Dej šanci spodnímu prádlu

Kromě tradičního dopisu Ježíškovi, kde každý tvoříme seznam přání a dárků, si můžeš na Vánoce udělat radost i sama. Co si koupit do nového roku kvalitní podprsenku a další spodní prádlo? Protože jak na Nový rok, tak po celý rok. Vybav tedy svůj šatník pěkně od základu a dopřej si pohodlí kvalitního spodního prádla.

Ač je to škoda, neustále velká většina z nás podceňuje spodní prádlo a často si do dospělosti vystačíme s kalhotkami od maminky. Jenže když se nad tím pořádně zamyslíš, děláme velkou chybu. Spodní prádlo je něco, co maska_tajemstvi_erotikanosíme každý den, má nás nejen zahřát, ale musí nám i slušet a musí být především pohodlné. Právě podprsenky a kalhotky tvarují naší postavu, takže nám prokazují větší službu, než si uvědomujeme.

Trocha historie

Rozhodla jsem se tedy pro jakousi obhajobu spodního prádla a snad mu pomohu k větší pozornosti. Spodní prádlo, ač tě to možná nenapadlo má svou vlastní historii. Ne vždy se nosilo a už vůbec ne v podobě, jakou znáš dnes. Ve středověku – kdy ho začala běžně nosit šlechta – mělo podobu jakýchsi „dupaček“. Ty nosili hlavně muži. Ženy nosily dlouhé kalhoty, z jemného materiálu, které nahrazovaly kalhotky. Spodní prádlo se neměnilo každý den a dokonce se v něm i koupali. Z toho logicky vyplývá, proč tehdy šlechta používala velmi silné parfémy. Později se spodní prádlo začalo zkracovat a častěji měnit. Jeho módnost a zdobení se začalo vyvíjet až na počátku 20. století. Místo klasických podprsenek ženy nosily korzety. Je zajímavé, jak se móda obrátila. Dříve bylo velmi moderní prsa co nejvíce svazovat, aby vypadala co nejmenší. Dnes je tomu právě naopak a snažíme se vnady zvětšovat jak to jen jde. Jak se spodní prádlo vyvíjelo, zdokonalovala se i jeho funkčnost a dnes si správnými kalhotkami můžeš opticky ubrat i pět kilo. Takže o důvod víc začít se mu trochu více věnovat.

Každému jinou

To, co řešíme nejvíc jsou bezpochyby právě podprsenky. Nejde snad ani o funkci prsa zakrýt, jde především o tvarování. Jsou podprsenky push-up, velké, malé, špičaté, kulaté, s kosticemi i bez. Zkrátka vybere si každá z nás. Musíš se jen zamyslet, jaký tvar upřednostňuješ a k jakým příležitostem si tuto pomocnici chceš koupit.

Stoupni si před zrcadlo a bez ostychu se podívej na svá prsa. Zjisti, jaký mají přirozený tvar a postavení na hrudníku. Podle toho bys měla volit i tvar podprsenky.
Jsi plnoštíhlý typ s většími vnady? Pak hledej při koupi v oddělení XXL podprsenek, které ti padnou díky větším košíčkům. Bývají i lépe vyztužené, často se širšími ramínky, aby se ti nezařezávala do ramen. Přeci jen větší prsa i více váží a nevhodnou podprsenkou si akorát zničíš záda.
Nebo jsi naopak štíhlý typ s až chlapeckými proporcemi? Pak nezoufej, že máš prsa menší, můžeš je podpořit push-up podprsenkou nebo můžeš chodit nahoře „naostro“. Tvar podprsenky bys měla volit kulatý, klidně bez kostic, které jsou v takovém případě spíše nadbytečné a rýsovaly by se pod oblečením.
Popřemýšlej také, k jaké příležitosti budeš podprsenku nosit. Chceš ji moci využívat každý den? Nebo má pevně držet a přesto být neviditelná pod společenskými šaty? Co když chceš podprsenku, která rozpálí tvého eroticke pradlopřítele? Každá z příležitostí vyžaduje trochu jiný tvar i zdobení.

Na Vánoce

Jelikož jsou tu za pár dní (opravdu, už se vážně blíží) Vánoce, doporučuji poohlédnout se po nějakém erotickém spodním prádle, ve kterém se na Štědrý večer předvedeš svému milému. Ať už se rozhodneš pro červeno-bílou kombinaci Santa oblečku nebo jakékoli jiné barvy, v kurzu jsou mašličky, puntíky i krajka. Zkus nenápadně vyzvědět, jestli tvůj přítel letí spíše na korzety, podvazky, košilky nebo klasické sety podprsenek a kalhotek. Budeš tak přesně vědět, co si koupit a potěšíš ho na nejvyšší možnou míru. On tě na oplátku jistě bude rozmazlovat jako princeznu.

Přeji krásné Vánoce a šťastnou ruku při výběru spodního prádla, ať slouží a zdobí na maximum!

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Comments are closed