Celebrity nosí véčko

madonnaFantastické dny plné slunce již neúprosně vzaly za své. Slavný Italský návrhář Valentino ve své letní kolekci představil trika se škálou různě barevných a širokých pruhů. Ale čas proužků už je pryč, trendy se neustále mění, a tak kdo chce být šik i v chladnějších měsících, je musí se začít se přizpůsobovat. A tu správnou inspiraci Ti právě poodhalí následující řádky! angelinaNemusíš se bát, že s poklesem teplot se tvůj šatník dostane do stereotypu. Silné téma v letošní dámské módě představují například zkrácené 7/8 a capri kalhoty k vysokým kozačkám.
A letošní barevný trend? Klasický protiklad černá a bílá. Šampaňské tóny béžové, mrazivé studené odstíny kouřové modré i zářivá nebeská modř. Prim začíná hrát také šedá a její variace v matu i lesku. Veliká pozornost v této sezóně je věnována také jak jinak než metalovým odstínům. Barevnou škálu uzavírají dominantní odstíny čokoládově hnědé, antracitové a cihlově červené.

Jestliže jsi na vážkách mezi výběrem složitějších atraktivních a jednoduchých pohodlných modelů, máme pro Tebe řešení. Letos vsaď na jednoduchost. Přijde ti to moc fádní? halleZajímavě ji oživ netradiční výraznou bižuterií. Ještě nějaký specifický prvek, který by neměl chybět ve tvé garderobě? Slečna.info má pro tebe jako vždy spoustu skvělých typů, které jsou „in“. Zaručeně!eva

Momentálně není moderní jen vyklápěcí telefon, tzv.“véčko“, ba spousta celebrit bije na poplach, že výstřih do „V“ letos je jeden z hlavních trendů letošní zimy. A to ve všech variacích. Ať už s límečkem, nebo bez. Pulovry, trička s dlouhými i krátkými rukávy, svetříky, bolerka – vše, ale s ostrým výstřihem, nikoli s ladným proužkem. Plesové šaty, samozřejmě. Nech si poradit od Hally Berry velmi originální kousek a dostaneš do rukou unikátní nápad, madonnajak se stát hvězdou celého večera ve velice nevšední róbě!

Celebrity diktují módní trendy, protože na nich dennodenně ulpí nepočítaně očí. Ale také je rádi odkoukávají. A kde berou inspiraci? Na večírcích, na módních show… A co si pak oni zvolí za to své, to pak tisíce lidí napodobuje.

Photo: people.com
Připravila: H.K.Kobulejová

4 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.