Vánoční atmosféra v ložnici: Okořeňte si postelové hrátky

Jednou z nejlepších věcí na Vánocích jsou jednoznačně vůně – ze všech koutů domova se line vanilka, skořice, zázvor, fenykl… Mmmm! Stejně úžasně si s partnerem o svátcích můžete “okořenit” i váš sexuální život. Slečna má pro tebe tři nápady, kterými svého miláčka příjemně překvapíš.

"Ten dárek by sis měl rozbalit raději až v ložnici!"

Postelové hrátky nemusí být pořád o tom samém. Jasně, všude najdeš spoustu tipů a triků pro inspiraci, ale i ty se jednou přejí. Vyzkoušeli jste spoustu nových poloh, hraní rolí, dirtytalk… ale co vymýšlet pořád dál? Tvoji kreativitu možná nakopne, pokud své nápady spojíš s aktuálním obdobím roku – nebo tímto směrem můžeš “apgrejdovat” ty staré a mnohokrát vyzkoušené. Inspiruj se třemi tipy, jak do ložnice vnést pravou vánoční atmosféru.

Vánoční přáníčka jinak

K Vánocům našim blízkým obvykle přejeme pevné zdraví, štěstí, úspěchy a lásku. Uznejme ale, že v partnerských vztazích je neméně důležitý také spokojený sexuální život. Překvap svého miláčka originálním vánočním přáníčkem (zda jej koupíš nebo vyrobíš, to už je na tobě), do kterého připíšeš, jaké jsou tvé erotické fantazie a seznam toho, co bys v novém roce ráda vyzkoušela. Nic z toho samozřejmě nemůžeš chtít po Ježíškovi, takže je to jen a jen na něm…

Překvapení pod stromečkem

Přemýšlíš už nad dárkem pro partnera? Pravděpodobně hledáš něco, co by se mu zrovna hodilo. Dochází mu voda po holení, šikla by se mu teplá mikina na hory… To všechno ale můžete koupit společně až po svátcích (ano anooo, lákavé výprodeje volají!). Překvap ho naopak něčím, co vlastně vůbec nepotřebuje, ale určitě mu to udělá radost. Daruj mu třeba sexy krajkovou košilku, kterou si oblékneš, kdykoliv bude chtít. Nebo si společně pod stromeček naložte třetího do party – vibrátory už dlouho patří mezi nejoblíbenější erotické  dárky. V takovém případě ale radši slavte Štědrý den jen ve dvou nebo si lechtivý dáreček z pochopitelných důvodů předejte až po rodinné oslavě. Navíc ho budete moct rovnou po rozbalení vyzkoušet!

Tip: Je ti trapné obcházet prodejny s erotickým zbožím? Nevadí, sexy hračky snadno objednáš i z internetu. Například internetový sexshop ruzovyslon.cz ke svému sortimentu připojuje i recenze, užitečné návody a videa, takže se nemusíš bát, že koupíš něco, s čím si pak nebudete vědět rady. Zboží ti navíc doručí poštou rychle a v diskrétní krabičce.

Sexy prázdniny

Také vám v poslední době nezbývá na mazlení a milování dostatek času, případně sil? Využijte volných dní mezi svátky a odjeďte spolu někam na chatu. Kamkoliv, hlavně dost daleko od všech starostí a povinností. Nebo zůstaňte doma, pokud máte volný byt, ale ať vás ani nenapadne uklízet, sedět každý u svého počítače, učit se nebo dohánět pracovní úkoly. Věnujte se je a jen sobě! Dejte si společnou koupel, společně si připravte romantickou večeři, nazí se dlouhé hodiny válejte v posteli a sex si nejen užívejte, ale také si o něm povídejte a zkoušejte všechno, co vás napadne. Tak úžasnou relaxaci si neužijete ani v pětihvězdičkovém wellness hotelu a do nového roku vkročíte nabití energií.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.