Vzrušuje mě elektřina

Existuje mnoho sexuálních her a praktik, které nám mají pomoci ozvláštnit sex. Jednou z nich je i elektro sex. Jde o praktiku možná méně známou, o to však účinnější a zábavnější. Zvláště pak pro ty, kdo jsou extrémně citliví.

couple touching each otherRozhodně si pod elektro sexem nemusíš představovat scénu z filmů, kdy si hlavní hrdina sáhne na elektrické vedení. Jde spíše o příjemné šimrání, které snáze a rychleji aktivuje erotogenní zóny.

Osobní test

Abych zjistila, jak přesně tato praktika funguje, vyzkoušela jsem některé z nabízených možností. Opravdu se není čeho bát. Na většině hračiček (samotné elektrody, svorky nebo dilda) se dá navolit intenzita, a i ta nejvyšší ti neublíží ani není bolestivá. Zhodnoceno, podtrženo, rozhodně stojí zato si přidat elektro hračku na seznam nezbytných kamarádů. Veškerý sortiment mohou používat oba partneři, což považuji za velkou výhodu. Nikdy nevíš, kdo z vás dvou si elektrizující sex víc oblíbí.

Kde se poohlédnout

Prakticky v každém erotic shopu. Pro začátek můžeš vyzkoušet dildo, které ti dopřeje nejvíce rozkoše. Je jak anální, tak vaginální.
Většinou mají elektro sex v oblibě páry s BDSM sklony, ale to neznamená, že elektřina nepřináší i romantické zážitky. Jako u všeho ostatního, co se sexu týká – jde o tvou fantazii a přání. Spolu s partnerem (nebo i sama) si najdete způsob jak takové hračky využít.

Elektro sex si oblíbil snad každý, kdo ho zkusil. A jakmile to zkusíš i ty, určitě svůj sexuální šuplík budeš muset rozšířit. Elektro můžete s partnerem do sexuálních hrátek zapojovat, jak často budete chtít.
[row_box style=”box border box_pink”]

A jaké jsou názory těch, kdo už takovou zkušenost mají?

Radka: „Bála jsem se to zkusit, ale teď si s přítelem dopřáváme elektro sex i několikrát týdně. Mně osobně to hodně pomáhá se navnadit.“

Míša: „Přítelovi to k chuti nepřišlo, ale užívám si přesto. Sama doma, když mám chuť. Rychleji pak dosáhnu orgasmu.“

Milan: „Mě k tomu dovedla bývalá přítelkyně. Nejdřív to byl hodně divný pocit, ale teď je to moc příjemné. Díky elektro dildu překvapím každou slečnu – a mile.“

Jarka: „Mám takové hračky doma, ale po pravdě se stále ostýchám to vyzkoušet. Všichni kolem ale říkají, že se není čeho bát, takže do toho půjdu taky.“
[/row_box]
[divider_space]
Tak směle na nákupy a do toho! Napiš nám svoje zážitky s elektro sexem a podpoř ty, kdo se ještě neodvážili.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.