Konopné oleje- SOUTĚŽ

Zajímáš se o zdravý životní styl a ráda o sebe pečuješ? A už jsi slyšela o konopných olejích Carun? Jde o řadu konopných olejů, které seženeš ve speciálních konopných lékárnách v Praze, Olomouci či Frýdlantu.

Co jsou tyto oleje vlastně zač? Jde o za studena lisované oleje z výhradně českých konopných semen (registrovaných a schválených), které blahodárně působí na potíže pohybového aparátu nebo problémy s pokožkou.just_communication-logo_carun_cmyk

Trocha odborných písmen

Oleje Carun, ač jsou z konopí, obsahují jen minimální množství látky THC, což znamená, že se po nich rozhodně nebudeš chichotat do zblbnutí. Naopak, jde o léčivý olej, který obsahuje vitaminy A, B1, B2, B3, B6, C, D, E. Dále pak Omega3 a omega6 nenasycené mastné kyseliny a v neposlední řadě látku zvanou Canabidiol, která pomáhá proti bolestem a zánětům. Konopí ji obsahuje jako jediná rostlina na světě.

A jestli máš přírodní léčivé výrobky na svém seznamu pomocníků, máme pro tebe skvělou zprávu. Odpověz správně na soutěžní otázku a vyhraj jeden ze tří konopných olejů Carun.

Soutěžní otázka:

Konopný panenský olej vyniká chutí podobnou?

a) oříškům
b) vanilcecarun_spolecna
c) karafiátu

Odpovědi zasílej na mail soutez(zavinac)slecna.info. Do předmětu uveď „ Carun olej“. Soutěž končí 29. 7. 2014.

O výhercích se rozhodne slosováním. Poté je kontaktujeme prostřednictvím e-mailu.
Pořadatelem soutěže je internetový magazín Slečna.info. Osobní údaje mohou být využity výhradně ke kontaktování výherců. Soutěžící souhlasí s kontaktováním ohledně dalších soutěží prostřednictvím emailu. Nejedná se o spam.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Comments are closed