Sexy hračky ti pomohou zkvalitnit milostný život (soutěž)

Jsi zamilovaná až po uši, ale tolik očekávané velké Óóó v posteli stále nepřichází? Nevěš hlavu. Podle průzkumů zažije většina žen svůj první orgasmus nikoliv s partnerem, ale při masturbaci – často s pomocí vibrátoru nebo jiných erotických pomůcek. Takovou hračku teď můžeš vyhrát v naší soutěži.

Je čas vyměnit plyšáky za “hračky” pro velké holky

Většina mužů nemá nejmenší problém dosáhnout vyvrcholení při sexuálním styku. U žen to ale bývá potíž – často trvá dlouhé měsíce, někdy dokonce roky, než se s partnerem sexuálně “sžije” natolik, aby se dokázala dostatečně uvolnit a dát volný průběh gradujícímu vzrušení. Zkrátka – chce to trpělivost a trénink.

“Když žena masturbuje, je sama sebou a může objevovat své tělo tak, jak jí to vyhovuje. Bez časového tlaku nebo obav z reakcí partnera, který se může tak moc snažit o partnerčino vyvrcholení, až je to spíše kontraproduktivní,” míní americká sexuoložka a populární koučka vystupující v televizních show o sexualitě Yvonne K. Fulbrightová. “Masturbace je soukromá záležitost. Žena se při ní lépe uvolní než ve společnosti partnera. Sexuální pomůcky navíc dávají více možností k objevování vzrušivých míst, která v posteli zůstávají opomíjena,” dodává expertka.

Pozitivní vliv používání sexy hraček na orgasmus u žen zdůrazňuje také autorka knihy Sexy Witch LaSara Firefox Allen. “Nejlepší věc, co může žena udělat, aby zvýšila svoji schopnost dosahovat orgasmu, je prohlubovat poznání o své sexuální anatomii. Jak jinak než právě při masturbaci,” říká odbornice. Sexuální hračky, jako je například vibrátor, řadí sexuologové dokonce mezi nejpřirozenější a zároveň nejefektivnější možnosti “léčby” potíží v intimním životě.

Soutěž o tři erotické pomůcky

Uvažuješ už dlouho, že by sis nějakou sexuální hračku sama pořídila – třeba jen ze zvědavosti – ale zatím jsi k tomu nenašla odvahu nebo odhodlání? Jelikož Slečna.info podporuje šíření této sexuální osvěty, třem čtenářkám zašleme jednu sexy hračku zdarma a navíc zcela diskrétně. Ceny do soutěže věnoval e-shop Ruzovyslon.cz.

O co se hraje:
1x Venušiny kuličky Feel Silicon (v hodnotě 399 korun)
1x Gelový vibrátor 20 cm (v hodnotě 349 korun)
1x Vibrátor na klitoris Funky Orange (v hodnotě 349 korun)
[styled_box title=”SOUTĚŽNÍ ÚKOL” color=”red”]Napiš nám, ve kterém městě má e-shop Ruzovyslon.cz svoji kamennou prodejnu.

Nápovědu najdeš zde.[/styled_box]

Pravidla soutěže

Soutěžit mohou čtenáři starší 18 let.

Odpovědi zašli na adresu soutez(zavináč)slecna.info nejpozději do neděle 2. prosince 2012.
Nezapomeň uvést svoji adresu!
Jako předmět uveď heslo RŮŽOVÝ SLON.

O výhercích se rozhodne slosováním. Poté je kontaktujeme prostřednictvím e-mailu.

Pořadatelem soutěže je internetový magazín Slečna.info. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetí osobě a mohou být využity výhradně ke kontaktování výherců.

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.