Necudné dárky pro tebe i přítele

Vánoční svátky slibují klid, pohodu a odpočinek. Kromě toho je ale můžeš využít i jinak. Vánoce jsou něco jako prázdniny, ty i tvůj přítel jste totiž společně doma díky dovolené a máte tak oba dost času utužovat svůj vztah. A jak že se vztahy nejlépe utužují? Přeci sexem!

Měj proto na mysli kromě dárků praktických i dárky pro radost a do postele. Teď je ten správný čas pořídit si hračky, o kterých jste zatím jen mluvili nebo jsou ve fázi tajných snů. Zima zahání lidi do tepla do peřin, takže je tu vanoce-sexy-eroticke-darkyskvělá příležitost na sexuální hraní.

Po čem se poohlédnout

Vezměme to popořadě. Které z nás chybí doma základní hračka jménem vibrátor, nechť okamžitě doplní dopis Ježíškovi. Z dalších erotických pomůcek je na výběr například BDSM set, plyšová pouta, vibrační vajíčka, návleky na penis, různé masky nebo erotické spodní prádlo.
Buď napiš dopis Ježíškovi (samozřejmě adresovaný tvému příteli) nebo se domluvte a společně zajděte do nějakého obchodu. Pokud se stydíš a raději bys objednávala z domova, podívej se na stránky sexshopů, které mají svou nabídku online.

Jak darovat

Odvážnější z nás se nemusí se svou drahou polovičkou radit dopředu a mohou ho na Vánoce překvapit. Kup mu to, o čem víš, že by rád vyzkoušel nebo příležitost využij pro sebe. Toužíš ležet v posteli bezmocně svázána v rukách tvého milého? Pak mu daruj pouta a zbytek mu jistě dojde.
Jestli si nejsi jistá co by ho potěšilo nebo se jednoduše bojíš, abys ho nevyděsila, poraď se s ním. Rozhodně se nemusíš stydět zavést hovor na takové téma. Nejspíš ho výsostně potěší jaké máš na Vánoce úmysly, a tak udělá vše proto, abyste si svátky užili po svém.
Nemusí nutně zůstat jen u hraček do postele, zařídit můžeš i erotickou masáž pro páry nebo se podívej co všechno skrývá tantrický sex. Vánoce mají být nezapomenutelné po všech směrech, takže sex do toho patří také.

Dej si opravdu záležet

Až si na Štědrý večer „odbijete“ rodinné oslavy a budete mít čas opravdu jen sami pro sebe, je ta správná chvíle na erotické dárky. Není vůbec špatně zabalit je do klasického vánočního papíru a předat partnerovi, jestli máš eroticke pradloale špetku fantazie, udělej z předávání dárku něco víc – hru. Schovej dárek v ložnici, zavaž mu oči a nechej ho po hmatu prohledávat pokoj. Sem tam se mu můžeš „omylem“ připlést do cesty. Pokud ses rozhodla přítele potěšit erotickým oblečkem, v krabici ho nikdy neocení tak, jako když ho na tobě hned uvidí. Vymysli například postelovou hru, ve které se každý stylizujete do nějaké role, která souvisí s dárkem a využití erotické pomůcky pak bude opravdový vrchol večera.
Čím více námahy si dáš s vymýšlením, tím nezapomenutelnější vaše Vánoce budou.

Pár tipů

Jak už bylo řečeno, pro stydlivější z nás jsou k dispozici erotické e-shopy. Mrkni například na www.bananek.cz, kde tě kromě širokého výběru čeká i sleva 100Kč na první nákup. Na internetu bývá i větší výběr všech možných hraček než v kamenných obchodech

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.