Sex (ve městě) na prvním rande: ano, nebo ne?

Páteční pohodový večer. Štráfek sýrové pizzy v jedné ruce, sklenička bílého v druhé. Přede mnou obrazovka počítače a seriál Sex ve městě. Carrie se právě chystá na své první rande s Božským.  Mezi čtveřicí děvčat z Manhattanu se rozproudí živá diskuse ohledně sexu na prvním rande.

sexFoto: Imdb.com

Miranda: „Žádná postel nebude, jenom ho na ni nažhaví!”
Samantha:
„A když to bude, tak to bude.“
Charlotte:
„Pokud to s ním myslíš vážně, nemůžeš se s ním vyspat hned napoprvé!“
Miranda:
„Ale ne, už zase začíná s těmi pravidly.“
Samantha:
„S ženskýma, co je vymyslely, nikdo nechtěl souložit, a tak přišly s touhle uhozenou teorií, aby se ty, po kterých chlapi jedou, cejtily blbě.“
Charlotte:
„Když to s mužem myslíš vážně, tak si ho musíš držet od těla aspoň pět schůzek.“
Carrie:
„Najednou pět.“
Miranda:
„Vykašli se na matiku, stačí s ním nespat na prvním rande a máš vyhráno.“
Samantha:
„Aby bylo jasno, chlap se na vás může vykašlat, když mu dáte na prvním rande, stejně jako když mu dáte až na desátým.“

(Na díl se můžeš mrknout na www.youtube.com Sex ve městě/Tajný sex.)

Po zdolání pizzy nad tím začínám sama přemýšlet. Opravdu je lepší držet se nějakých pravidel? Ale co když se schůzka vydaří a tvoje touha je tak velká, že „hupsnout“ s ním do peřin by mohlo být ideálním zakončením večera? Nebylo by potom lepší zapomenout na všechny poučky a rady a zachovat se podle konkrétní situace? Možná má Samantha pravdu. Chlap nás přece může opustit po kterékoliv schůzce.

Lovná kořist?

Před nedávnem jsem ale četla článek, který tuto teorii otočil dočista hlavou vzhůru. Autorka v něm horlivě vysvětlovala, že chlapi jsou lovci, a když nás balí, tak s jasným cílem. Dostat nás co nejdříve do postele. Proč jim tedy dát hned to, po čem touží? A bez námahy!
Nebude tedy strategičtější nechat se trochu dobývat, cítit se hýčkány a očekávaný moment, kdy ze sebe shodíme poslední kousek oblečení, oddálit? Charlotte má nejspíš stejně tak pravdu jako Samantha. Proč je alespoň chvíli nenechat, aby po nás toužili?

Tak co si vybrat? Koneckonců, je to volba každé z nás, kdy s klukem skončí v posteli. Anebo ne? Důležité je zejména uvědomit si, že jsi sice kořist, ale právě ty v tomto případě rozhoduješ.

Co si o tom myslíte vy, slečny? Sex na prvním rande: klidně ano, nebo rozhodně za žádných okolností ne?

2 Comments
  1. No co se mých zkoušeností týče, sex na prvním rande určitě ne:) Vždycky jsem se bavila víc s klukama než s holkama, takže mám jistý pojem o jejich “myšlení”:). Holka, která dá klukovi na první schůzce, už neni nic zajímavýho, chlapec dosáhl maxima a nevidí důvod proč se snažit dál. Naopak se bude pak vychloubat před kamrády jak je úžasnej že ji dostal hned do postele, ale po pravdě málokdy s takovou holkou bude chtit něco jiného než sex:) Nic méně tohle jsou zkušenosti 17-ti leté holky, takže těžko říct jak to chodí v tom “dospělým” světě:))))

  2. Pokud bych nehledala nic jiného, než jen úlet na jednu noc, tak proč ne? Já osobně úlety nehledám a jsem šťastná tak, jak jsem. Ale na druhou stranu si pamatuju doby, kdy jsem měla kamaráda na sex..takže každému, jak chce a co právě chce :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.