7 zábavných, šílených i užitečných poznatků o sexu

Že se při sexu snadno hubne a že orgasmus prodlužuje život, jsi už nejspíš dávno někde četla nebo slyšela.  Věděla jsi ale, že právě díky sexu můžeš mít například zdravější zuby? Přečti si další zajímavá fakta, která tě opravdu překvapí.

sexy fakta

1 Ta nejlepší medicína

Vrnící vibrátory dnes patří mezi nejoblíbenější hračky pro dospělé. V minulosti však jen tak nějakou hračkou rozhodně nebyly. V 19. století se oficiálně používaly k léčbě ženské hysterie. Lékaři byli v té době přesvědčeni, že orgasmus vyvolaný drážděním za pomoci vibrátoru zmírňuje hysterické příznaky.

2 Zdravé zuby díky orálnímu sexu?

Kupujeme si kartáčky se speciálními štětinkami, zubní pasty s výtažky s bylinek pro superbílé zuby a po každém jídle žvýkáme žvýkačky bez cukru. Málokdo z nás ale ví, že tajemství krásných zubů se ukrývá možná právě pod pánským poklopcem. Mužské sperma totiž obsahuje vysoké množství vápníku a zinku, působí tak jako prevence kazů a zpevňuje zubní sklovinu.

3 Tolerance je mladá

Lesbičky a gayové se dnes v mnoha koutech světa mohou brát, zakládat rodiny a projevovat si svou lásku na veřejnosti úplně stejně jako jiné heterosexuální páry. Je to šokující, ale ještě v roce 1973 měla Asociace amerických psychiatrů homosexualitu uvedenou na seznamu duševních nemocí.

Čti také: Zajímavosti o sexu a sexuálních praktikách

4 Ať žijí králíci

V jednom z dílů Sexu ve městě se Charlotta stala závislou na sexuální hračce, kterou jí doporučila kamarádka – na vibrátoru ve tvaru králíčka. Možná si říkáš, co je to za nápad vyrábět vibrátory ve tvaru zvířátka? Má to ale své odůvodnění – vibrující králíci vznikli v Japonsku, kde vláda zakázala vyrábět sexuální pomůcky připomínající skutečný penis. Vysvětlení, proč japonské továrny začaly vyrábět vibrátory zrovna ve tvaru králíka, však nikdo nemá.

5 Všemocné hormony

Výzkumy prokázaly, že striptérky vydělají v průměru daleko více peněz, když zrovna ovulují. Jak je to možné? Při ovulaci ženské tělo produkuje hormon, kterému pánové neumějí odolat. Využít tohoto poznatku můžeš snadno i ty sama – přibližně dva týdny před očekávanou menstruací přichystej pro svého miláčka romantický večer s rajcovním striptýzkem. Bude se chvět vzrušením víc jak kdy jindy. Nezapomeň však na ochranu – přesně v tuto dobu je riziko nechtěného otěhotnění nejvyšší.

6 Líbání je víc sexy

Většinu žen mnohem více vzrušuje pohled na vášnivě se líbající dvojici, než přímo na sexuální akt. Vyzkoušej to se svým nejdražším. Při líbání si stoupněte před zrcadlo a koutkem oka vás pozoruj při činu. Anebo se při něžnostech natočte pomocí foťáku nebo webkamery.

7 ♥ Méně peněz rovná se lepší sex?

Ekonomická krize má sice neblahý dopad na obsah našich peněženek, ale zdá se, že na romantiku a vášeň má naopak pozitivní vliv. Z průzkumů vyplynulo, že spousta z nás si teď nemůže dovolit drahé dovolené u moře nebo večeře v luxusních restauracích, ale zato se častěji milujeme, a když už nic jiného, investujeme alespoň do sexy hraček. Důkazem je fakt, že největší distributoři erotických pomůcek evidují za poslední dva roky nárůst tržeb až o 20 procent.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.