Milostný život degeneruje? Absurdní erotické hry podle časopisů

Sex je starý jako lidstvo samo a stejně tak i trapné sexuální hry s ním spojené. Už nejeden časopis mě donutil se nad tím podrobněji zamyslet. Hrajme si v posteli, ale prosím, hrajme si s rozumem.

Hloupí lidé dělají hloupý sex, dalo by se říct. Ne všechny rady a zaručené tipy jsou opravdu funkční. A zřejmě ne všichni tito poradci ví, o čem mluví.

Malý výčet těch nejbizarnějších keců

Tak například co to má být za vtip – rádoby šíleně účinné sexuální hry, které ti s partnerem okoření vztah? Mám na mysli olizování šlehačky, čokolády nebo jiných lepkavých a mastných tekutin. Proč bych proboha měla po komukoli patlat šlehačku a pak se tvářit šíleně vzrušeně a sexy, až ji budu olizovat? Zkus se nad tím racionálně zamyslet. Nejenže partner zůstane děsně lepkavý, ale s plným žaludkem šlehačky se jaksi moc dobře nepokračuje. A takhle rozpatlaná čokoláda? Nevím, ale nemůžu se zbavit pocitu, že to vypadá jako spousta věcí, jen ne sexy. V úvahu pak připadají ještě tolik oblíbené kousky ledu se kterými opravdu může být zábava, až na potopu kolem.

Zahrajme si kostky

Pak tu máme klasické návody na zpestření všedního sexu. Nejznámější jsou erotické kostky v mnoha obměnách. To by samo o sobě nemuselo být tak špatné. Jenže autoři takových kostek uvádějí na stěny: loket, nohu, koleno. Na druhých kostkách pak máme olizování, pusinkování, sání a další. Buď jsem zvrácená já nebo oni, ale vážně ti přijde vzrušující sát partnerovi loket? Olizovat mu koleno? Troufám si tvrdit, že mít zatoulanou erotogenní zónu právě na tato místa je vzácností.

„Vtipné“ spodní prádlo

Rozšířeným doplňkem do postele se stala tanga pro muže s chobotem slona, Santou, žirafou a dalšími. Jako vtip na narozeniny kamaráda – proč ne? Ale mnozí nám naprosto vážně radí, jak takové prádlo pomůže k ozvláštnění sexu. Pro zoofily to může být jistým druhem uspokojení, ale to je taky to jediné, co mě k tomu napadá. Neznám ve svém okolí jediného člověka, kterého by pohled na penis oblečený v růžovém prasátku rajcoval. Ano, každému podle jeho gusta, ale přeci jen… Neměli bychom mít i v této oblasti trošku soudnosti?

Peří patří ptákům

„Když chcete přítele překvapit, zavažte mu oči a lechtejte ho po celém těle peříčky. Slastí se určitě zblázní.“ I takové rady se můžeš dočíst. Nechci sýčkovat, ale vážně? Tahle hra si odporuje naprosto od základu. Žádného muže nebude lechtání eroticky vzrušovat. Zvláště pak, budeš-li ho lechtat všude, jen ne na tom nejdůležitějším místě. Pro chlapy je to relax, jediné čeho docílíš je, že pomalu a spokojeně usnou. Šátek na očích mu navodí lepší pocit tmy pro spánek. Prosím, vymeťme peří z postelí. Samotné zavazování očí je určitě přínosné, pokud to má začátek a graduje do cíle. A nebo pokud se na něj při sexu nechceš dívat.

Předehra musí být!

Mnoho sexuálních rádců se domnívá, že předehra je k sexu nutností. A protože mají určitě pravdu (minimálně se nenechají přesvědčit o opaku) nabízejí nám hned několik tipů. K jedné si připrav budík, k druhé šperky a ke třetí se nabal jako sněhulák. Vůbec nejvíc se oba nažhavíte, když ho budeš ošahávat u televize. To prý umocní potřebu sexu a mazlení. Pro úplnost tu máme i starobylou flašku nebo Twister.

Vezměme to popořadě. Proč ten budík? Není prý nic lepšího, než si předem odměřit a stopovat předehru. Doporučená dávka je od 10 min do 25 min. Po tuhle dobu se smíte dotýkat, líbat a předehřívat, ale to je tak všechno. Po zazvonění se na sebe musíte celý předehřátí vrhnout.

Velmi mě pobavila rada ohledně nošení šperků do postele. Tak jsem ochotná přiznat, že nám holkám to může připadat sexy a luxusní. Ale že by to ocenili muži? Pochybuji, že si vůbec všimnou. A když, tak pocit vzrušení to v nich na devadesát procent nevzbudí. Pokud se během předehry neoběsíš, tak jsi vítěz.
Předehra á la sněhulák spočívá v následujícím. Než se svlékneš, oslintej partnerův krk a ústa. Nažhaví ho to a bude se pak mlsně dívat, jak svlékáš tričko.
K flašce a Twisteru snad není co dodat. Na táboře po večerce mohou mít tyhle hry svoje kouzlo. Především se spolužáky a kamarády na akci každý s každým. Ale pro dva v posteli?

Co bychom ještě měli všechno dělat

Sexuální guru (leckdy samozvaní) se s doufejme dobrou vůlí starají o naši sexuální spokojenost. Místo „promluv si s partnerem, ať víte, co kdo chce“ radí nejrůznější techniky, kterými bychom měli týrat tělo toho druhého. Od hodinového uspokojování partnerky rukou (přeci jinak holka orgasmu nedosáhne), přes nejrůznější akupunkturní body, které bychom na těle měli mačkat pro větší rozkoš. Nikdo ti neporadí, jak normálně s přítelem na rovinu probrat, kde se ti doteky líbí a kde ne. Lidi veškeré sexuální problémy probírají se širokým okolím. Když okolí nepomůže, vyhledají příslušného odborníka, doktora a medikamenty. Že by si měli promluvit s tím, koho se to týká, je většinou nenapadne.

Sex degeneruje

Kde jsou staré dobré časy, kdy se na sebe dva lidé jednoduše vrhli a užili si? Kde je ta doba, kdy jsme si vystačili sami s přítelem, partnerkou nebo ve trojce? Vážené slečny, tyto časy jsou dávno pryč. Už jen zlomek párů si umí sex užívat po svém, se sebou a svými přáními. Dnes je prostě in patlat se šlehačkou navlečená v roláku a ověšená korálky. A abychom u toho nevypustili duši, máme přeci budík, který nám stopne tu správnou míru vzrušení před samotným sexem.
Takové rady jsou nám vtloukány do hlavy ze všech stran, a to už od útlého dětství. Začíná to Bravíčkem, pokračuje v módních magazínech a končí všudypřítomným internetem.

Sex zdegeneroval a přetvořil se v absurdní rady a návody, kterými se snažíme hlava nehlava řídit, místo abychom se zamysleli nad tím, co by nás opravdu bavilo. Opravdu se bojím doby, kdy k nám domů zavítají sexuální poradci s tužtičkou a notýskem. Po důkladném pozorování našeho sexu pak provedou analýzu a sdělí nám, kde děláme chyby, či o kolik minut prodloužit předehru.

Rádi si poslechneme další absurdní sexuální a erotické hry, které jsi někde slyšela, viděla, nebo vyzkoušela. Srandy není nikdy dost!

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

3 Comments
  1. tak tobě bych určitě zahnul 10x za měsíc , až ti bude 30 tak jednou za měsíc pod sprchou a pak šup do postele inpotenta to je jistě ideal no nic i ty máš právo na názor pa

Leave a Reply

Your email address will not be published.