Šperky na místech kam nesvítí slunce

Že je dnes možné úplně všechno? To je náhodou pravda. Originalita v podobě análního šperku je toho nezvratným důkazem. A proč vůbec nosit něco takového? Těžko říct takhle z hlavy, každopádně to zaujme a stojí to za řeč.

sexy-eroticke-hracky-pomucky-orgasmusTakový šperk jasně naznačuje úzkou souvislost s análním sexem a hrami s tím spojenými. Ne každá z nás má v análních hrátkách zálibu, přesto to každá z nás dřív nebo později vyzkouší – možná už vyzkoušela. A i když to třeba není šálek tvé kávy, zadek máme všechny, takže se nás to týká. Může se ti to hnusit, nebo tě naopak vzrušovat… Názory se rozhodně různí. To ovšem můžu říct o celém sexu obecně.

Do uší i do zadečku

Jsme ženy, a proto šperky přímo milujeme. Někdo si píchne jen uši, jiný si propíchne klitoris. Takže strčit si anální kolíček s kamínkem do zadku vlastně zní jako docela humánní způsob zdobení. Můžeš ho kdykoli vyndat a nikdo to nepozná. A taky ho nikdo neuvidí. Jde tedy spíš o erotickou pomůcku, než o šperk v pravém slova smyslu? A jak ho vlastně správně použít? Rozhodně za pomoci lubrikačního gelu. Máme ho doma každá, a když ho použiješ, bude celá akce daleko příjemnější. Gel ti pomůže se lépe uvolnit.

Sehnat ho můžeš diskrétně na internetu. Anální šperk je dostupný v osmi různých barvách a při koupi po internetu se nemusíš za nic stydět.

analni-sperky

Kdy si ho nasadit?

Předpokládejme, že máš přítele a že máte společný sexuální život. No a ten, jak je známo, je potřeba neustále rozvíjet, takže novinka v podobě takové hračky je pro tuto situaci jako stvořená. Můžeš ho překvapit nebo naopak můžete společně vybrat barvu a pak příležitost, kdy ho použít. Kolíček je úzký a krátký, takže se nemusíš bát nepříjemného tlaku ani délky. Není to rozhodně srovnatelné s análním sexem. Zároveň to na něj může být dobrá příprava.
A pro ty odvážnější tu je i možnost výměny. Muže ve většině daleko víc vzrušují jemné anální hrátky než nás. Poskytuje jim to masáž prostaty, která je pro ně nejen příjemná, ale i velmi vzrušující. Takže jestli vybereš unisexovou barvu kamínku, fantazii při použití se meze nekladou.analni-sperk

Šperky se jak vidno vyvíjí neustále kupředu a my, ať se nám to líbí nebo ne, jsme s nimi v kontaktu. A jak se říká: co nevyzkoušíš, nemůžeš soudit. Tady to platí dvojnásob. Proto potlač puritánku v sobě a zkus se odhodlat k nové generaci šperku. Zahodit ho můžeš vždycky. A možná se to nakonec zalíbí místo tebe partnerovi, kdo ví?

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Comments are closed