Rozkoš DIY. Pro začátečnice i pokročilé

Říká se, že pokud tobě samotné není příjemné dotýkat se vlastního těla, kdo jiný by o to měl stát? “Vlastnoruční” rozkoš je součástí zdravého sexuálního života nejen pánů, ale také dívek a žen. O tom, jak na to, jsme na Slečně psali už několikrát. Teď se zaměříme na tipy speciálně pro začátečnice, pokročilé i expertky.

Ani v sexu se moderní žena nespoléhá jen na chlapy

Podle statistik čtyři z deseti žen přiznávají, že si masturbaci dovedou užít mnohem více než sex s partnerem. Důvod? Dosáhnout pravého nefalšovaného orgasmu ve společnosti naší silnější polovičky pro nás bývá často víc než obtížné. Některé z nás se stydí a nedovedou se před partnerem pořádně odvázat, jiné mají tu smůlu, že si jejich miláček stále neosvojil ty správné pohyby, hmaty a chvaty, přestože ho podrobily už několikerým instruktážím.

Není divu, že mnohé brzy přistoupí ke kompromisu: s partnerem si užiju laskání, doteky a vzájemnou blízkost, ale když chci pořádný výbuch rozkoše, spolehnu se raději na vlastní ruku…

Jsem ještě panna. Můžu “to” dělat?

Neexistuje důvod, proč by měla být masturbace pro dívky, které zatím nemají žádné sexuální zkušenosti, tabu. Právě naopak. Masturbace je ten nejlepší trénink na tvůj velký den. Dotýkej se svého těla, objevuj, kde a jakým způsobem se ti to líbí nejvíce a jak na co tvé tělo reaguje. Až přijde na věc, nehrozí, že by ses cítila jako Alenka v říši divů a odnesla si jen samé smíšené pocity z doposud neznámého.

Zapovězené pro tebe nejsou ani sexuální hračky. Problém může být s vibrátorem, kterým by sis zřejmě narušila panenskou blánu. I tak si ho ale můžeš pořídit a použít coby dráždítko “vnějšku” – a věř, že pořádnou dávku rozkoše si můžeš dopřát i tak. Většina žen beztak dosáhne daleko snáze vyvrcholení stimulací klitorisu než při dráždění výhradně uvnitř pochvy. A omrkneš-li nabídku e-shopů, narazíš dokonce na speciální vibrátory pro panny, které jsou konstruované exkluzivně pro tvůj poštěváček.

Když chceš něco víc než (jen) milování

Své poprvé už máš dávno za sebou, cítíš, že máš zmáknuté všechny možné polohy a techniky, a co je to vlastně ten orgasmus, ti už nějaký chlap také předvedl (v ideálním případě stále předvádí). Gratuluji, můžeš se považovat za pokročilou lovkyni rozkoše. Že bys ale sem tam uvítala nějaké zpestření? Anebo má tvůj miláček o něco slabší sexuální apetit? Nic není ztraceno. Dopřávat si masturbaci, přestože disponuješ partnerem, s nímž máš (vcelku) pravidelný sex, není rozhodně vyloučeno.

Díky erotickým hračkám si občas můžeš zcela nevinně vyzkoušet něco úplně jiného, než máš doma. Vibrátory pro ženy můžou být čistě diskrétním společníkem, ale zároveň i kořením milování. A přestože si partnery (obvykle) vybíráme podle zcela jiných kvalit, než právě podle velikosti, tloušťky a tvaru jejich nádobíčka, u vibrátorů se nemusíš bát jít rovnou k věci a poručit si přesně takového, který v tobě evokuje kýžený zážitek. Neboj, pokud budeš mít v šuplíku klidně dva, tři či víc, nikdo tě kvůli tomu nebude odsuzovat. Je to přece tvoje malé (milé) tajemství…

Při hledání inspirace buď náročná

Možná jednou přece jen přijde doba, kdy tě klasické vibrátory začnou nudit a pocítíš potřebu znovu zažít něco nového. Hoď konzervatismus, stud či předsudky za hlavu a vydej se na průzkum některého ze sexshopů. Čistě pro inspiraci. Možná se totiž budeš divit, kam erotický průmysl pokročil za dobu, kdy sis užívala radovánky se svým starým dobrým růžovým králíčkem či panem vroubkovatým.

Hitem poslední doby je vibrátor We Vibe II, který byl vytvořený tak, aby dovedl zároveň stimulovat klitoris i tolik hledaný a nenacházený bod G. Je malý, tichý, vodotěsný, a pokud to  tvému milému nebude vadit, můžete si ho přizvat do postele i při společném milování. Tebe bude dráždit tam, kam partner zrovna nedosáhne, a tvému protějšku zase okoření zážitek příjemnými vibracemi.

 

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

11 Comments
 1. Karel: Pokud nebude ženská spokojená v posteli, tak ti ani vařit nebude. Kde jsi přišel na takovou blbost? Pryč jsou ty časy, kdy tady ženy byly jen jako služky pro muže!

 2. Karel: Ano a pak aby ti osobně namasírovala pravou ruku unavenou z ,,prohánění candáta”, viď? :P To jí ale budeš muset prodloužit řetízek, kterým je nejspíš přivázaná ke sporáku a vysavači.
  Jinak hezký článek, osobně doporučuji k podnícení fantazie videa :-)

 3. Mě prohání candáta přítelkyně a vždycky se jí vystříkám do ruky…docela dobrý. Má toho plnou dlaň.

 4. Pod obrázkem je napsáno: Ani v sexu se moderní žena nespoléhá na chlapi” Hmm to je dobrý. Jednou jsem viděl “moderní ženu” stát u silnice s proraženou pneumatikou a snažila se marně povolit šrouby od kola. Nikdo jí nepomohl. Proč taky. Řidičák udělala za stejných podmínek jako chlapi, takže vyměnit kolo by měla umět.

 5. Karel: tak teď si celkem odporuješ…nejdřív tvrdíš, že jsi proti emancipaci, ženská má vařit a uklízet a teď bys nás nechal vyměňovat kola u auta? to nedává smysl…btw: když už opisuješ nějakou citaci, tak to aspoň opiš správně!

 6. Tak se mi zdá, že se těšíte, až někdo vymyslí umělé spermie, aby jste se zbavily těch odporných chlupatých chlapů že?

 7. Karel : Ale my se Vás vůbec nechcem zbavit. A v těch dvou komentářích si odporuješ. Já se umí postarat o domácnost na slušné urovni ale vyměnit kolo od auta mi nečiní sebmenších trablí.
  Navíc – kluk si může udělat dobře ale holka ne ? fáma. Můj kluk se naučil tak nějak intuitivně a zkoušením hned několik různých zpusobů k přivození slasti a je to naprosto užasné. Stejně jako já se to postupně učím. Umělé spermie ?děkuji opravdu ne – četl jsi snad feministky com ? že máš takové názory …

 8. Karel: mě se zase zdá, že to co vždycky napíšeš vůbec nesouvisí s tím ostatním..seš docela mimo a ještě si v názorech odporuješ..ještě že takový zaujatí nejsou všichni muži ;)

 9. (je mi 13)Dnes jsem masturbovala a když jsem šla poté na WC všimla jsem si že malinko krvácím.Poté trošku víc skoro jako při menstruaci.Jenomže menstruace mě včera skončila.
  Co mám dělat ?
  Ublížila jsem si nějak ?
  Je to něják vážné ?
  Bojim se to mamce říct nebo spíš nechci :'(

Leave a Reply

Your email address will not be published.