Ach ty vlasy? Pomoz přírodě clip-in příčesky

A je to tady zase. Stojíš před zrcadlem, oblečení dokonale sedí, make-up jak od profesionála a stejně se ti čelo nespokojeně krabatí. Už nějakou dobu se marně snažíš vykouzlit na hlavě vlasový styling dle svých představ a výsledek je mírně řečeno rozpačitý. Bohužel příroda není nikdy dost spravedlivá, aby všem nadělila hustou hřívu vlasů v té správné délce.

Clip-in příčesky frčí

Vlasy, které prostě nejsou podle našich představ a do účesů oblíbených zpěvaček a hereček mají zatraceně daleko, trápí spoustu dívek a žen. Existuje několik možností. Ta nejjednodušší je smířit se stavem vlasů a přizpůsobit účes kvalitě a délce vlasů. Ovšem kdo by jen tak rezignoval?

Další možností je prodlužování a zahušťování vlasů v salonu pomocí vlasových extenzí, které se na prameny pravých vlasů “lepí” nejčastěji pomocí keratinových kroužků. Jde o poměrně náročnou proceduru a o nastavené vlasy je nutné pravidelně pečovat. Nezanedbatelná není ani finanční náročnost. A pak by tady byl jeden skoro ideální kompromis – clip-in. Jde o rychlý, cenově přijatelný způsob prodlužování vlasů, a pokud nechceš podstupovat klasické procedury v salonu,  může být pro tebe metoda příčesků připínaných na vlastní vlasy tím pravým. Stačí trocha cviku a zvládneš ji bez problémů úplně sama.

Clip-in vlasy jsou k dostání v široké škále délek, šířek a barev. Není snad ani třeba příliš zdůrazňovat, že nejkvalitnější prameny jsou z pravých lidských vlasů. Výsledek vypadá naprosto přirozeně a péče o ně je stejná jako u vlastních vlasů.

Je libo ofinu?

Pokud chceš změnit během chvilky výrazně svůj vzhled, mohla by tvoji pozornost upoutat clip-in ofina. Během pěti minut se můžeš vykouzlit přirozenou  ofinu a překvapit všechny, kdo jsou zvyklí tě vídat s vlasy sčesanými z čela. Další hitovkou jsou vlnité clip in vlasy. Zdá se, že nic není nemožné.

A jak o clip-in vlasy pečovat? Svých obvyklých stylingových procedur se nemusíš vzdávat ani s nimi. Pokud jsi zvolila příčesky z pravých lidských vlasů, můžeš je klidně žehlit nebo kadeřit, používat fén a podobně. Se syntetickými vlasy by toto nebylo možné a navíc s nimi nikdy nedosáhneš tak výborného  a přirozeného efektu jako s originálními vlasy. Lidské vlasy vykazují také delší trvanlivost, při správné péči je jejich životnost i při častém používání až dvanáct měsíců.

Velkou výhodou tohoto způsobu prodlužování vlasů je naprosto snadné použití, která zvládneš sama doma. Existují speciální sety clip-in nebo si můžeš pořídit pouze jednotlivé prameny.  Blond, havraní černá, hřejivě kaštanová nebo klidně melírovaná – nic není problém. Barevná škála clip in je opravdu pestřejší než paleta malíře.

Jak "nasadit" clip-in příčesek? Je to hračka

Zvedni si sebevědomí

Postup připínání clip-in se může zdát na začátku složitý, ale tak jako u většiny věcí jde jen o cvik. Za chvíli to pro tebe bude pouhá rutina, která ti nezabere více než pár minut. Podrobný popis „jak na to“ dostaneš se zakoupenými příčesky. Zrovna tak nebudou chybět všechny možné instrukce a rady, jak s přídavnými vlasy zacházet, aby ti dlouho vydržely krásné a v plné kvalitě.

Cena clip in vlasů je různá, liší se podle množství, délky a šířky materiálu. Obecně lze říci, že jednotlivé prameny se dají pořídit už od stokoruny a sady pak kolem za 1 200 až 2 000 korun. Záleží, kde nakupuješ, a jestli je tvým cílem jenom decentní oživení tvých vlasů nebo radikální prodloužení či zvětšení objemu.

Pokud jsi se svými vlasy nespokojená a jejich nedostatečná délka nebo malá hustota tě užírají, není vůbec od věci zvážit, jakým způsobem bys mohla zvednout svoje sebevědomí. Každá holka, která má ze svých vlasů dobrý pocit, si rázem připadá krásnější a přitažlivější. Jasně, že vlasy nejsou všechno a hustá hříva ještě nikoho sama o sobě šťastným a úspěšných neučinila, ale proč přírodě nebo genům občas nejít trochu naproti?  Zvlášť, když je to tak snadné!

3 Comments
  1. clip in vlásky ze stylprotebe.cz na který článek odkazuje jsem koupila taky. Sice je mám jen na společenské události, rozhodně je nenosím denně, ale zatím se mi jeví dobře. Předtím jsem zkoušela umělé příčesky, ale prostě to nebylo takové, jako pravé lidské vlasy. Mám je zatím 3 měsíce a stále jsou jako nové. Co mne ale zarazilo je ta ofina, opravdu není poznat, že jde jen o příčesek? Nemáte s ní někdo zkušenosti?

  2. Clip-in vlásky mám a jsou super:o) Bohužel mám své vlasy slabé a začaly mi po jejich používání padat:o( Neznáte někdo prosím nějaký přípravek pro posílení vlasů a proti padání? Jsem z toho zoufalá už…

Leave a Reply

Your email address will not be published.