Dobrý den, tanga ven? Tipy, jak vyzrát na spodní prádlo

I nádherná sebevědomá žena může vypadat směšně, pokud podcení nějaký zdánlivě bezvýznamný detail. Opravdu velké množství žen dělá ony komické chybky právě u spodního prádla. Což je docela logické, vezmeme-li v potaz, že spodní prádlo obvykle není vidět. Nebo snad je? Vyvaruj se estetickým chybám spojených s nošením spodního prádla!

Tou nejdůležitější věcí, na kterou bys měla pamatovat, je, aby ti spodní prádlo opravdu sedělo. Správná velikost spodního prádla je to hlavní, může ti na kráse přidat, ale také výrazně ubrat. Je to alarmující, ale správnou velikost košíčků a objemu neodhadne více než nadpoloviční většina žen u nás. Pokud si nejsi jistá, ohledně velikosti svého poprsí, nestyď se a nechej se přeměřit a poradit od prodavačky.

Vybírej, nepřebereš

Nohavičkové kalhotky
Nohavičkové kalhotky bodují!

Využij toho, že dnes existují desítky typů spodního prádla na nejrůznější příležitosti a neomezuj se jen na klasiku. Tak například, ať už se věnuješ jakémukoliv sportu, určitě by sis měla pořídit sportovní podprsenku. Její výhody jsou například bavlněný materiál, prodyšnost, širší ramínka a pevnost zároveň. Ideální efekt sportovní podprsenky by měl být takový, že i při zvýšené fyzické aktivitě nepoznáš, že ji máš na těle. Totéž by měly splňovat dámské plavky, ale zase pozor, aby ses v nich necítila tak volná, že bys z nich „vyplavala“ už po prvním bazénu.

Na běžné nošení je pak potřeba zvolit takové prádlo, které bude korespondovat s tvým šatníkem. Pokud nosíš trička, halenky a košile bez většího výstřihu, můžeš volit pohodlné jednobarevné hladké podprsenky. Vysvětlovat, že barevná kombinace: bílá, černá, tělová je klasika, a že černá podprsenka pod bílou košilí je sexy jen ve filmech, asi není nutné.

Zmenšit nebo zvětšit?

Pokud je tvůj šatník poněkud více sexy, potrpíš si na výstřihy a máš průměrnou velikost poprsí, nic nezkazíš push-up podprsenkou. Skvěle dotvaruje tvůj dekolt a přidá na velikosti. Jestliže ráda poodhaluješ víc pokožky na jiných partiích tím, že nosíš například lehce průsvitné kalhoty, sukně atd., dbej na jednoduché estetické prádlo, například tanga beze vzoru.

Pokud tě naopak trápí příliš velké poprsí, existuje plno triků, jak jej opticky zamaskovat. Nebo si můžeš prostě koupit zmenšující podprsenku. Zde ale velký pozor na velikost, zvolíš-li špatně, můžeš si prsa i zdeformovat.

Sexy prádlo jen na večer

Jsem velkou zastánkyní sexy prádélka. Krajky, korzety a podvazky, to vše pánský zrak potěší. Ale takové prádlo je opravdu pouze příležitostní! Krajkovaná podprsenka vypadá obzvláště pod upnutým topem hrozně! Pokud tedy vyrážíš na romantickou schůzku s těmito proprietami, dávej velký pozor na to, jakými kusy oblečení je uschováš pouze pro oko svého partnera.

Muži ohodnotili dámské kalhotky

Co se týká kalhotek, pokud zrovna nemáš minisukni nebo upnuté džíny, schováš docela bezpečně skoro všechny typy kalhotek. Takže opět platí, nos, co ti je pohodlné. Pokud tě zajímá, jaké prádlo shledávají muži na ženách opravdu sexy, bodují tanga a kalhotky s nohavičkami, které sice mnohým lidem připomínají spíše pánské spodní prádlo, konkrétně boxerky, ale štíhlé dívky dělají opravdu maximálně sexy! Naopak za nejvíce anti-sexy muži označují stahovací kalhotky, někdy chybně přezdívané bombarďáky (označení pro velké prádlo).

Autorka: Kristýna Jahnová

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.