Dodej vlasům po létě sílu s přípravky od Schwarzkopf (SOUTĚŽ)

Dalo sluníčko, horké počasí, slaná nebo chlorovaná voda zabrat tvým kadeřím? Dopřej jim na konci léta pořádnou dávku regenerace se šetrnou vlasovou kosmetikou a dalšímu poškození zabraň pomocí ochranných stylingových přípravků. Výrobky Glisskur a Taft teď můžeš vyhrát v naší soutěži.

Vyhraj nové výrobky Taft a Glisskur od Schwarzkopf

Ještě před několika týdny byly tvé vlasy krásně lesklé a plné života. Těšila ses na prázdniny, sluníčko, moře… jenomže teď se nešťastně prohlížíš v zrcadle a přemýšlíš, že se budeš muset nechat pořádně ostříhat. Roztřepené konečky však nejsou jediná daň za letní radovánky. Vlasy jsou slabé, matné, vyšisované, chybí jim zkrátka jiskra. Abys je dala zase do pořádku, poohlédni se po přípravcích určených pro hloubkovou regeneraci. Tu vlasům poskytne řada Total Repair 19 pro suché a poškozené vlasy Glisskur od Schwarzkopf.

Nová regenerační receptura s Komplexem tekutého keratinu cíleně vyplňuje poškození vlasu jak uvnitř, tak na jeho povrchu. Řada obsahuje produkty pro každodenní mytí i speciální intenzivní péči – například masku proti lámavosti vlasů (seženeš ji i v mini balení na jedno použití), zázračné sérum na konečky nebo okamžitou regenerační kúru. Díky jejich pravidelnému používání vlasy získají ztracený lesk a pružnost a budou se snadněji rozčesávat.

Styling není tabu

Při pohledu na oslabené vlasy máš možná strach zajet do nich kartáčem, natož je upravit pomocí horké kulmy nebo žehličky, abys jim nedala ještě více zabrat. Pro tyto případy jsou určené šetrné stylingové přípravky, které vlasy nejen nezatěžují, ale navíc je chrání před horkem. Stylingové přípravky Heidi’s Heat Styles od Taft tvé vlasy spolehlivě ochrání před ztrátou vlhkosti až do 220 °C. I teď na konci léta si tak můžeš užívat dokonale rovného účesu nebo svůdných vln, přesně podle svých představ.

Soutěž!

Výrobky Glisskur a Taft seženeš v každé drogerii nebo hypermarketu – anebo je můžeš vyhrát v naší soutěži. Ceny do ní věnovala firma Schwarzkopf.

O co se hraje?

První cena: balíček v hodnotě 450 korun (Glisskur + Taft)
Druhá cena: balíček v hodnotě 350 korun (Glisskur + Taft)
Třetí cena: balíček v hodnotě 250 korun (Glisskur + Taft)

[styled_box title=”Soutěžní otázky” color=”pink”]1) Jak se jmenuje modelka propagující novou stylingovou řadu Taft? (www.taft.cz)

a) Adriana Lima
b) Heidi Klum
c) Keeley Hazell

2) Kolik účinných složek obsahuje nová řada Total Repair? (www.glisskur.schwarzkopf.cz)

a) 22
b) 16
c) 19[/styled_box]

Jak soutěžit?

Správnou odpověď zašli na adresu soutez(zavináč)slecna.info nejpozději do neděle 2. září 2012. Nezapomeň uvést svoji adresu!

Jako předmět zprávy uveď heslo SCHWARZKOPF.

O výhercích se rozhodne slosováním. Poté je kontaktujeme prostřednictvím e-mailu.

 

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.