Vibrátory a spol: Jak vybrat vánoční dárek v sexshopu?

Nedávno jsem se potkala s kamarádkou, kterou před čtvrt rokem opustil přítel. Po hodinovém kafi se mi svěřila, že už neví, co má dělat. Má šílenou chuť na sex, ale bohužel nemá s kým. Moje doporučení znělo zajít do sexshopu.

Máš chuť na sex, ale nemáš s kým? Nestyď se za vibrátor

Zdá se, že i na začátku třetího tisíciletí je pro mnohé slovo sexshop stále nepřekonatelným tabu. I má sexuchtivá kamarádka se na mě proto nejdříve podívala jako na nějakou psychopatku. Já v tom ale nevidím nic špatného. Sexshop opravdu není slušným lidem zapovězeným doupětem neřesti. Prodavači z tebe neservou kůži a nikdo nevyvěsí na internetu fotky jako důkaz, že jsi tam byla a co jsi nakupovala. Je to obchod jako každý jiný. Seženeš tam pomocníky pro sebe, ale klidně i vánoční dárky.

Sexy dárek k Vánocům

Vánoce jsou tu už za pár dní a ty pořád ještě nemáš všechny dárky a ani nápady, co komu koupit? I sexy dárek může někoho z tvých blízkých opravdu potěšit nebo alespoň pobavit.

Pánům v sexshopech nabízejí nafukovací panny, vibrační kroužky nebo látky podporující sexuální apetit, například španělské mušky. My holky si můžeme vybrat z nepřeberného množství sexuálně laděných převleků, které zajisté okoření postelové hrátky. Samozřejmě zde najdeš také plno vibrátorů, které ti zpříjemní chvilky o samotě.

V sexshopu nicméně najdeš i srandovní předměty, jako jsou vtipné formičky na led, tanga s vtipnými motivy, spodní prádlo vyrobené z bonbonů nebo lízátka, mýdla a svíčky například ve tvaru penisu nebo dámského poprsí. Takovýmto dárkem můžeš potěšit jak svého přítele, tak i sourozence a dobré kamarády.

Jak vybrat vibrátor?

Nejprodávanějším zbožím jsou vibrátory pro ženy. Můžeš si vybrat nevibrační napodobeniny penisů, takzvaná dilda, nebo vibrační, které určitě znáš jako vibrátory. Volba mezi těmito dvěma typy je zcela individuální. Zde záleží pouze na tobě, co se ti líbí a co od svého intimního pomocníka očekáváš.

Vybírat je opravdu z čeho. Každý typ je něčím odlišný. Sexshopy nabízejí rozmanité množství tvarů, velikostí a dokonce materiálů a barev. Od toho se také odvíjí cena. Nejlevnější modely jsou samozřejmě ty nevibrační, menší velikosti a z plastu. Připlatíš si naopak za vibrátor z umělých, ohebných a hebkých materiálů větší velikosti. A samozřejmě se můžeš poohlédnout také po všelikakých zlepšovácích, díky kterým si užejiš daleko více.

Nejideálnější je zvolit model, který odpovídá reálným rozměrům pánské chlouby. To znamená, že nejlepší volbou je vibrátor dlouhý kolem 15 centimetrů, široký dva až tři centimetry.

Tip: Pokud nevíš, jaký vibrátor zvolit,  instruktážní video ti pomůže s výběrem.

Mimochodem, svoji kamarádku jsem po čtrnácti dnech potkala znovu. Prozradila mi, že skutečně našla odvahu a do sexshopu zašla. Večerní čas je prý hned mnohem příjemnější. Hurá!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.