Zpestři si vztah striptýzem

Vztahy nemohou být stereotypní. Je potřeba je neustále oživovat, vnášet do nich zábavu, kompromis, možná zkusit něco nového. Třeba je tvůj vztah v pořádku, ale v posteli je to trochu nuda? Pak zkus svůj vztah zpestřit striptýzem!

Striptýz tvého partnera zaručeně rozpálí.
Striptýz tvého partnera zaručeně rozpálí.

Je pár základních pravidel, která musíš znát – jde o pomalý tanec na nějakou emotivní píseň. Zkusit si na nějakou zatancovat můžeš před zrcadlem, ale bez záchvatů smíchu se neobejdeš. Možná si budeš připadat trochu zvláštně – a pak moc nejde dát do svých pohybů trochu elegance. Až najdeš ten správný pohyb, který ti přijde hezký, zapamatuj si ho – je to ON. Pamatuješ si, jak se Jennifer Grey učila coby Baby kroutit boky v Hříšném tanci? Tak to je přesně ono – tohle je ten pohyb, který je při tanci důležitý – pohyb boků. Před tancem budeš pravděpodobně hodně nervózní, ale mysli na to, že tvůj přítel tě má rád takovou, jaká jsi, proto si tě vybral. Když zvolíš vhodné světlo, bude tvá kůže vypadat opáleně a leskle, ne nazelenale. Dobrá volba je třeba světlo svíček.

Troška zahalení povzbudí jeho fantazii

Co se oblečení týká, měla by sis vybrat sexy spodní prádlo. Bílá, ačkoliv je celá z krajky, některé chlapy moc nerajcuje, ale zkus třeba červenou nebo černou kombinaci saténu s krajkou. Můžeš zkusit třeba nějaký kostýmek. Jedním z neoblíbenějších stylů je burleska, korzet, vysoké podpatky a síťované punčochy. Potom si můžeš hrát s doplňky. Dlouhé sametové rukavice, klobouk, boa nebo vějíř. Pokud se na burlesku necítíš, můžeš si zahrát na policistku, učitelku, sestřičku, a podobně. Nebo si obleč černé šaty a pod ně parádní noční košilku. Sundávání oblečení si ale také raději nacvič – představ si, že zvolíš styl burlesky a zasekneš se v korzetu, který si nebudeš umět sundat. Večer by nedopadl podle tvých ani jeho představ – a věř mi, že každý chlap by od své přítelkyně nebo ženy chtěl vidět striptýz, každý z nich o tom sní.

Měj ze sebe dobrý pocit, na tvém tanci se to projeví

Když už skutečně dojde na věc a tanec je před tebou, nebuď nervózní. Uvolněně a svůdně se pohybuj, sem tam se pohlaď na těch správných místech, usmívej se, pohoď vlasy, můžeš se k němu otočit zády, aby si tě mohl pořádně prohlédnout a za všech okolností udržuj oční kontakt. Pohybuj se pomalu a smyslně.

Nezapomeň a líčení a vůni

Co se líčení týká, u burlesky je to jasné – rudá rtěnka, černé kontury. Při líčení zkus zapomenout na to, jak se líčíš do školy či do práce. Make-up by měl být svůdnější a výraznější. Nepoužíváš linky? Namaluj si je. Při denním líčení volíš jen lesky nebo balzámy? Pak zkus rtěnku. Musíš být neobvyklá, jiná, zkrátka sexy. Své tělo také můžeš provonět nejen parfémem, ale nějakým parfémovaným tělovým krémem či olejem. Může to být třeba dobrá biokosmetika Saloos, fantazii se meze nekladou.
Tvůj skvělý tanec také doplní lahev šampaňského a vhodně vybraná hudba – dodají atmosféru a možná odstraní i zábrany. Pusť si písničku, která se ti líbí, kterou znáš a na niž se dobře tancuje. Někdy se může i inspirovat tanečními kroky – třeba u Lady Marmelade. Tancuj a bav se. Je to o zábavě pro vás oba!

Bára

Studuje a bydlí v Ostravě, učí se rusky, anglicky, španělsky a německy, baví ji fotografování, plavání a knížky Roberta Fulghuma.

No Comments Yet

Comments are closed