Zpestři vztah romantikou a smyslností

Ať už máš několikaletý vztah, či jsi se svým protějškem teprve na začátku, nikdy není pozdě ani příliš brzo na pokus o jeho oživení koktejlem romantiky a smyslnosti. Přečti si pár našich tipů, jak se stát neodolatelnou bohyní.

sexy_pradlo

Buď romantická

Jednou za čas ti neuškodí, když uděláš něco nečekaného, výjimečného. Svého milého tím nejen příjemně překvapíš a zároveň dodáš vaší lásce jiskru. Vydej se s přítelem na večerní procházku rozkvetlým parkem, či osvětleným nábřežím a ruku v ruce spolu pozorujte noční oblohu posetou miliony zářících hvězd. Možná se ti poštěstí a uvidíš nějakou padat. Pak si určitě nezapomeň něco přát.

Buď sexy

Po kouzelné procházce je na místě večeře při svíčkách. Připravit můžeš nějakou neobyčejnou specialitu a chybět nesmí ani dezert. Co dál? Třeba společná koupel a nekonečné mazlení a líbání. Pro tuto příležitost můžeš udělat radost sobě i svému miláčkovi třeba tím, že se mu předvedeš v nové erotické košilce nebo neodolatelném prádýlku.

Tip: Mrkni na stránky http://www.sexy-pradylko.cz/ a vyber si kousek přesně podle svého vkusu.

Buď něžná

Při mazlení si pusť vaši oblíbenou hudbu. Nezapomeň také na vonné masážní olejíčky, které se mohou při chvilkách ve dvou hodit. Něžné doteky přivedou tvého milovaného do varu. Na škodu není ani škrabkání na zádech, které miluje snad každý chlap.

Buď vášnivá

Odpoutej se a buď vášnivá. Svou ženskost můžeš okořenit smyslnou vůní. Pořídit si můžeš parfém s omamnou vůní vanilky, jasmínu nebo růže a uvidíš, jak se od tebe miláček nebude moct odtrhnout.

Buď svá

Možná jsi zpočátku trochu nervózní z celé této situace, obzvlášť pokud je váš vztah teprve v počátcích, a ty nechceš nic uspěchat. Trochu nervozity však neuškodí. Buď taková, jaká jsi, a rozhodně se neboj. Nemáš čeho. Takže hlavu vzhůru a užívej si.

Jitka Libigerová

Narodila se ve znamení Kozohora jednoho lednového dne roku 1989. Miluje český jazyk, literaturu, knihy, med, Tři oříšky pro Popelku, květiny, ananas, jógu, tenis, děti a pohádky. Ve volném čase se kromě psaní věnuje také sportu. Závodně se snaží o in-line bruslení a běh, rekreačně hraje tenis, jezdí na kole, plave a cvičí jógu. Blízká je jí také turistika, fotografování, zájem o interiér a pečení. Jednou by se chtěla stát spisovatelkou.

1 Comment
  1. By se tu taky mohlo objevit něco pro nezadané, co v takovém počasí… Měsíc bez sluníčka je krutě ubíjející a nic se nechce :(

Leave a Reply

Your email address will not be published.