Mikulášský test: Čertice, nebo andělka?

„Hodné holky si myslí, že bez šňůrky perel nejsou dostatečně oblečeny. Zlobivé holky si myslí, že se šňůrkou perel jsou dostatečně oblečeny.“ Toť jeden z mnoha profláknutých výroků o rozdílu mezi dvěma ženskými protipóly.  A protože zrovna slavíme svatého Mikuláše, můžeš si nyní otestovat, ke kterému z nich patříš.

Návod: Přečti si následující výroky a rozhodni, zda s nimi souhlasíš, či nesouhlasíš – míru svého souhlasu nebo nesouhlasu vyznač na škále. Nula je neutrální, platí pro odpověď „nevím“/“nedokážu rozhodnout“. Kladná a záporná čísla pak slouží jako body, které se vzájemně sčítají. Výsledek může vyjít kladný, roven nule či záporný.

angel

SOUHLASÍŠ – NESOUHLASÍŠ?

1. Představ si následující situaci: Zamiloval se do tebe kluk, který ti připadá moc fajn, ale příliš tě nepřitahuje svým zevnějškem. Šanci mu přesto dáš.

skala

2. Tvůj přítel se ti přiznal, že na akci s kamarády „ulítl“ a líbal se s jinou. Dokážeš mu to odpustit.

skala

3. S kamarádkou sis naplánovala schůzku v kavárně. Čekala jsi na ni téměř hodinu a nakonec jsi zjistila, že na tebe kamarádka jednoduše zapomněla a ani se ti neobtěžovala se napsat zprávu. Přesto se na ni nebudeš zlobit a situaci přejdeš mávnutím ruky.

skala

4. Tvůj přítel by rád okořenil váš vztah novou sexuální polohou, která se ti příliš nelíbí, a raději by ses bez ní úplně obešla. Přesto se k ní necháš přemluvit.

skala

5. Ve skutečně dobrém vztahu nesmí být ani špetka sobectví. Je důležitější myslet především na toho druhého než na sebe.

skala

6. Co oči nevidí, srdce nebolí – největší hloupost všech dob!

skala

7. Jakmile je někdo z tvých nejbližších v úzkých, jsi připravena ihned odložit veškeré své plány a přispěchat na pomoc.

skala

8. Za žádných okolností bys svého přítele nedokázala opustit kvůli někomu jinému.

skala

9. Není třeba, aby byl vztah mezi partnery nějak extra vášnivý, bouřlivý a nespoutaný. Hlavní je vzájemná tolerance a důvěra.

skala

10. Když někomu chceš skutečně udělat radost, dokážeš se kvůli tomu překonat a skousnout i to, co by ti normálně bylo proti srsti.

skala

VYHODNOCENÍ:

Je-li výsledná hodnota záporná, patříš do nebe. Pokud je naopak kladná, tak do pekla. Absolutní hodnota výsledku pak udává, kolikaprocentní andělka nebo čertice jsi. Blízké hodnoty nule (-10 až 10) naznačují spíše neutralitu a vyváženost obou elementů tvé duše.

TEST

ANDĚLKA
Andělky jsou hodné holky. Milé, spolehlivé a největším potěšením pro ně je, když mohou udělat radost někomu druhému. Řadíš-li se mezi ně, miluješ celým svým srdcem a pro milovanou osobu se dokážeš i obětovat. Odpouštění je pro tebe samozřejmostí a na nikoho se nedovedeš dlouho zlobit.
Pozor! Myslet na druhé je ctností, ovšem osoba, na kterou bys měla myslet především, jsi právě TY! Tvá pomoc a vycházení druhým vstříc by rozhodně nemělo hraničit se sebeobětováním!

ČERTICE
Jsi cílevědomá, jdeš si přímo za svým a nic tě nemůže zastavit. To, co si o tobě myslí ostatní, je pro tebe okrajovou záležitostí. Jako správná čertice vždy víš, co přesně chceš a jak toho dosáhnout. S jakýmikoliv překážkami v cestě se nemilosrdně popereš a nikdy se neohlížíš zpět.
Pozor! Lidé ve tvém okolí nejsou věci, ale mají také své city. Je skvělé, že máš jasný cíl a jdeš neohroženě kupředu za ním, ale pozor, abys kolem sebe nepůsobila podobnou spoušť jako hurikán či tornádo.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.