Smyslná masáž posílí milostnou touhu

Erotické masáže jsou jedny z nejoblíbenějších postelových hrátek. Proč si navzájem nezpříjemnit večer něžnými, a přitom k zbláznění účinnými doteky? Masáží je široká škála a klasikou samozřejmě nekončí. Slečna ti poradí, jak se vžít do role sexy masérky, která ví, kam sáhnout.

Smyslnou masáž si navzájem dopřávejte pravidelně

Masáže si lidé užívají už odpradávna. Vůbec první zmínky o nich pocházejí z Egypta, Indie a Číny. Není proto překvapením, že dnes existují stovky druhů masáží z různých koutů světa. Klasické masáže jsou účinné na uvolnění napjatého svalstva, odbourání stresu, únavy i bolesti. Erotické masáže zároveň zvyšují chuť na milování a díky prokrvení masírované kůže zlepšují i citlivost na nejrůznější dráždivé stimuly. Spočívají v dotecích na místech, které tvého miláčka i tebe pořádně rozpálí.

Kdy, kde a v kolik?

Ideálním dnem na erotickou masáž je pátek nebo sobota. V těchto dnech totiž nemusíte řešit, co si nezapomenout vzít do školy nebo si něco chystat na další den do práce. Vhodnou dobou  jsou večerní hodiny, tedy doba, kdy jste oba v klidu, uvolnění po večerní koupeli a víte, že vás sousedka určitě nevyruší s žádostí o půjčení vajíček na obalení řízků. Nejvhodnější bude uklidit se tam, kde se nejraději oddáváte intimnostem.

Žhavá příprava – záruka spokojenosti

Před masáží je dobré připravit podpůrnou atmosféru. Vyberte příjemnou hudbu – nemusí to být zrovna Enya, ale při Rammsteinech to prostě nebude ono. Tóny by měly být spíše jemné, klidné. Nezapomeňte na vonné svíčky, které osvítí a provoní pokoj, ani na masážní oleje, jež pokožku vyživí a bylinné složky umocní uvolnění.

Nejcitlivější místa na mužském těle

Muži mají na těle mnoho erotogenních zón, přestože je často opomíjíme – penisem a varlaty totiž rozhodně nekončí. U každého je to však individuální, stejně jako u nás žen. Proto není na škodu zeptat se ho, pokud o nich sám ví, nebo se vydat na cestu zkoumání jeho erotogenního zákoutí. Jaká citlivá místa, která jsou vhodná k masírování, můžeš na mužském těle obecně najít a jak si poradit s jejich důkladnou masáží?

Hlava a krk

Dráždění obou těchto oblastí zvyšuje vzrušení. Pro začátek začni jemným kroužením na pokožce hlavy a pomalu se přesouvej ke krku. U masáže hlavy začínej buď o čela a postupuj až k temeni, nebo to můžeš zkusit obráceně. Při masírování můžeš zkusit lehké škrabkání, ale opravdu s citem. Pokožka na hlavě je velice citlivá a každý má jiný práh bolestivosti.

I při masírování partnerova krku postupuj s lehkostí. Mezi doteky ho na krku také líbej, při tom mu půjde mráz po zádech. Při masírování krku můžeš pomalu přecházet po páteři až do oblasti zad, nebo od masírování krku sklouznout k masáži partnerových ramen. Nezapomeň na masážní olej, kterým zde rozhodně šetřit nemusíš.

Tip Slečny: Při masáží skoro jakékoliv části partnerova těla můžeš použít metodu štipkání. Mezi palec a ukazovák vezmeš kousek kůže, kterou lehce zmáčkneš a pustíš. Stejně tak postupuješ i po celé ploše, kterou masíruješ.

Břicho a hrudník

Při masáži hrudníku postupuj od shora dolů. Začni v oblasti klíčních kostí a masáží se pomalu dostávej na partnerův hrudník. Rozhodně při tom nezapomínej na partnerovy bradavky, které jsou, stejně jako u žen, velmi citlivé. Nejdříve je můžeš jemně polaskat a potom je začít jemně masírovat masážním olejem. Opět můžeš do hry zapojit své nehty. Při masírování hrudníku se partnera občasně dotýkej svými prsy, což ho ještě více nažhaví.

Při masáži břicha a boků pocítí tvůj partner velké vzrušení díky blízkosti s penisem a varlaty. Břicho masíruj krouživými pohyby a neopomínej na pupík, který je také nesmírně citlivý. U boku začínej od hrany, až po podbřišek partnera. Ani zde si neodpusť hrátky rtů a jazyka. V tomto místě se jen letmo, jako by nic, dotkni partnerova penisu, který bude stát blahem.

Tip Slečny: Při masáži odlož svršky – nejlepší je nechat si jen rajcovní prádýlko. Podmínkou ovšem je, že se na tebe bude moct prozatím jen dívat a užívat si masáže a letmých dotyků. Žádné osahávání!

Záda a zadek

Masírování zad je nejlepší spojit s masáží krku, od kterého začneš a kolem páteře budeš sklouzávat pomalu dolů. Aby se ti lépe masírovalo, posaď se na partnerovy nohy nebo zadek, abys mu byla co nejblíže. Následně začni masírovat jeho záda od páteře až po bok zad. Neboj se zapojit svou fantazii. Pozor – nikdy při masírování netlač přímo na páteř!

Velkou citlivost má také partnerovo pozadí, proto bys na něj při masáži neměla zapomínat. Zde se nejlépe uplatní krouživé pohyby i o něco silnější doteky, které opět mohou sklouznout až k partnerovým bokům.

Tip Slečny: Vyzkoušej masážní rukavici. Obsahuje malé vibrátorky, se kterými bude masáž pro tebe i pro partnera nezapomenutelným zážitkem. Využít jí můžeš na masáž jakékoliv části těla. Kde ji seženeš? Navštiv internetový sexshop.

Ruce a nohy

U nohou jsou nejcitlivějšími partiemi vnitřní strana stehen, oblast pod zadečkem a chodidla. V případě rukou jsou to místa pod podpažím, dlaně a loketní jamka.

U masáže vnitřní strany stehen zkus “zapomenout” na partnerův penis a věnuj se pouze nohám. Samozřejmě sem tam neuškodí naprosto “nechtěný” letmý dotek. Oblast pod zadečkem můžeš snadno spojit s masáží zadku. Vhodnou volbou je masáž směřující od zadní strany stehen, nejlépe od podkolení jamky, až po tu výše zmiňovanou oblast pod zadečkem.

Rozhodně nevynechávej chodidla, která v sobě mají spoustu nervových zakončení, a proto jsou obzvlášť citlivá. Masáž prováděj bříšky prstů, nejlépe od středu chodidla až k prstům. Na škodu také není – pokud ti to nevadí – pohrát si ústy s partnerovými prstíky.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.