Venušiny kuličky, vzrušení i trénink… a ke všemu jsou zdravé

Vibrátory, masky, pouta, obojky, oblečky zlobivých sestřiček, uklízeček a letušek. Podvazky, punčochy, tanga a korzety. Je tolik a tolik různých pomůcek, dnes se ale budeme bavit o Venušiných kuličkách a jejich využití. A to nejen pro nás, slečny.

Erotická pomůcka nebo kosmetický přípravek? Rozdíl laik nepozná.

Venušiny kuličky znikly v Japonsku a kromě jiného se jim říká i Ben Wa balls nebo díky místu vzniku Geisha kuličky. Nejen, že přinášejí rozkoš, jsou i zdraví nápomocné. Co se tvaru týká, je to asi jasné. Původně se jednalo o jednu kuličku, která byla dutá. Uvnitř se nacházela menší a těžší kulička, která při pohybu ženy klepala na stěnu velké kuličky. Tím docházelo k příjemnému pocitu na poševní stěně. V některých pramenech se uvádí, že nošení Venušiných kuliček mělo údajně zabránit otěhotnění. Ať už toto tvrzení je nebo není pravda, zřejmě lidé dost rychle přišli na to, že to opravdu nepomáhá. I dnes se vzhled liší podle toho, ve které zemi je kupujete. Každý upřednostňuje jiný základní tvar a počet.

Později se k jedné kuličce přidala druhá a někdy i třetí a čtvrtá. Pro lepší aplikaci je propojovala jemná šňůrka. V dnešní době se z Venušiných kuliček stala designová záležitost. Vyrábí se v nesčetně provedeních. A nejde jen o barvu, tvar a materiál. Sehnat se dají i vibrující Venušiny kuličky, jiné obsahují mnoho malých těžších kuliček, některé nejsou vůbec duté, takže jde jen o pocit nošení. Vybírat si tedy je opravdu z čeho.

Stejně jako klasické vibrátory se vyrábí v opravdu originálních designech, tak i Venušiny kuličky si můžeš vystavit na poličku a málokdo pozná, co že to tam vlastně máš. Mimoto žijeme v době, kdy se za sexuální pomůcky naštěstí nemusíme stydět, proto se neboj si je koupit, používat a mít je ráda. Mezi nejdiskrétnější, tedy nejtišší patří Venušiny kuličky Teneo.

Kuličkami ke zdraví

Ale kuličky ti nepřinesou jen vzrušující pocit. Díky tlakovým signálům, které vysílají k poševní stěně, ji nutí stahovat svaly. To má hned dva blahodárné účinky. Tak zaprvé tím posiluješ pánevní svalstvo, takže je to skvělá prevence proti inkontinenci, a zadruhé si tak automaticky trénuješ Kegelovy cviky, které pomáhají k lepším i hlubším orgasmům a vůbec si díky takto posíleným svalům ještě lépe užiješ sex.

V posteli s přítelem a s nimi

V posteli jsou výborným doplňkem pro sexuální hry. Jejich střídavá aplikace přinese zvláštní a intenzivní pocit vzrušení. Některé Venušiny kuličky jsou koncipovány tak, abys je mohla mít i přímo při sexu, a tak si zážitek ještě víc zintenzivnět.

Ale nejen pro nás slečny mohou být zábavné. Můžeš je zkusit někdy využít při hrátkách s partnerem. Pro něj to bude určitě novinka a citlivost v oněch místech ho povzbudí k nečekaným výkonům. Záleží jen na vaší fantazii, jaký příběh si kolem toho vytvoříte.

Všechny druhy Venušiných kuliček se dají dobře omývat, jsou z prověřených a nezávadných materiálů, takže i pokud jsi citlivější, neměly by ti nijak uškodit. Za vyzkoušení rozhodně stojí, jestli jsi se k nim ještě nedostala. Buď si je oblíbíš společně s přítelem nebo sama, ale určitě si je zamiluješ. Jsou nenápadným a účinným kamarádem nudného dne.

A jedno varování na závěr. Pokud si koupíš stylové, originální Venušiny kuličky a máš kočku, dej pozor. Nevěřila bys, jak rychle si z nich udělá pro sebe hračku a už ti je nevrátí.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.