Už jsme tady jednou byli: Záhady našich minulých životů

Myslíš si, že žiješ jen jednou, a děsíš se smrti? Podle některých náboženství je duše nesmrtelná a po smrti přechází do nového života. Například buddhisté věří, že duše opouští své fyzické tělo a následně si vybírá nový život v novém těle.

Minulé životy si nepamatujeme

Minulé životy si většinou nepamatujeme. Asi to tak má být, duše se sem přichází učit a sbírat nové lekce. Jedinou výjimkou jsou malé děti přibližně do tří až čtyř let. Občas začnou o svém předešlém životě spontánně mluvit. Většinou tomu ale nikdo nevěnuje pozornost. Známá a používaná technika jak se rozpomenout je hypnóza.

Poznání minulých životů léčí

Na internetu najdeš spoustu nabídek na takzvanou léčbu minulými životy. Těžko říct, jestli je dobře, že se rozhodneš odhalit, co jsi byla před půl stoletím za padoucha. Ovšem na druhou stranu jsou známy případy, kdy léčení minulými životy lidem opravdu pomohlo. Konečně pochopili svůj problém v tomto životě a už vědí, že se tolik bojí vody, protože je v minulém životě postihla povodeň a oni se utopili.

V hypnóze častokrát přijdeš i na to, kdo byli tví příbuzní. Může se například ukázat, že máš nevyřízené účty s maminkou, protože jsi ji v minulém životě peskovala jako žárlivý manžel, a tak ses v tomto životě narodila jako její dcera.

Láká tě vyzkoušet hypnózu? Léčitele vybírej opravdu pečlivě, nejlépe psychologa s praxí. Raději si dej pozor na podivné šarlatány a vsaď na doporučení.

Karma řídí svět

Svůj nový život si duše údajně vybírá podle toho, co potřebuje zažít. S kým se má setkat a jaké nešvary odčinit. Pokaždé vlastně zazíváš lekce, které tě jako duši posouvají dál. Pokud k někomu cítíš zvláštní náklonnost, může to být někdo, koho znáš z minulého života.

Často se setkáváš s nepříjemným morousem, který ti pokaždé zkazí náladu? Podívej se na to jinak. Může to být lekce z minulého života. Zkus na něj být pro jednou milá a pozoruj změny.

Realita, nebo fantazie?

I když v dnešní době najdeš nespočet lidí, kteří na minulé životy věří, stejně tak najdeš i množství odpůrců. Jsou to většinou ti, kteří potřebují mít jasný důkaz nejlépe potvrzený černé na bílém.

Pokud tě toto téma zajímá, pátrej v knihovně v knihovně:

Raymond A. Moody – Život před životem
Jim B. Tucker – Život před životem
Carol Bowmanová – Minulé životy našich dětí
Dr. Edward Klein – Hledání duše, léčebné možnosti minulých životů
Dr. Edith Fiore – Nejste tady poprvé
Raymond A Moody – Světlo po životě

Věříš, že už jsi tady někdy byla? Máš s minulými životy nějaké zkušenosti?

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.