Nafukovací panna? Dobrá milenka, ale příšerná manželka

Přestože je tento server určený převážně pro slečny, dnes uděláme malou výjimku. Následující článek má potenciál upoutat pozornost zřejmě spíše té silnější části populace. Jsou to totiž především pánové, kdo využívá “služeb” nafukovacích panen, i když…

Nafukovací panna za “syrova” i s komponenty (Foto: ruzovyslon.cz)

V mých nácti letech jsem milovala seriál Ally McBealová o mladé, docela úspěšné právničce. Co se mi ale líbilo nejvíc (pokud tedy pominu seriál celkově), byl způsob, jakým se Ally a její spolubydlící vyrovnávaly s osamělými večery – měly oblečeného a učesaného nafukovacího panáka, kterého objímaly nebo se jím nechaly objímat.Opravdu to může pomoci?

Každý občas potřebuje obejmout

Každý, kdo zažil ten slastný pocit usínání a probouzení se v náruči svého miláčka, ví, proč hrdinky seriálu používaly alespoň latexovou náhražku (já osobně mám postel plnou plyšáků, ale prostě to není ono…). Ten pocit, že nejsme samy, je k nezaplacení. Že nafukovací panák nedýchá a je studený? Co už, aspoň mu nesmrdí nohy.

Potřeba fyzického kontaktu je nejspíš jedním z důvodů, proč jsou nafukovací panny společně s vibrátory nejprodávanějším erotickým zbožím. Člověk je totiž od přírody tvor společenský a sám si věčně nevystačí ani při jistých „tlak-uvolňujících“ činnostech. Bohužel i vlastní ruce jednou omrzí… Proto si vynalézavý savec vymyslel náhražku živého partnera, aby nemusel být o dlouhých nocích sám. A protože moderní muž je velmi náročný, nezůstal jen u tvaru ženy, které neustále “zútulňoval” tělesné otvory, brzy přidal i kravičky, kozy nebo ovce. Co na to říkají ochránci zvířat, kdo ví.

Někoho vzruší, jiného možná vyděsí…

Společnice zoufalých chlapů? Ne zákonitě…

Nafukovací panny prošly poměrně dlouhou evolucí od hadrových panenek až po dokonalé vibrační silikonové lady, které jsou velmi podobné častým návštěvnicím plastických ordinací. Uživatelé těchto „slečen“ nemusí být jen fetišisti milující vůni PVC, většinou jde o normální kluky a chlapy, kteří prostě mají smůlu na dámy.

Druhou uživatelskou skupinou jsou páry, které chtějí ozvláštnit svůj sexuální život, ale nechtějí skočit rovnou do „trojky“ a vibrátory už je nebaví. Pokud se s přítelem rozhodnete zaútočit na sexshop a odnést si z něj tuto alternativu, jak si vylepšit milostné hrátky, nejdříve si přečtěte, jak pannu správně používat.

Konkurence se obávat nemusíme

Závěrem bych jen ráda dodala, že přispěvatelé v internetových diskusích si služby svých neživých společnic velmi pochvalují. I když obvykle připouštějí, že nákup byl spíše recesí, nemůžou si je vynachválit. Na druhou ale moc dobře ví, že teplo ženského těla silikon jen těžko nahradí, takže holky – nemusíme se bát, že by na naše místa měly nafukovací panny nastoupit natrvalo.

Co si myslíš o nafukovacích pannách? Dovedla by sis představit, že bys je využívala stejně jako Ally? Dokázal by ti nafukovací panák  nahradit skutečné obětí?

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.