Strč prst skrz krk…nebo jinam?

Pojem sex skrývá mnoho a mnoho různých zákoutí. Jedním z nich je i anální sex, kterému se stále všichni tak trošku pošklebujeme. Červenáme se, když nás o něj někdo požádá a utíkáme, když bychom ho měly dělat mužům. Leckdy utečeme, i když by ho chtěl někdo provádět nám.

Anální sex

Nutit se k čemukoli je vždy a za každých okolností špatné. Ani anální sex není výjimka. Ale na druhou stranu platí i to, že co člověk nevyzkouší, o tom nemůže soudit. Takže se tě pokusím v podstatě trochu navnadit a uklidnit. Třeba příště, až přijde řeč na tohle téma, alespoň neutečeš.

Když jde o tvůj zadek

To bývalo častějí. Spousta mužů má dodnes pocit, že anální sex je něco vážně moc, moc vzrušujícího a vyžadují ho, i když ho třeba nikdy nezkusili. Někteří, ti hloupější, mají dokonce pocit, že když holka anální sex odmítne, je slušně řečeno divná. Tak takovým typům je lepší se rovnou vyhnout. Ti ostatní, kteří tě o něj požádají, to buď chtějí vyzkoušet, nebo to vyzkoušené mají a zjistili, že se jim to opravdu líbí.
Když tě tedy rozumný partner požádá o tenhle druh sexu, zkus naslouchat. V prvé řadě si uvědom, že spousty sexuálních věcí, které i sama provádíš, nejsou přímo v souladu s přírodou – a taky se ti to líbí. Takže tohle není nic extrémního. Je ale důležité o tom něco vědět.

U análního sexu víc než kde jinde hraje hlavní roli hygiena a řádná příprava. Pojem klystýr ti určitě není cizí a tady je to na místě. Tak zabráníš zcela jistě nechtěným nehodám. Také důrazně doporučuji při análním sexu použít kondom. A to i v případě, že jde o stálého partnera a jinak spolu spíte bez. Poslední nezbytnou součástí by měl být lubrikační gel. Ten usnadní průnik a zpříjemní celý zážitek.
Partner tě tedy požádal a ty jsi se rozhodla, že do toho půjdeš. Dejte si na vše dostatek času, připravte se oba. Může ti klidně s některými věcmi pomoct. Pokud máte opravdu hodně důvěrný vztah, může ti pomoct se vším. Když dojde na věc, osvědčuje se milovat se nejdřív „normálně“. Uvolníš se a uvolníš tak i svaly v zadečku. Samotný akt musí být pomalý a něžný. Když by ti bylo cokoliv nepříjemné, rozhodně se neboj to ihned ukončit nebo zpomalit. Mluvte u toho spolu. Jen tak přesně poznáte co ano a co ne.
Doporučuji ještě před samotným vniknutím penisu použít nejdříve prst, pak dva nebo menší vibrátor. No a až tohle celé absolvuješ, pak se sama rozhodni, jestli si to chceš ještě někdy zopakovat.

A když jde o zadek jemu

Zásady hygieny platí všechny do jedné stejně jako u tvého análního sexu. To myslím doslovně, tedy i včetně kondomu na tvém prstu nebo nějakém dildu či vibrátoru. Když tě partner požádá o jeho anální sex (nebo ty jeho), tak to není o nic zvrhlejší nebo nechutnější než obráceně. I když se to tak mnoha dívkám zdá.
Mužům to navíc přináší opravdu příjemný pocit kvůli tomu, že vlastní to, co my ne. Mají totiž prostatu. A taková vnitřní masáž prostaty s nimi může dělat divy. K tomu přidejme ještě fakt, že tyto jemné a pravidelné masáže jsou zdravé. Zabraňují přílišnému zvětšení prostaty a tedy i problémům ve stáří. K úplnosti ještě dodám, kde se prostata nachází. Jde o malý výstupek většinou velikosti oříšku hned za vstupem do konečníku. Hledej ho prsty velmi jemně, na spodní straně.
Jakmile jednou prstem prostatu najdeš, můžeš pak používat veškeré dostupné hračky jako například anální kolík. A jestli měl partner někdy před tím problém s orgasmem nebo mu to dlouho trvalo, teď budeš určitě mile překvapená.
Prostata se dá masírovat i zvenku, ale nebude to tak intenzivní pocit.

Jelikož je tento způsob stimulace můžům opravdu příjemný, je dost možné, že právě proto vyžadují anální sex i po nás dívkách. Mají pocit, že nám to přinese stejné uspokojení. To samozřejmě není vždy pravda, proto znovu opakuji, že než se oba dva do čehokoli pustíte, musíte si spolu nejdřív promluvit.

Jen my a delfíni praktikujeme sex pro radost. Měj to na paměti a nekaž si ho tím, že neumíš říct ne. A stejně důsledně říkej ano, když se ti něco opravdu líbí.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Comments are closed