Venušiny kuličky: slastný způsob posilování

Venušiny kuličky, vaginální kuličky nebo chcete-li rumba koule jsou ideální erotickou hračkou pro ženy, které si chtějí udržet příjemný vzrušivý pocit, i když se zrovna nevěnují milostným hrátkám. Pomáhají posilovat poševní svaly a navozují libý pocit. Tuto hračku uvítají nejen ty, které jsou single. Všechno vzrušení se odehrává diskrétně uvnitř ženského těla a partner není potřeba.

Latexové venušiny kuličky (foto: ruzovyslon.cz)

Kuličky mají v oblibě i ženy, na které doma někdo čeká. Hned ráno si kuličky aplikují do pochvy a se svým malým tajemstvím se vydávají třeba do práce nebo na nákupy. Lehké vibrace kuliček při pohybu jsou lehce adrenalinovou zábavou a svým způsobem i dobrodružstvím.

Venušiny kuličky fungují na principu jemných otřesů a vibrací. Jedná se totiž o jednu dutou kuličku o průměru cca dva až čtyři centimetry, která v sobě skrývá druhou, menší (obvykle kovovou) kuličku. Ta při pohybu jemně naráží do stěn větší plastové kuličky a tím vyvolává příjemný pocit uvnitř těla.

Nemusí to však být nutně jen jedna kulička. K dostání jsou i dvě nebo tři kuličky spojené provázkem. Na konci je poutko pro snazší vyjmutí, které se nechává viset ven, stejně jako u tamponu.

Venušiny kuličky vybírej stejně pečlivě jako kabelku

Tvar této sexy hračky se může lišit. Venušiny kuličky mohou klidně být kulaté, oválné i ve tvaru vajíčka. Vyrábějí se v mnoha barevných provedeních i nespočtu atraktivních motivů. Dají se sehnat ve tvaru fotbalového míče nebo třeba jahody. Výjimkou nejsou ani hrbolky na povrchu kuličky. Ty mají samozřejmě za úkol znásobit prožitek. Oblíbené jsou i vibrační venušiny kuličky, kde se intenzita vibrací dá ovládat pomocí vypínače. Při výběru buď proto pečlivá a sáhni po těch, které ti padnou nejen do oka, ale budou splňovat i tvé nároky.

Tip: Chceš si prohlédnout nejrůznější modely nebo se podívat na názorný návod, jak s kuličkami manipulovat? Navštiv internetový sexshop.

Při aplikaci kuliček, ostatně jako při používání kterékoliv erotické hračky, je třeba maximálně dbát na hygienu. Některé levnější modely, které jsou spojené provázkem, vyžadují zvýšenou péči a údržbu, vytvářejí se na nich totiž velice lehce bakterie. K dostání jsou i dražší, které jsou celkově potažené hypoalergenním silikonem. Kromě hygieničnosti je tento model i tišší.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.