Určitě je lepší být upřímná, než ho o to víc ranit později. i když asi musíš počítat s tím, že ať mu to řekneš jakkoliv citlivě, tak se ho to přece jen nějak dotkne a možná to naruší vaše přátelství, tak už to prostě chodí… Ale určitě bych mu nedávala plané naděje, jinak se do toho sama jen zamotáš a bude to ještě horší.

 11. Ahoj, mám problém.
  Miluju jednoho kluka. Ale rázem se objevil jeden, kterej miluje mně! Byli jsme spolu venku a on mi dal pusu. Jenže je to můj dobrej kamarád a já bych ho nechtěla ztratit. Jenže jak to tak vypadá, tak spolu chodíme. Ale já miluju jiného. Když mi dal pusu, vůbec nic jsem necítila! Prosím poraďte :(

  1. Ahoj,já sem na tom podobně,akorád mi tu pusu ještě nedal,napsal mi,že mi jí chce dát a jestli bi mi to vadilo, já napsala,že ne,protože mi ho bylo líto a zítra jdem ven,ale já miluju někoho jinýho( on mě nechce ) co mám dělat?

 12. Miluji jednoho kluka. Ale jednou jsme sli s partou ven. Decka se uz pomalu rozchazely az sme nakonec zbyli jen ja a muj nej kamos. Rekl mi ze me miluje a ze se mnou chce chodit. Rekla sem mu ue to nejde ze miluji Tomase. On mi nakonec rekl ze si mam vybrat nezi nim a Tomasem. Jakub je muj nejlepsi pritel zname se uz od skolky. Byl se mnou vzdy kdyz sem ho potrebovala. I kdyz se Tom odstehoval a na cas chodil s jinou. Az ted jsem si uvedomila co k Jakubovi citim. Miluji ho. Ale jinak. Beru ho jako souvast rodiny. Boli me kdyz mu ublizuju. Ted kdyz jsem si to uvedomila tak si neumim vynrat. Tomase miluju ale Jakuba taky i kdys trochu jinak. Nechci ublizit ani jedmomu. Vim ue obema na me zalezi. Ale Jakub me nebere jako samozdrajmost a je do me beuvyhradne zamilovany. Tomas me miluje ale opustil me ( na cas ) to bi mi Jakub nikdy neudelal.Nevim co mam delat. Noli me kdyz se kvuli me museji trapit oba.

 13. Ahoj..Nedávno jsem chodila s jednim klukem chodili jsme spolu ven psaly sme si ale pak už mě vůbec nepsal a jen se vymlouval na bráchu že furt hraje na počítači hry a nechce ho tam pustit.Nevědela sem co mám delat uz sme spolu skoro ani nechodily ven.Tak sem mu napsala že to nemá cenu. :( Kdyz neumí ani napsat blbé čau.A divila jsem se vzal to vcelku dobre jak kdyby mu to bylo jedno ale já ho mám furt ráda. :( Včéra jsem s nim byla venku a furt sem se na neho dívala a nekdy se i on dival na me.Ale asi má holku nevim jestly mu mám říct že ho furt mám rada nebo jestly mam na něho zapomenout (ale to nejde).Prosím poradte :(

 14. když jsem byla menší,chodila jsem s klukem kterého jsem moc milovala(Tomáš)a po pul roce jsme se rozešli:/a on mě i po tom pořád miloval.Byli jsme po rozchodu nejlepší kamarádi,nikdy jsme se nehádali,všechno bylo dokonalý:)Po roce a půl jsme se poprvé pohádali,a asi 3 měsíce spolu vůbec nepromluvily.Nakonec jsme se usmířili,jenže tu nastává problém..Když mě miloval on,já ho ne. Po té hádce to bylo naopak.Já ho začala zase milovat,a on mě přestával.Ty 3 měsíce nás strašně změnily.Byla jsem z toho špatná.Už jsme si neměly co říct.V jeden den se to ale zlepšilo a najednou jsme se vracely do starých kolejí.:)On o mě začal projevovat znovu zájem a já byla štastná!:)Nedokážu popsat jak moc.Když to začalo být jako z pohádky,a nechybělo už moc k tomu aby jsme se daly zase dohromady,objevil se tu jeho nejlepší kámoš,který se do mě zamiloval.Když se tu objevil,všechno hezký co mezi náma bylo zase zmizelo.Začali jsme se DOST hádat,protože na jeho kámoše žárlil.Já s tím jeho kámošem byla párkrát venku,abych ho poznala (Milovala jsme pořád ale Toma) Jenže ten jeho kamarád si myslel že bych mohla milovat HO.Já se s Tomem začala hádat jako nikdy,a ted jsme se pohádali tak že spolu nemluvíme:/Je mi to líto,protože neví že ho miluju pořád,a že jeho kámoše ne.I toho kamaráda jsem odmítla,ale ignoruje to.Nevím co dělat dál.

 15. Ahoj, před půl rokem jsem potkala jednoho kluka a hned jsem věděla, že z nás budou nej kamarádi.Psali jsme si každý den a když to bylo možné šli jsme i někam ven. Ale potom mi trochu začal naznačovat, že se mu libim, ale já to ignorovala. Potom mi ale vyznal lásku a já v tu chvílí nevěděla co mám dělat, nechtěla jsem zranit jeho city…. nakonec jsem mu stejně řekla, že ho mám ráda ale jen jako nejlepšího kamaráda, on z toho byl strašně zklamaný a řekl, že teď si se mnou nebude psát,ani se vídat. Toho jsem se úplně nejvíc bála, nechtěla jsem ho ztratit…. od té doby se mi neozval a myslím, že už se ani neozve.

 16. Já mám také jeden problém :( nedávno jsem potkala na fb jednoho kluka, bydlí asi hodinu ode mě, vyprávěl mi o svém celém životě, měl ošklivé dětství a jeho ex mu zničila srdce rovnou třikrát…..já jsem prej po dlouhé době jediná holka které napsal, že se mu o mě zdálo…..a začali sme volat na skypu a hrát spolu lolko…..díky lolku jsme se seznámili…..no a on po mě chce vždy pusu abych dala na webkameru……je mi to trapné ale tak vždy mu ji dám, když sem jedla jakody tak se červenal a teď je na školnim poslednim výletu než půjde na vysokou…..mě je 14 a jemu bude 20…..pořád mi píše že mu chybím, myslím že ke mě něco cítí……ale já ho vnímám jako nejlepšího kamaráda, on mi říká že jsem dokonalá a tak…..nechci ho zranit, měl těžkej život :/ pls poraďte mi

 17. Já, nevím jestli mě má opravdu rád (já jeho ne!) Ale myslí si, že jsme nejlepší kámoši a chce být pořád se mnou. Neznám ho tolik, ale chce se mnou chodit pořád ven, někam mě zve i když ví, že jako asociál nemám tak velký zájem o sebemenčí vztah. Bojím se, že se mně za nějakou dobu třeba zeptá, jestli chci být jeho holka a nevím, jak mám reagovat, když jsem kvůli tomu ještě bisexuál (takže to jako výmluva nestačí) :| a už mě nebaví ty jeho řeči a smích každému hloupému vtipu, co třeba omylem řeknu. Chodí se mnou do třídy jen 3 měsíce a je pro mne prostě….. ošklivý. Ale opravdu, nejsem si jistá, jestli se mu opravdu líbím, a mám doufat, že se mě zeptá, já ho odmítnu a on mě nechá už být, nebo se prostě smířit, že takhle zůstane a že nemám srdce mu prostě říct, že nechci aby byl ANI můj kamarád :(( ?

Leave a Reply

Your email address will not be published.