Rozpal svého miláčka silou afrodiziakálních účinků

Řecká bohyně lásky a plodnosti Afrodita je považována za vynálezkyni přípravků, které druhého dovedou vzrušit a přivábit. Už od pradávna se vařily všelijaké nápoje lásky, vymýšlely se medikamenty povzbuzující chuť na sex i čarodějnické metody, jejichž součástí byla zázračná afrodiziaka. Přečti si, jak je můžeš využít dnes.

Afrodiziaka tě promění v božskou svůdnici

Kdysi dávno se místo afrodiziak používaly rituály, které nám dnes můžou připadat drastické nebo nechutné. Vytvořit dokonalé afrodiziakum stálo úsilí mnohých předchůdců dnešních vědců. Nové a stále dokonalejší prostředky pro zvýšení sexuální žádostivosti se objevovaly neustále. Lidé kvůli tomu, aby ohromili svůj objekt touhy, dělali všechno možné. Nekteří své tělo dokonce ničili jedovatými látkami. Dnes jsou nám už naštěstí dostupné bezpečné přípravky, které se nemusíš bát vyzkoušet ani ty.

Podivnosti (ne)dávné historie

Kdysi jsem četla o starodávných afrodiziakálních metodách, které měly přivábit muže a docílit toho, aby se do ženy zamilovali. Recepty si však ode mě vysloužily pousmání. Dočetla jsem se, že k přivábení mužské lásky například postačí namíchat směs obsahující hlínu z jeho podrážky, kousky tvých nehtů a pomerančové aroma. Pokud to muž pozřel, údajně už nikdy nemohl pustit oči z ženy, která pro něj tuto “směs lásky” připravila.

Podle jiného “receptu” musí žena pro muže, kterého chce svést, připravit těsto na buchtu – což by zas tak zvláštní nebylo – ovšem onen afrodiziakální účinek spočívá v tom, že si žena těsto na chvíli připlácne na své přirození. Poté buchtu upeče. Pokud její milovaný alespoň kousek ochutná, bude navždy její.

Bylinky, pochoutky, nebo kapičky ze sexshopu?

Dnes už naštěstí není třeba zkoušet nechutnosti a věřit podivným pověrám. Vybrat si můžeš z tisíců různých prostředků, které ti tvého miláčka pomůžou ve správnou chvíli nažhavit a zvýšit jeho sexuální chtíč. Přečti si několik tipů na léty prověřená afrodiziaka, které můžeš vyzkoušet klidně hned teď.

Sladká čokoláda dokáže divy hned v několika oblastech. V první řadě je to její výrazná chuť, které málokdo odolá. Obsahuje navíc velké množství endorfinů, které navozují pocity dobré nálady, podporují chuť na milování, k mazlení a i duševní sblížování. Čokoláda je nejčastěji používané afrodiziakum, jehož účinky jsou prokázané. Pro milovníky jakýchkoliv čokolád je to cesta, jak zapojit neodolatelnou chuť čokolády do milostných hrátek. Účinná je v jakékoliv formě – tabulce, nápoji, polevě, ale i jako přísada do dalších pochoutek.

Med, další oblíbená sladkost, má mnoho příznivých účinků na posílení touhy a sexuálního jiskření, proto by neměl chybět na seznamu tvých afrodiziak.

Ovoce a zelenina – každý druh má specifickou vlastnost, která zajistí dostatek chuti, vášně, sexuální výkonnosti a mnoho dalšího. Nejčastěji vyhledávaní zástupci z říše ovoce jsou především jahody, klasické i granátové jablko, banán, avokádo, fíky. Zkombinovat je můžeš s čokoládou či medem a dosáhnout tak ještě lepšího efektu. U zeleniny je to nejčastěji celer, chřest, česnek i pořádně pálivé chilli papričky. Co takhle použít je při přípravě romantické večeře?

I v koření a bylinkách je ukrytá afrodiziakální síla. Nejlepší je, když je využiješ na přípravu nejrůznějších pokrmů i nápojů. nemusíš s nimi šetřit. Mezi nejznámější kořeněná afrodiziaka patří vanilka, šalvěj, šafrán, máta, hřebíček, zázvor, muškátový oříšek, kari a nespočet dalších. Výborně si poradí s prokrvením organismu, naladěním na milostnou vlnu, chutí na sex a vyšší výkonností.

Je libo exotiku? Vyzkoušet můžeš také nejrůznější mořské plody. Ovšem předem se ujisti, že partnerovi nevadí a s chutí si je dá. Řada lidítyto pochoutky opravdu nemusí.

Afrodiziakální mastičky, olejíčky i kapičky jsou nepostradatelnou součástí u zvyšování touhy a vášně. V sexshopech najdeš obrovské množství takovýchto přípravků, takže máš z čeho vybírat. Nejvíce oblíbené jsou španělské mušky, které mají hned několik příjemných vlastností. Nejenže zvyšují touhu na milování u obou partnerů, ale podporují pevnou erekci, správné prokrvení pohlavních orgánů, a tím zaručí daleko větší citlivost. Pokud by ses ráda dozvěděla, jaké účinky mají a jak se vlastně používají, můžeš se mrknout na stránky, kde rozebírají španělské mušky.

Tip Slečny: Nevíš si rady s výběrem afrodiziak? Je ti třeba hloupé jít do sexshopu a zeptat se prodavačů? Podívej se do internetového sexshopu Růžový slon, kde si můžeš prohlédnout účinná afrodiziaka a přečíst si o nich co nejvíce.

1 Comment
  1. ohledne te buchty – ja to znam s chlebem a neco mi rika, ze bych se takove pekarky drzel… – zakladni otazka: ten chleba je z lidlu?

Leave a Reply

Your email address will not be published.