Není olej jako olej

Ne, nebudeme si povídat o vaření ani smažení. Jde o poněkud jiné oleje. Konkrétně ty masážní. Jsou voňavé, jsou uklidňující a zároveň s erotickým podtextem. Využít se dají na sto způsobů a my si povíme o těch nejlepších a nejzábavnějších.

Smyslnou masáž si navzájem dopřávejte pravidelně
Smyslnou masáž si navzájem dopřávejte pravidelně

Masážní oleje můžeš využít jako pomocníky pro navození té správné chvíle. I když se drahá polovička cítí unavená, po masáži s vonným olejem jistě nabere dostatek sil. Masáž není jen sama o sobě příjemnou relaxací. Můžete navzájem zjišťovat a objevovat nové erotogenní zóny, o kterých jsi možná ani nevěděla. A jakmile najdeš ta správná místa, čeká tě už jen samé potěšení.

Když je sucho

Mnoho masážních olejů neplní jen vonnou funkci. Například obsahují i gelovou složku, takže stoprocentně nahradí lubrikační gel. Pro ženy, které mají potíže s vlhnutím, je to ideální řešení. Rozhodně se za to nemusíš stydět a není to ani problém partnera. Mnoho mužů má dojem, že pokud není partnerka dostatečně vlhká, mohou za to oni – dost ji nevzrušují. To není pravda a není to už ani problém, pokud použijete vhodný olejíček.

Mastná romantika

Co takhle masáž celým tělem? Ne každému to sedí a vyžaduje to přípravu, ale je pravdou, že za zkoušku to stojí. Nejde jen o vůni, která se line všude kolem, a nemusí při tom být zapálené svíčky, ani romantická hudba. Ale takový mastný sex i mazlení má něco do sebe. V nabídce olejů najdi takový, který nelepí a nezasychá, do kritérií můžeš přidat i hřejivý efekt a pak už jen najít odvahu i čas se do toho pustit. Samozřejmě je dobré zajistit si prostěradlo, kterému nebude trocha mastnoty vadit, a vůbec přichystat okolní prostředí.

Péče o něj

Další skvělé použití masážních olejů – pro muže. Pokud chceš svému miláčkovi dopřát opravdu výjimečný zážitek, máme tip: jistě to partnerovi občas uděláš jen tak rukou. Že se to mužům líbí, je jasné – nenadřou se, jen tak leží a užívají si. Zkus to tentokrát vylepšit a použij olejíček. Základem úspěchu je nešetřit. Nejspíš zjistíš, že se ani ty nebudeš muset tolik namáhat a posilovat ruce. Jakmile partner ucítí, co vše olej a ruka dokáží, neudrží se. Pro dokonalý zážitek zkus chvílemi přejíždět přes žalud jen rukou (nepřetahuj předkožku). To zabírá v podstatě stoprocentně.

Péče o ni

Využití olejíčků na nás slečnách skýtá mnohem více možností a je to velmi individuální. Může se stát, že ti to ani nebude příjemné. Ne každý má rád takový pocit. Je ale dobré dát olejům šanci a vyzkoušet je. I kdyby jen na klasickou erotickou masáž nebo jako lubrikant.
Vše záleží jen na tvé a partnerově fantazii. A meze i hranice si určujete jen vy dva. Můžeš se například polít olejíčkem a nechat ho, aby si nafotil erotické akty. Takový kalendář určitě za jiné mastné nebo mokré krásky nevymění.

Tip Slečny: Nevíš si rady s výběrem oleje? Je ti třeba hloupé jít do sexshopu a zeptat se prodavačů? Podívej se do internetového sexshopu Růžový slon, kde si můžeš prohlédnout různé olej a přečíst si o nich co nejvíce.

Masážní olejíčky nabízí prakticky každý sex shop. Druhů je nespočetné množství. Vybírej podle ceny, velikosti, vůně a příležitosti, pro kterou olej chceš. Některé oleje jsou vonné, jiné naopak bez jakéhokoli aroma. Další mastí více, jiné méně. Některé jsou na gelové bázi a jiné na vodní. Některé mají onen hřejivý efekt a další mohou mít chladivý. Vzhledem k tolika možnostem je dobré se nejdříve zamyslet a něco málo si o nich přečíst. A pokud chceš voňavý olejíček, vybírej ho raději v kamenném obchodě, aby ti opravdu voněl.

I když se o masážních erotických olejíčcích mluví snad věky, překvapivě málo párů je vyzkoušelo a používá. Za vyzkoušení to stoprocentně stojí a pokud si s partnerem rádi hrajete, tohle je to pravé.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Comments are closed