Ty nej erotické hračky

Sex je nedílnou součástí našich životů. Stejně tak, ať už si to připouštíme nebo ne, je jedním z hlavních pilířů našeho vztahu. Když funguje sexuální stránka života, většinou fungují i ty další. A aby tomu tak bylo, musíme se sexu věnovat, přemýšlet o něm a neustále ho zdokonalovat.

sexshopV partnerském vztahu máš výhodu – jste na to dva. A všechny hračky i hry, které máš ráda, můžete rozvíjet společně. Dneska se zaměříme na hračky v posteli, které nám přinášejí největší potěšení.

Slečna pro tebe připravila i malou anketku a zeptala se dívek v okolí, který pomocník si u nich drží první místo. Ptali jsme se nejen žen ve vztahu, ale i těch single.

Která erotická hračka je pro tebe ta nej?

[box]Aneta, 19 let
Pro mě osobně je nejlepší hračkou samotný partner. Vzrušuje mě nejvíc ze všech podnětů. Jsem ve vztahu krátce, takže jsme zatím nepotřebovali zapojit žádné hračky. Ale když jsem byla sama, vedla u mě klasika v podobě vrnícího robertka.[/box]

Iveta, 17 let
Já ráda zkouším nové věci a neustále s přítelem zapojujeme do postele novinky. Přesto to, co mě vždycky nejvíc dostane, jsou Venušiny kuličky. Dá se s nimi vyhrát na sto způsobů.

[box]Jana, 24 let
Jsem sama a jistěže nežiju jako jeptiška. Od bývalého přítele jsem dostala opravdu luxusní hračku, a to sex machine. Když už mám opravdu chuť a dostatek času si užít, tohle doporučuji každému.[/box]

Jitka, 22 let
Je to snadné. Gumový robertek nebo dildo mě opravdu dokáže potěšit. Nejvíc, když se do toho zapojí i přítel.

[box]Olina, 19 let
Nejraději používám robertka s dráždítkem na klitoris. To jde pak vážně rychle. Přítele mám, ale takhle si to dělám vždy sama. Je to rychlé, bez námahy a účinné.[/box]

Hanka, 23 let
Jsem dost konzervativní. Před pár lety jsem dostala klasického robertka a od té doby jsme nejlepší kamarádi. Nerada zkouším nové věci a vlastně ani nepotřebuji. On vede na celé čáře.

[box]Alice, 18 let
My jsme s přítelem jednou ze srandy vyzkoušeli bezdrátové vibrační vajíčko. Naprosto mě to nadchlo. Je škoda, že nemá dosah i několik kilometrů, abychom si mohli hrát přes den v práci. Ale i tak – je to nejlepší hračka, která se mi kdy dostala do ruky.[/box]

 

Jak vidíš, názory se různí, ale v podstatě převládá pořád klasický robertek. Ten, kdo ho vymyslel, by měl dostat metál. A jak nejslavnější a nejoblíbenější hračka vznikla?

Uklidněme hysterické ženy

Jak si udělat dobře, řešily ženy již mnoho staletí. Ale až v roce 1869 byl vynalezen první opravdový robertek. Poháněný byl parou a důvod vzniku byl opravdu absurdní. Nešlo o spokojenost žen, nýbrž o léčebný proces pro ženy nemocné hysterií. Tehdy byla tato „nemoc“ velmi diskutované téma. Prakticky šlo o to, že ženy, tehdy skoro bez práv, s manželi na cestách nebo s frigidními manželi bez dostatku zájmu, se začaly zlobit. Chtěly sex a chtěly uspokojení a zájem. Nebyli by to ale muži, aby to nejprve nepochopili špatně. Místo toho, aby se začali svým manželkám věnovat, vymysleli hysterii. A pak také robertky, aby si ženy udělaly dobře a je přitom neotravovaly. Krásný příklad najdeš ve filmu Vrtěti ženou, kde je celý proces barvitě vykreslen.
Je tu ale ještě jedna indicie, která je o mnoho tisíc let starší. Před pár lety byl nalezen v Německu v jeskyni zřejmě první robertek. Jeho stáří vědci odhadují na skoro třicet tisíc let. Je z kamene a tvarem, hladkostí, průměrem i celkovým vzezřením nemůže být pochyb o tom, k čemu tento kus kamene sloužil. Že by už v době kamenné ženy věděly, co chtějí?

V dnešní době se hračkám pro slečny a nejen pro ně věnuje hodně času i energie. Jsou z těch nejlepších materiálů, v těch nejkrásnějších designech a s těmi nejneuvěřitelnějšími funkcemi. Podívej se na seznam top hraček pro oboje pohlaví. Sice už je po Vánocích, ale třeba najdeš inspiraci, co koupit drahé polovičce, nebo co koupit sobě samotné.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.